آشنایی با تبلیغات آنلاین

[ad_1]

ما درس بعدی را پوشش می دهد آیتم های اصلی برای تبلیغات آنلاین. تبلیغات است که احتمالا مهم ترین ابزار توسعه برای بزرگ آجر و ملات شرکت. اما با SEM کسب و کار تبلیغات است که تنها حمایت از یک عامل است. مشکل این است که اکثر SEM کسب و کار فاقد مقیاس به طور موثر قادر به تماس با تعداد زیادی از مشتریان و چشم انداز. بعلاوه وجود ندارد بسیاری از مکان ها در وب که در آن مشتریان بالقوه آمده در گله. بنابراین تبلیغات تا حد زیادی PPC گرا.

در واقع تبلیغات آنلاین تبلیغات در اینترنت. این شکل خاص از تبلیغات است که یک منبع درآمد برای افزایش تعداد وب سایت ها و شرکت ها.

تعداد قابل توجهی از شرکت از کسب و کارهای کوچک به شرکت های چند ملیتی ترکیب تبلیغات آنلاین به استراتژی بازاریابی خود را. تبلیغات آنلاین به طور معمول شامل حداقل دو جداگانه شرکت: تبلیغ و یا آژانس که خرید و یا حامیان مالی تبلیغات و انتشارات و یا شبکه که از توزیع این آگهی برای صفحه نمایش. به دلیل ارتباط نزدیک بین ویژگی های نوآوری و تبلیغات آنلاین بسیاری از شرکت های تخصص در هر دو. برای مثال اکثر موتورهای جستجو زن و شوهر, خود خدمات جستجو را با یک برنامه تبلیغاتی, بهره برداری از مزایای کلیدی-جستجو بر اساس تکنولوژی از جمله تبلیغات در نتایج جستجو.

بیایید نگاهی به نزدیک در محبوب ترین تبلیغات آنلاین فرم به عنوان سنتی بنر. تبلیغات PPC فرم توضیح داده خواهد شد در جزئیات در 8 درس گام بعدی ما.

سنتی بنر

یک بنر وب و یا بنر به طور گسترده ای مورد استفاده فرم از تبلیغات در اینترنت. این نوع از تبلیغات آنلاین مستلزم تعبیه تبلیغات به یک صفحه وب. آن است که در نظر گرفته شده برای جذب ترافیک به سایت توسط لینک دادن آنها را به وب سایت تبلیغ کننده.

به طور کلی تبلیغات ساخته شده است از یک تصویر (GIF, JPEG, PNG) جاوا اسکریپت برنامه و یا چند رسانه ای شی به کارگیری فن آوری های مانند جاوا, Shockwave یا فلش و اغلب به کارگیری انیمیشن و یا صدا به حداکثر رساندن حضور. تصاویر معمولا در بالا نسبت شکل. آگهی قرار داده شده معمولا در صفحات وب که مطالب جالب مانند یک روزنامه مقاله و یا یک نظر تکه.

وب بنر نمایش داده می شود هنگامی که یک صفحه وب است که مراجع بنر لود شده به یک مرورگر وب است. این رویداد شناخته شده است به عنوان یک “تصور“. هنگامی که بیننده کلیک بر روی بنر بیننده کارگردانی شده است به وب سایت تبلیغ شده در بنر. این رویداد شناخته شده است به عنوان یک “کلیک کنید از طریق”. بسیاری از تبلیغات بنر کار در یک کلیک از طریق بازدهی سیستم.

در پایه یک کلیک از طریق سیستم محاسبات ریاضی از تعداد کاربران (کاربران با کلیک کردن بر روی آگهی) تقسیم برداشت شماره. ما به یاد داشته باشید که مدت تصور معنی تعداد بار در آگهی تحویل داده شد. برای مثال اگر شما بنر تحویل داده شد 100 بار (برداشت تحویل داده شده) و 1 فرد بر روی آن کلیک (کلیک ثبت شده) و سپس نتیجه CTR خواهد بود 1%.

لازم به ذکر است که بنر کلیک کنید از طریق نرخ کاهش یافته است در طول زمان اغلب اندازه گیری به طور قابل توجهی کمتر از 1% و انتخاب مناسب تبلیغات در سایت با تمایل بالا بسیار مهم است عامل بسیار مهم در این وضعیت. شخصی, تبلیغات, غیر معمول, فرمت, و بیشتر مزاحم ads به طور معمول بالاتر کلیک کنید از طریق نرخ از استاندارد تبلیغات بنر.

زمانی که تبلیغ خود را اسکن فایل ورود به سیستم و تشخیص دهد که یک وب سایت کاربر بازدید کرده است تبلیغ سایت از مطالب سایت با کلیک کردن بر روی بنر تبلیغ می فرستد ارائه دهنده محتوا مقدار کمی از پول (معمولا حدود پنج تا ده سنت آمریکا). این بازدهی سیستم است که اغلب چگونه ارائه دهنده محتوا است قادر به پرداخت هزینه برای دسترسی به اینترنت برای عرضه محتوا در وهله اول.

نه مشترک بنر برای جلوگیری از اشتباهات

بنر تبلیغات متخصص راب فرانکل توصیه e-بازاریابان برای جلوگیری از این پس زمانی که اشتباهات خود را ایجاد تبلیغات بنر:

 1. غیرمنتظره. بیش از حد بسیاری از رنگ. بیش از حد آهسته به بار. بیش از حد سخت به خواندن. هیچ کس می خواهد به رشد در حال انتظار برای شما بنر برای بارگذاری. فرانکل مشاوره طراحی بنر تبلیغاتی که بارگذاری خواهد شد و نمایش به راحتی با سال گذشته فن آوری است. “من شخصا طراحی صفحات برای مردم در حال اجرا بیش از Netscape 2.0 معادل 486 در حال اجرا در 66 مگاهرتز و 256 رنگ می گوید:” Frankel. “این بدان معناست که هنر خود را هنوز هم باید بدون عمیق تر از هشت بیت مگر اینکه شما درست مینیمالیستی و می توانید آن را در بیش از چهار.”
 2. غیرجذاب. مردم دوست خوب به دنبال مسائل است. آنچه با این نسخهها کار برای سیندی کرافورد برای شما کار می کنند بیش از حد. بنابراین اگر شما نمی دیجیتال داوینچی پیدا کردن کسی است که او را پرداخت و یا او را چند دلار بنر خود را نگاه بزرگ.
 3. بیش از حد بسیاری از زنگ ها و سوت. فقط به خاطر فن آوری ارائه می دهد شما زنگ ها و سوت معنا نیست که شما مجبور به استفاده از هر یک از آنها. شانس هستند که متوسط surfer وب شده است از طریق سایت های مختلف قبل از او و یا او می شود به بنر خود را. به خواننده ، لازم نیست بیش از حد, حرکت, جنبش, و یا پیام تغییرات. و اجازه می دهد برخی از زمان برای هضم آنچه که شما در حال نمایش است.
 4. بی سوادی و illegibility. اینها تبلیغات است که شما را مچاله کردن صورت خود را و پیچ و تاب و سر خود را در تلاش برای ایجاد برخی از حس خارج از ناخوانا scrawls که برخی از knucklehead فکر می کند سرد هستند. اما چشم انداز اهمیتی نمی دهند چه باحال شما فکر می کنم آن را به نظر می رسد. اگر آنها نمی تواند جزئیات آن را از دست داده اید هر فرصتی خود را به کلیک کردن بر روی آن.
 5. حلقه گم شده. بنر خود را به نظر می رسد بزرگ نیست مربوط به هر چیزی است. که این یک اشتباه است که هر کسی باید قادر به تشخیص و جلوگیری از, با یک بررسی ساده.
 6. لینک خطا است. بنر خود را به نظر می رسد بزرگ است. لینک کار می کند به طور مستقیم به 404 پیام (به معنی درخواست صفحه وب یافت نشد). شاید این یکی تقصیر شما نیست. شاید مدیر سایت خود را سهوا فراموش کرده به شما بگویم که او تغییر سرور. اما حتی اگر آن را در وب مستر تقصیر که شما فکر می کنم گرفتن سرزنش ؟ نگه داشتن چک کردن کسانی که لینک بنر هر چند روز.
 7. ضعیف پیام. همان چیزهایی است که تبلیغات خوب را خوب و آگهی ها. متاسفانه همان چیزهایی است که بد تبلیغات را وحشتناک آگهی ها. اگر شما نمی دانید که چگونه به نوشتن و طراحی هوشمندانه قانع کننده پیام کسی است که استخدام. هیچ چیز خاموش می شود چشم انداز بالقوه بیش از یک واقعا احمقانه تلاش در باهوش بودن یک جرم معمولا متعهد با کمک یک جناس بد. به یاد داشته باشید که آگهی خود را نماینده شما حاوی یک دانش سطحی از شخصیت و توانایی. اگر آن را به نظر می رسد احمق به بیننده حدس می زنم آنچه را که آنها در حال رفتن به فکر می کنم در مورد شما? بهتر است برای روشن تر از باهوش است.
 8. گیج کننده پیام. بنر خود را به نظر می رسد اما هیچ کس می داند چه خبره شما در حال صحبت کردن در مورد. این شماره یک اشتباه ساخته شده توسط آیا آن را به خودتان.
 9. خسته کننده آگهی ها. یک اشتباه رایج این است که بنر شما نمی وادار گیرندگان خود را به پاسخ در یک زمان خاص قاب. بدون مهلت وجود ندارد و مستقیم و بی واسطه به عمل که بدان معنی است که آنها رفته دور تا زمانی که آنها آن را فراموش کرده ام.

وب سایت آگهی تابع همان راه به عنوان سنتی تبلیغات در نظر گرفته شده برای عملکرد: اطلاع مصرف کنندگان از محصول و یا خدمات و ارائه دلایل که چرا مصرف کننده باید در انتخاب محصول در سوال اگر چه وب سایت آگهی متفاوت در آن نتایج جستجو برای تبلیغات و مبارزات انتخاباتی ممکن است تحت نظارت در زمان واقعی و ممکن است هدفمند به بیننده منافع.

شواهد نشان می دهد که وب سایت تبلیغات بنر محدود با هزینه های بالا و محدود فیزیکی بنر منطقه است. بیایید نگاهی به این بخش از بازار SearchEngineWatch.com:

بیرون از 10 تبلیغ فقط 3 در SEM خدمات کسب و کار. این شرکت ها – BruceClay, KeywordRanking و MoreVisibility – بزرگترین بازیکنان در صنعت; آنها به اندازه کافی امکانات برای اجرای این تبلیغات و منابع به اندازه کافی برای برآوردن یک جریان زیادی از ترافیک.

پرداخت پستها در طول تبلیغات کلیک کنید

پرداخت هر کلیک و یا PPC تبلیغات یک تنظیم که در آن مدیران سایت (اپراتور وب سایت) اقدام به عنوان ناشران نمایش لینک های قابل کلیک از تبلیغات در ازای یک هزینه هر کلیک. به عنوان این صنعت تکامل تعدادی از تبلیغات شبکه های توسعه یافته است که عمل به عنوان واسطه بین این دو گروه (ناشران و تبلیغ کنندگان). هر زمان یک (اعتقاد به) معتبر وب کلیک کاربر بر روی آگهی های تبلیغ می پردازد شبکه تبلیغات که در نوبه خود می پردازد ناشر سهم از این پول است. این درآمد های سیستم دیده می شود به عنوان انگیزه ای برای تقلب کلیک کنید.

هر چند بسیاری از شرکت های ارائه پرداخت پستها در طول کلیک کنید سیستم به عنوان یکی از خدمات خود را. AdWords گوگل و یاهو! جستجو بازاریابی (که قبلا اورتور) و MSN AdCenter بهترین بازیکنان در این زمینه است.

تا آنجا که تبلیغات PPC است که اولین گزینه تبلیغاتی برای هر خط کسب و کار آن را تبدیل به یکی از غالب و به طور گسترده ای با استفاده از ابزارهای بازاریابی است.

آنچه شما باید به یاد داشته باشید:

 1. یک بنر وب نمایش داده می شود هنگامی که یک صفحه وب است که مراجع بنر لود شده به یک مرورگر وب است. این رویداد شناخته شده است به عنوان یک “تصور”. هنگامی که بیننده کلیک بر روی بنر بیننده کارگردانی شده است به وب سایت تبلیغ شده در بنر. این رویداد شناخته شده است به عنوان یک “کلیک کنید از طریق”.
 2. آگهی ها باید قرار داده شده در صفحات وب است که دارای مطالب جالب مانند یک روزنامه مقاله و یا یک نظر تکه.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *