آموزشی در اوج مردم جستجو – چگونه شما بهره مند شوند

[ad_1]

سلام به همه!,

من در زمان حضور در تیسا Godavitatne رایگان آموزشی برای Acme موتور جستجوی افراد وابسته به برنامه این هفته (پنج شنبه و شنبه 12 AM به وقت سنگاپور!). به عنوان یک تمرین آن مدیر در سنگاپور کار به ساعات اندکی بود نه یک مسئله :-). من ساخته شده یک لیست از چیزهایی که من می خواستم برای روشن کردن از تیسا بود و منتظر من اول 2 آموزشی با مرد در روز پنج شنبه و شب جمعه.

آیا تیسا منفجر ما دور و یا چه!!

تیسا پاسخ هر یکی از نگرانی هایی است که در او پرتاب شد را در اوج مردم موتور جستجو و یا جهانی دامنه های بین المللی.بسیاری از وابستگان خود را به اشتراک گذاشته موفقیت (یا شکست) با Acme جستجو افراد و GDI.

در اینجا است که یک فراخوان از Q & A, ما تا به حال با تیسا Godavitarne.

آدریان سوال : چگونه اوج مردم موتور جستجوی پول برای شما ؟

تیسا پاسخ : معارفه و فروش محصول!

وجود هفت جریانهای درآمد در دفتر پشت خود را.شما می توانید به کسب درآمد از فروش محصولات دیجیتال از Clickbank به, ایچ-دی, چاپ و نشر, MyLife و گوگل حستبلیغ و همچنین کمیسیون های وابسته.

به شما کسب درآمد ارجاع هزینه برای استخدام شرکت های وابسته به قمری صفحات GDI و اوج مردم موتور جستجوی خود را. در خلاصه شما کسب درآمد از MyLife, Google AdSense, ایچ-دی, چاپ و نشر, GDI قمری صفحات Clickbank و البته ارجاع هزینه به موتورهای جستجو.

آدریان سوال : آیا این “فرصت کسب و کار” به شما در حفظ و در مورد صحبت کردن ؟

تیسا پاسخ : گزینه پیوستن به جهانی دامنه های بین المللی که به شما می دهد میزبانی وب رایگان, سایت ساز, نام دامنه و 10 آدرس ایمیل.

پیوستن به GDI به شما می دهد فرصت برای کسب یک درآمد باقی مانده خود را با ارجاع برنامه اجرا می شود که در 5 سطح ، اوج مردم موتور جستجوی خود را می سازد GDI زیرمجموعه برای شما!

آدریان سوال : شما چگونه به درایو ترافیک به اوج مردم موتور جستجوی پیش فروش کردن و فرود صفحات ؟

تیسا جواب داد : پرداخت (PPC بسیار توصیه می شود) و رایگان ترافیک وب سایت!

یاهو! جستجو بازاریابی مایکروسافت AdCenter و گوگل AdWords منابع اصلی برای ترافیک پرداخت. اگر شما می خواهید برای تحقق بخشیدن به خود را کامل درآمد بالقوه و سپس شما باید یاد بگیرند که PPC.

اما اگر شما فقط با شروع از زیر رایگان منابع ترافیک هدفمند است توصیه می شود.

– ارسال مقاله :- لنز Squidoo مقالات Ezine و وبلاگ ها

– تصویری ارسال : – آپلود ویدئو های خود را نسخه ی نمایشی به, Metacafe, Google Video و YouTube

– بازاریابی شبکه های اجتماعی :- Facebook, Myspace, LinkedIn و توییتر

– کمپین های ایمیل :- Autoresponders از Aweber و GetResponse یک کار بزرگ انجام دهد و اصلا دادن!

ترافیک رایگان منابع توصیه نمی شود

– متن آگهی دادن.

– لیست سازندگان

– ایمیل انفجار

– لیست های ایمن

ترافیک شما از منابع بالا هستند هدف قرار داده و شما می توانید لیست سیاه برای هرزه نگاره ، همه به معنی استفاده از آنها را اگر شما در حال تجربه کرده (شما هنوز هم انجام خطر هرزه شکایت) اما اگر شما فقط از شروع,

آدریان سوال : چه چیزی شما را در بهینه سازی موتور جستجو?

تیسا پاسخ داد : یکی از نتایج جستجو در گوگل است تقسیم به 2 نوع. یعنی آلی و حمایت نتایج.سابق شامل یک لیست از فهرست وب سایت های چیده شده در منظور از ارتباط محتوا, لینک, کلمات کلیدی, کیفیت و رتبه صفحه. جستجوگرها روند بهینه سازی وب سایت خود را به نمایش داده می شود بسیار بالا برای یک کلمه کلیدی داده شده در حالت ایده آل در صفحه اول جستجوی گوگل!. آن است که یک بازی توپ های مختلف در دسترس نباشد. شما باید یاد بگیرند که PPC در رانندگی ترافیک به اوج خود مردم موتور جستجو و صفحات پیش فروش کردن.

با تشکر از شما تیسا!

هر وبینار قرار بود از یک ساعت مدت اما آنها کشیده و نزدیک به دو ساعت را در هر دو موارد! این مرد باید آجیل به پرداخت آن مقدار از پهنای باند اما هی او می خواهد ما را به موفقیت به یاد داشته باشید ؟

این نوع محصول و حمایت از من انتظار تنها از عضویت پرداخت برنامه اما در اینجا تیسا ارائه آن را به رایگان برای همه!.

وجود دارد بنابراین بسیاری از سنگهای به اشتراک گذاشته شده توسط دیگر شرکت کنندگان در علاوه بر این به تیسا با هدف کمک به یکی دیگر از موفقیت به عنوان یک Acme جستجو افراد وابسته و GDI وابسته است.

در یک جمله این نقاط است که توجه من برداشت

– تیسا راز GDI ثبت نام سس

– چرا شما ‘گوگل سیلی” و چگونگی اجتناب از آن

– Acme مردم موتور جستجوی اعضا در زمان GDI هیئت مدیره رهبر!

– چرا Craigs list باید استفاده نمی شود برای تبلیغ.

– چگونه وابسته است که با استفاده از ترافیک Gieser به درایو تن از هدف قرار ترافیک به وبلاگ خود را با بازاریابی.

– داستان های موفقیت تازه ساخت پول (آنلاین) در هفته اول خود را از ترویج اوج مردم موتور جستجو.(این است و نه از جمله $125 کمیسیون تیسا به شما می دهد زمانی که شما ثبت نام)

– چه مزایای این سیستم به ارمغان می آورد که تعبیه شده با GDI به کار از خانه ،

و خیلی بیشتر!

این یک فرصت مناسب برای کسانی که از شما می خواهم به استفاده از Acme مردم موتور جستجو به صورت رایگان به آدرس نگرانی های خود را در مورد این محصول. شما دریافت می کنید به صحبت کردن با صاحب محصول می پردازد که برای پهنای باند خود را به طوری که شما می توانید صحبت کردن!

بنابراین مردمی که آن را از من در حال حاضر. من ادامه خواهد داد به ارسال نتایج من تعامل با انسان در وبینار. در حال حاضر من نمی توانم صبر کنید برای اعمال آنچه به من آموخته و من بیشتر mooolah! با Acme مردم موتور جستجو!

مراقبت و یک آخر هفته بزرگ!

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.