آنچه شما باید بدانید در مورد گوگل's جدید تبلیغات محصولات و برندها

[ad_1]

در دهه گذشته هر دو شرکت های کوچک و بزرگ وابسته به اینترنت وقتی که می آید به تبلیغات و بازاریابی و بدیهی است که گوگل منجر شده است. بنابراین زمانی که گوگل اعلام محصولات جدید خود را معرفی نمود و جدید مارک های خود را برای تبلیغات محصولات ما همه گوش.

گوگل, تبلیغات گوگل, بازاریابی پلت فرم آگهی در گوگل, مدیر گوگل,'s مارک های جدید ترکیب برخی از مهره های اصلی برای بهره مندی از میلیون ها نفر از تبلیغ.

از اوایل ماه ژوئن, ژوئیه, گوگل معرفی خواهد شد ساده تر مارک ها و راه حل های برای تبلیغ است. بنابراین اگر شما در حال برنامه ریزی برای تبلیغ در گوگل, خواندن این مقاله برای اولین بار و خودتان گرا در تغییراتی که اتفاق می افتد در گوگل,'s تبلیغات محصولات.

آن's گوگل Ads در حال حاضر

AdWords گوگل عرضه در سال 2000 و در خدمت به عنوان یک پلت فرم برای اجرای تبلیغات متنی در گوگل's موتور جستجو. هجده سال بعد AdWords تکامل یافته از یک متن پلت فرم به پلت فرم است که می توانید از آگهی های مختلف فرمت های مانند فیلم, نرم افزار, خرید و بیشتر.

در حال حاضر تکامل آن آمده است به نقطه ای از تغییر علامت تجاری گوگل AdWords برای تبلیغات گوگل برای تسهیل پیچیده آن خط از محصولات.

با گوگل, تبلیغات بازاریابان می توانند آگهی خرید در سراسر همه از گوگل's, خواص و همچنین وب سایت های شریک. بنابراین اگر شما یک بازاریاب شما هم اکنون می توانید به راحتی رسیدن به افرادی که پیدا کردن پاسخ در موتورهای جستجو, YouTube, Google Maps, در میان دیگران.

وجود دارد's سختی تفاوت بین Google AdWords و Google Ads اما خبر خوب این است که پلت فرم ساده تر و در حال تبدیل شدن به یک خودکار رابط.

اما که's تمام نمی شود.

گوگل اعلام کرده است راه اندازی جدید خود تبلیغات محصول ساخته شده صرفا برای کسب و کارهای کوچک.

هوشمند کمپین یک کمپین جدید در نوع تبلیغات گوگل است که به ارمغان می آورد یک ماشین یادگیری تکنولوژی (که's AI سمت راست وجود دارد) که باعث ایجاد تبلیغات. این اجازه می دهد تا تبلیغ برای شناسایی اقدامات آنها اولویت به عنوان مثال تلفن تماس فروشگاه را بازدید و یا خرید. این کمک خواهد کرد که کسب و کارهای کوچک به تمرکز در حال اجرا کسب و کار خود را به ثبات و بدون ریختن تلاش بیش از حد در تبلیغات آنلاین مبارزات.

گوگل پلت فرم بازاریابی

محصولات زیر ممکن است آشنا برای کسب و کارهای کوچک, اما اگر شما در حال تبلیغ برای بزرگ بین المللی کسب و کار و سپس چشم در اینجا.

با ترکیدن از کانال داده ها و فرمت های مصرف کنندگان در حال حاضر بسیار گرا در چگونه آنها در حال تبلیغ و یا به عنوان یک بازار هدف.

به یاد داشته باشید حفظ حریم خصوصی رسوایی رخ داده است که چند ماه پیش ؟ که's راست. مردم در حال حاضر آگاه باشید که برخی از اطلاعات خصوصی استفاده می شود برای مقاصد تبلیغاتی.

است که چرا گوگل ساخته شده است یکی دیگر از ابزار قرار می دهد که حریم خصوصی به عنوان اولویت بالا.

آنها را معرفی گوگل بازاریابی پلت فرم همکاری از DoubleClick تبلیغ محصولات و تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل 360 Suite.

بازاریابان می توانید انجام تمام وظایف خود را در یک مکان. آنها هم اکنون می توانید ارزیابی خود را تجربه مشتری اندازه گیری خود را بهینه سازی دیجیتال مبارزات و دیگر وظایف در یک مکان بدون به خطر انداختن اطلاعات خصوصی مشتریان خود را.

تحت گوگل بازاریابی پلت فرم گوگل همچنین معرفی محصولات جدید به نام نمایش و تصویری 360. این محصولات را با هم به ویژگی های از DoubleClick پیشنهاد مدیر, مدیر کمپین استودیو و مخاطبان مرکز. این به این معنی تمام ادارات هم اکنون می توانید همکاری در زمان واقعی و اجرای کمپین های تبلیغاتی در یک محل واحد.

Google Ad Manager

اتوماسیون در ادامه آن حرکت می کند تا به مدیریت تبلیغات در گوگل. آگهی گوگل مدیریت کامل آگهی پلت فرم است که کمک خواهد کرد که شما به حداکثر رساندن درآمد خود را در سراسر رزرو, خصوصی, بازار و حراج باز.

آگهی گوگل مدیر نیز ارائه می دهد یک پلت فرم برای ارائه اندازه گیری و بهینه سازی تبلیغات بدون در نظر گرفتن که در آن مخاطبان خود جذاب است. این شامل تلویزیون, برنامه های تلفن همراه و سیستم عامل های دیگر مانند یوتیوب و یا نقشه های گوگل.

مدیر تبلیغات نیز به شما کمک می کند معاون کشیش بخش که می تواند دسترسی به موجودی خود را و دیگر برنامهای تقاضا است.

فن آوری در حال تغییر است و گاهی اوقات آن را's بیش از حد سریع است که ما نیاز به گام به عقب نگاه در تصویر بزرگتر و شروع به ایجاد یک راه برای ساده کردن همه چیز. گوگل در حال انجام یک کار بزرگ است.

تبلیغات در گوگل است خیلی آسان تر در حال حاضر و این واقعیت که آنها با تمرکز بیشتر بر روی رفاه و حفظ حریم خصوصی از مصرف کنندگان عمده است به علاوه نقطه.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.