آنچه که من مشتری مرکز?

[ad_1]

این MCC یا مشتری من مرکز یک محل که در آن شما می توانید سازماندهی همه شما مشتری لغات حساب را در یک مکان. این بسیار مفید است که قبل از من را داشته متعدد ورود و کلمه عبور برای حساب مشتری. در حال حاضر من می توانم ترتیب همه از این زیر یک ورود به سیستم در حساب.

هنگامی که در تلاش برای سازماندهی و اجرای حساب مشتری زمان است که همه چیز و به همه حساب های خود را در یک مکان واقعی است به علاوه. من توصیه می کنم به هر کسی که دارای چندین حساب مشتری به سازماندهی خود را از حساب مشتری در این راه است.

در MCC وجود دارد داشبورد که اجازه می دهد تا شما را به دیدن خلاصه از همه مهم آمار از تمام حساب های خود را در یک مکان. شما همچنین می توانید دسترسی به یک هشدار صفحه خلاصه از گوگل است که به شما تا به امروز پیشرفت برای حساب کاربری خود شوید.

این MCC یک نیاز بسیار مهم در به دست آوردن گوگل مشارکت وضعیت. هنگامی که حساب شما مرتبط هستند شما می توانید نشان می دهد به گوگل است که شما در حال اجرا در حساب مشتری است که رفع نیاز از 10000 دلار در یک ماه. شما همچنین می توانید نشان می دهد که شما در حال پیوستن به بهترین شیوه که گوگل توصیه می کند که در حال اجرا لغات حساب.

برخی از بهترین شیوه های که گوگل توصیه می به استفاده از کلمات کلیدی منفی, سایت, لینک, remarket مبارزات با کیفیت بالا نمرات خود را در مبارزات و به هدف با جمعیتی. این همه بسیار مهم است ویژگی های خوب هر AdWords کمپین و گوگل همکاری برنامه آن را بسیار سخت برای میانگین لغات مدیریت شرکت باقی می ماند در بازار است.

یکی از دیگر الزامات مورد نیاز برای به دست آوردن گوگل مشارکت وضعیت به تصویب برخی از امتحانات. حداقل شما باید به تصویب گوگل تبلیغات اصول و گوگل جست و جوی پیشرفته ، متناوبا, شما می توانید رمز عبور گوگل صفحه نمایش پیشرفته امتحان به جای جست و جوی پیشرفته ، این به گوگل اثبات است که شما را در درک اصول چگونه برای اجرای یک AdWords کمپین و نیز وجود دارد یک سطح اضافی از تجربه و تخصص که شما باید. این آزمون نیاز به تعداد زیادی از پاسخ های صحیح به تصویب و بنابراین نمی خواهد اجازه می دهد مردم اختصاص داده شده به گوگل AdWords برای موفقیت است.

شما می توانید تبدیل به یک گوگل شریک یا در سطح فردی و یا یک شرکت در سطح و یا هر دو. هنگامی که این است که زمانی شما می توانید مطمئن شوید که شما ماهر در لغات و مدیریت شما و مشتریان شما می توانید اطمینان که پول خود را در صرفه جویی در دست است.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.