آگهی مسدود کردن مرورگر تکنولوژی در واقع یک تهدید برای تبلیغات ؟

[ad_1]

بسیاری از مرورگرهای محبوب در حال حاضر نوعی از آگهی مسدود کردن افزودنیها و یا برنامه های افزودنی. Firefox's محبوب ترین است Adblock Plus. گوگل به تازگی اعلام کرد که مرورگر کروم را پشتیبانی آگهی مسدود کردن پسوند با وجود این واقعیت است که گوگل در حال ساخت مقدار از آن پول تبلیغات. این نوع از فن آوری در نهایت هزینه تبلیغ در اینترنت?

وجود انواع تبلیغات در اینترنت که بسیاری از آنها مبتنی بر عملکرد. کسی پرداخت خواهد شد اگر فروش و یا پرداخت می شود اگر وجود دارد برخی از مرتب کردن بر روی تبلیغات. هر یک از این طول می کشد یک مایل بازدید از آن صفحه وب را به واقع نوعی عمل است. به نظر می رسد آشکار است که کسی که نمی خواهید برای دیدن تبلیغات به طور معمول یک خواهد شد که با کلیک بر روی آنها را اجازه دهید به تنهایی به خرید هر چیزی. آنها به سادگی علاقه مند ارائه می دهد آنلاین و پس از آن را انتخاب کنید به آنها را نادیده گرفت.

جالب اینجاست که این نوع از بینندگان با استفاده از ad مسدود کردن تکنولوژی در واقع می تواند صرفه جویی در تبلیغ پول است. اول این بینندگان برنده't به طور تصادفی با کلیک بر روی تبلیغات است که ممکن است هزینه تبلیغ پول است. در زمان این اتفاق می افتد در حوادث به خصوص اگر صفحه هنوز در حال بارگذاری و اشاره گر ماوس تغییر موقعیت آن است.

برخی از تبلیغات مبتنی بر برداشت و یا تعداد نمایش. اگر شما در حال پرداخت توسط تصور به عنوان یک تبلیغ شما قطعا نمی خواهید به پرداخت برای نشان دادن تبلیغات برای افرادی که نمی خواهید به آنها را ببینید.

اشکال دیگر از تبلیغات مانند پرداخت برای هر کلیک تبلیغات برخی از عملکرد مکانیک مرتبط با آنها. اگر آگهی خود را نمی آوردن کلیک به طور کلی هزینه آگهی می رود و یا موقعیت خود را پایین می رود. کسانی که امید بستن به خارج از دیدن تبلیغات نمی خواهد صدمه دیده است تبلیغ در حالی که اگر آنها آنها را دیدم و نه بر آن واقع می تواند.

در واقع وجود دارد احتمالا نمی خواهد در یک زمان که در آن هر کس با استفاده از ad مسدود کردن. حتی اگر وجود دارد, تبلیغات هنوز هم می تواند وجود داشته باشد در متن لینک های جاسازی شده در محتوای آن غیر ممکن خواهد بود به واقع بلوک مگر کسی که فقط تصمیم می گیرد به گشت و گذار در اینترنت دیگر.

آگهی مسدود کردن پسوند رفتن به صدمه زدن به کسانی که تبلیغات بر روی وب ؟ اما در مورد برخی از این تبلیغات مدل در واقع ممکن است کمک به تبلیغ کنندگان به دلیل آن را به سادگی بلوک های افرادی که تمایل به خرید محصولات آنلاین.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.