آیا این صدا, دید از ذهن خود را ؟

[ad_1]

آنچه شما می گویند و چگونه شما می گویند آن را تغییر راه شما نظر خودتان چه فکر می کنید و چگونه شما عمل می کنند. چگونه شما اتصال معنای ایجاد و ارائه ارزش.

در اینجا 9 “صدا” که در حال درهم کوبیدن با ذهن ما:

1. معتبر

بازگشت در سال 2013, من نوشت: یک پست رجزخوانی در مورد چگونه کلمه “معتبر” مورد آزار قرار گرفته… خود را از دست داد “اصالت” پس به صحبت می کنند. 4 سال بعد از آن هیچ چیز تغییر کرده است.

مردم هنوز هم در تعقیب قالب ها و اسکریپت ها و نقشه در حالی که امید خود را “معتبر” صدای جادویی را از طریق آمده و بدون انجام کار. از کجا می توانم برای که ؟

2. این حقیقت که شما هستید

وجود دارد باید برخی از حقیقت در اینجا اما راه این عبارت رول کردن برخی از “تجارت” زبان فقط باعث می شود من انقباض غیر ارادی ماهیچه. من همه برای پیدا کردن حقیقت این است که عمیق در درون ما. اما راه آن را doled چپ به راست و مرکز ارزان آن است.

حقیقت شما خود را می کشد heartstrings. خود را حقیقت لطمه می زند. خود را حقیقت بیدار چیزی است که باعث می شود معده شما بوسیله اسباب گردنده. حقیقت شما به ارمغان می آورد شما را به زانو خود را. وجود دارد هیچ چیز آسان در مورد آن لطفا لطفا لطفا از قرار دادن برخی از افکار پشت چگونه شما در مورد آن صحبت کنید.

3. [ Happy Picture with Spouse ]

این دیده می شود بسیاری از فردا – یک نفس یک فرد است که او را گفتن لیست چگونه با خوشحالی ازدواج او است گچ کاری مبارک رابطه با مرد متاهل در رسانه های اجتماعی پست های, خبرنامه بازاریابی مواد یا در مرحله… و سپس 6 ماه بعد گفت: چگونه او را برخاسته از یک “وحشتناک ازدواج”… نه حکم طلاق – I don’t give a crap, در مورد وضعیت تاهل. من فقط تعجب می کنم اگر این فرد واقعا

نه حکم طلاق – I don’t give a crap, در مورد وضعیت تاهل. من فقط تعجب می کنم اگر این فرد واقعا تا به حال هیچ اگاهی که چیزی است که سختی اشتباه فقط چند ماه قبل از طلاق و… و در نتیجه صحت این قصد که در پشت تصویر.

4. اتهام آنچه شما ارزش

هرگز کراوات خود ارزش خود را به آنچه که مردم در حال پرداخت شما. این بزرگترین/sh*ttiest کول-دستیار کسانی که طرز فکر تجارت انجام می دهند برای تغذیه ما کاذب “snowflakiness” (نگاه کنید به #8).

خود را قیمت گذاری نشان دهنده چه محصول یا خدمات شما است که ارزش بازار خود را و چگونه به خوبی شما در حال بیان است که ارزش.

چیزی برای انجام با شما به عنوان یک فرد. بیش از خود.

5. اهرم و “ساعت-صورت-دلار”

گذراندن 50 ساعت برای قرار دادن 10 دلار محصول با هم (از جمله صفحه فروش, سبد خرید, راه اندازی, ارتقاء, و غیره.) و فروش 20 قطعه است “اهرم”. آن را به نام کارگر کمتر از حداقل دستمزد. شما می تواند خیلی بهتر از برداشتن تلفن و انجام ساعتی جلسات تا زمانی که شما ساخت یک مخاطب که خود را خرید ،

حتی پس از آن را پست نکنید “sipping کوکتل استخر” عکس در Instagram هر 4 ساعت.

6. طرز فکر پول

قبل از معرفی کردم به کل این “پول” طرز فکر چیزی که من انجام می دهند فقط خوب با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم.

پس از من مکیده در طرز فکر پول مکالمه (حقیقت – من گواهی رو در برخی از بزرگ کلاه گیس پول برنامه طرز فکر و گسترش کول-aide برای مدتی) – سر من گیر کرده بود در 4 سال از طرز فکر پول چرخ همستر. تفکر چیزی تعجب می کنم اگر من در فکر آن حق و تعجب می کنم اگر من باید بدونم…

امروز زندگی من یک زندگی ساده تر. (1) توقف که طرز فکر پول سر و صدا در سر من. توقف گفتن به من چه فکر می کنم, “گورو.” (2) چوب به قیمت مثل من فروش یک قوطی نوشابه و برای آن را بپرسید. مهم نیست که چه خبر است با پول مشتری وضعیت. من می توانم بوی sh*tty مرز از مایل از من دور ولی من از دست خودم. (3) به جای همه روانی آکروبات من بپرسید هر روز صبح به آنها می توانید به من ارسال یک فاکتور امروز ؟ مشکل حل شد.

7. آشکار

من همه چیز در مورد انرژی. پس از همه, من یک بازتابنده در انسان طراحی کردم و sh*t تن از روانی و بصری هدیه علائم. هیچ دلیلی برای هدر دادن آنها. اما پس از آن “تجلی” کسانی من.

من می خواهم به جای قرار دادن سرنوشت من در دست من با انجام کار خوب به جای نشستن در الاغ من فکر می کنم افکار شاد و عالی ارتعاش.

وقتی که من کار خوب انجام می دهند زمانی که من ایجاد معنی, من احساس می کنم بسیار جذاب است. من در نکته بالا انرژی است. سپس چیزهای خوب اتفاق می افتد.

8. خود را منحصر به فرد ________

ما واقعا چنین “برف?”

مطمئن, من صحبت کردن در مورد چقدر مهم آن این است که شیر به ما دسته کوچک موسیقی جاز منحصر به فرد از نقاط قوت و تجربه و دید… زیادی است. این است که چگونه خود را برای ساخت یک برند شخصی است که خارج از غرفه. این است که چگونه شما انجام کار خوب. این است که چگونه شما می توانید نتایج معنی دار است.

اما ما اغلب فراموش طرف دیگر سکه است. مشترک ما انسان تجربه چیزی است که به ما اجازه می دهد برای ارتباط با ما مردم. حس مشترک ما چیزی است که ما مانع از پله صخره و اعتقاد داشتند که ما متفاوت هستیم بنابراین ما نمی رویم “میله تزئيني پشت صندلی!” ما بالاتر از گرانش و روانشناسی انسان.

9. ثابت طرح

چگونه بسیاری از “ثابت نقشه” شما خریداری ؟ چگونه آن را به?فقط هیچ راهی وجود دارد هر کسی می تواند به حساب کل “قبل” و “بعد از”… زمینه های فردی و شخصیت, ارزش, چرا… داستان خود را.

فقط هیچ راهی وجود دارد هر کسی می تواند به حساب کل “قبل” و “بعد از”… زمینه های فردی و شخصیت, ارزش, چرا… داستان خود را.وجود دانش و تجربه شما می توانند یاد بگیرند از این برنامه و آموزش برای اطمینان حاصل کنید. ولی لطفا کورکورانه پیاده سازی است. ما روبات ها برای که.

وجود دانش و تجربه شما می توانند یاد بگیرند از این برنامه و آموزش برای اطمینان حاصل کنید. ولی لطفا کورکورانه پیاده سازی است. ما روبات ها برای که.

این bullsh*t می گویند “خود را منحصر به فرد هر چه” در یک نفس و سپس به نوبه خود در اطراف و فروش شما نمی-سوال-فقط-آیا طرح یا لاستیک-مهر-این فرمول است.

بیایید تشویق نمی تنبلی فکری.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *