آیا می Googlelized

[ad_1]

گوگل می خواهد کسب و کار شما. به طوری که آنها در حال ایجاد انواع ابزار شسته و رفته به صفحه اول سایت خود را در راه های مختلف و بسیاری از آنها رایگان است. شما می توانید با استفاده از این ابزار برای کمک به شما ساخت کسب و کار شما.

اگر چه یک تن از محصولات فروخته شده به شما بگویم که چگونه به استفاده از فیلم های گوگل گوگل خیلی بیشتر به ارائه یک شخص صاحب کسب و کار کوچک است که واقعا می خواهد برای ساختن آنلاین پول.

همه شما نیاز به یک حساب Gmail که شما می توانید به صورت رایگان و سپس شما می توانید دسترسی به تمام ابزار گوگل ارائه می دهد.

اگر شما واقعا می خواهید به پرش شروع فروش خود را به خصوص به عنوان یک کسب و کار جدید یاد بگیرند که چگونه به انجام کارهای گوگل راه شما می توانید پول زیادی بیشتر. با استفاده از این سایت نیز یک راه آسان برای راه اندازی کمپین های بازاریابی خود را به دلیل هنگامی که شما آن را راه اندازی, شما اساسا می توانید در مورد آن را فراموش. این بسیار مهم است اگر شما یک فرد کسب و کار. سپس شما می توانید زمان خود را صرف انجام کارهای دیگر که شما پول.

برای دسترسی به همه ابزارهای گوگل به شما در دسترس, شما می توانید خدمات گوگل صفحه: google.com/services/

در زیر لیستی از ابزار و منابع در دسترس دارید به شما. مگر اینکه در غیر این صورت مشخص شده و همه از این ابزار و منابع به رایگان استفاده کنید.

Gmail – این مجموعه ای از ابزار شامل ایمیل, تقویم, پیام های فوری و Google Page Creator. شما می توانید با استفاده از این ابزار برای برقراری ارتباط با کارکنان خود به عنوان مشتریان خود را. شما همچنین می توانید ساخت وب سایت های اساسی. پس از این ابزار ساختمان وب سایت متعلق به گوگل, سایت خود را دریافت کنید spidered به سرعت.

AdWords گوگل/حستبلیغ – تبلیغ کسب و کار شما در گوگل. شما می توانید شروع کنید و شروع به گرفتن ترافیک در 15 دقیقه. گوگل ایجاد کرده است برخی از ابزار برای کمک به شما از جمله لغات کتاب به عنوان به خوبی به عنوان AdWords Editor که به سرعت توسعه خود را در تلاش است.

شما همچنین می توانید پول را با اضافه کردن حستبلیغ به سایت شما.

گوگل آنالیز – نیاز به پیچیده تر خدمات برای ردیابی بازدید کنندگان خود را ؟ می خواهید بدانید که در آن از آنها آمد? پیدا کردن همه چیز شما همیشه می خواستم به دانستن در مورد مشتریان خود و گشت و گذار عادات و همچنین عادات خرید.

Google Base – لازم نیست که یک وب سایت ؟ با گوگل پایه شما نمی نیاز به یک. اضافه کردن محصولات و خدمات خود را به گوگل پایه و سپس ترکیب آن با پرداخت گوگل به فروش. در واقع شما حتی می توانید سازماندهی مطالب خود را با توجه به نوع و ارسال آن با استفاده از datafeed فایل های. این شامل مقالات در دستور العمل و سایر محتوای شما می خواهید برای ارائه در یک روش سازمان یافته است.

کتاب گوگل – آیا می خواهید به فروش بیشتر از خود کتاب ؟ و سپس اضافه کردن آن را در اینجا. این فقط طول می کشد حدود پنج دقیقه و در آن می توانید فروش خود را افزایش دهید. علی رغم آنچه بسیاری از آنها گفت: در مورد این برنامه نویسندگان و ناشران باید کنترل کامل بیش از مواد خود را.

پرداخت گوگل – آیا می خواهید به فروش بیشتر محصولات و خدمات خود را بدون پرداخت بیشتر ؟ ادغام پرداخت گوگل به کسب و کار شما و شما می توانید جذب آگهی بیشتر را در فروش بیشتر و حتی روند فروش آن به صورت رایگان.

گوگل اسناد و صفحات گسترده (Writely) – این که آیا شما نیاز به ایجاد و یا ویرایش اسناد و صفحات گسترده شما می توانید با استفاده از این ابزار است. اجازه می دهد تا به اشتراک گذاری اسناد خود را با دیگران است.

گروه های گوگل – پیدا کردن لیست و بحث فقط در مورد هر موضوع شما می توانید تصور کنید. پس از لیست ها بیشتر خواهم به عنوان خوانده شده, شما شانس بهتری برای گرفتن کلمه مورد محصولات خود را.

نقشه های گوگل – اضافه کردن کسب و کار خود و مثال به گوگل به طوری که مشتریان شما می توانید در جستجوی محلی.

نقشه های گوگل برای سرمایه گذاری می خواهید مشتریان به شما در پیدا کردن? شما می توانید با استفاده از نقشه های گوگل نه تنها کمک به مشتریان پیدا کردن شما, اما شما همچنین می توانید استفاده از آن را به نقشه مکان مشتری و پیگیری محموله.

جستجو در گوگل – ارائه بازدید کنندگان خود را یک جستجوی سفارشی وب سایت خود را. شما همچنین می توانید سفارشی خود را ایجاد موتور جستجو برای کسب و کار شما با استفاده از گوگل فن آوری است.

گوگل ویدئوها – چون گوگل ویدئوها است که آن را واقعا زمان زیادی برای پول نقد خود را با فیلم ها. شما به راحتی می توانید آنها را آپلود بنابراین دیگران می توانید. آن را نیز یک راه بسیار خوبی برای به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد کسب و کار شما.

و پس از آن دوره وجود دارد بلاگر. یک وبلاگ نویس در وبلاگ شما پیدا کردن مطالب خود را spidered در عرض 24 ساعت. محتوای پست نوع پست ها به جای آشکار نامه های فروش و شما پیدا کردن مخاطب است.

وجود دارد یک کل خیلی بیشتر. شما می توانید پیدا کردن در مورد منابع و حتی بیشتر برای کمک به شما ترویج کسب و کار شما در اینجا: http://www.google.com/intl/en/options/#utm_medium=et&utm_source=bizsols&utm_campaign=more

اگر چه گوگل در رتبه شماره سه به طور کلی در اینترنت پشت یاهو و MSN آنها هنوز هم یک بازیکن بزرگ در اینترنت است. آنها می خواهند کسب و کار خود و آنها به طراحی ابزار و منابع برای کمک به شما که دو نفر دیگر موتورهای جستجو ارائه نمی دهد. با تمام ارتقاء رایگان فرصت های موجود برای شما چه از شما انتظار دارند ؟

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.