آیا پرداخت هر کلیک (PPC) و چگونه پرداخت به ازای کلیک (PPC) کار می کند ؟

[ad_1]

پرداخت پستها در طول کلیک کنید و نوع پرداخت بازاریابی دیجیتال است که نمایش آگهی های که لینک به وب سایت خود را در SERPs (نتایج موتورهای جستجو صفحات). آن است که اصلی درآمد راننده گوگل و ساده ترین راه برای دریافت آگهی های خود را برای مردم به دنبال محصولات و خدمات خود را. گوگل اجرای این تبلیغات از طریق یک پلت فرم به نام Google AdWords و اگر شما می دانید راه خود را در اطراف پلت فرم شما می توانید راه اندازی یک ساده کمپین بدون مشکل.

به شما در تنظیم پرداخت هر کلیک (PPC) مبارزات بر اساس کلمات کلیدی. کلمات کلیدی این شرایط وارد شده به موتور جستجو است که شما می خواهید برای نمایش تبلیغات خود را برای. شما همچنین تنظیم ک (هزینه هر کلیک) محدود است که بالاترین شما مایل به پرداخت برای 1 با کلیک بر روی آگهی شما (که منجر خواهد شد از طریق به وب سایت خود را). شما همچنین می توانید تنظیم بودجه روزانه در مبارزات انتخاباتی خود را است که شما مایل به پرداخت هر روز برای مبارزات انتخاباتی خود را به اجرا. هنگامی که شما جمع شده اند کلیک به اندازه کافی خود را برای رسیدن به بودجه تبلیغات خود را متوقف خواهد کرد برای اجرای به روز بعد.

برای مثال اگر من نیاز به یک وکیل می تواند از نوع “وکیل” را در گوگل و نمایش نتایج از مبارزات انتخاباتی PPC و نتایج آلی. مبارزات انتخاباتی PPC به شما اجازه می دهد برای رسیدن به بالای این صفحه و بدون نیاز به تکیه بر روی بهینه سازی موتور جستجو به صورت رایگان, لیست آلی. شما باید با استفاده از PPC مبارزات زمانی که مردم جستجو برای محصولات و خدمات خود را. اگر وجود دارد هیچ کس در جستجوی آنها هیچ نقطه وجود دارد و سپس شما باید تمرکز بر آگاهی رانندگی مبارزات.

پرداخت هر کلیک (PPC) می تواند انجام دهد واقعا به شدت به ارائه آن را به درستی تنظیم شود. افرادی هستند که به معنای واقعی کلمه جستجو در حال حاضر در محل خود را برای محصولات و خدمات خود را و شما می توانید کسب و کار خود و در مقابل آنها در آن لحظه. که باعث می شود آن را یک ابزار بسیار قدرتمند است.

اما ضعیف و راه اندازی و مدیریت کلمات کلیدی خود را و بودجه می توانید آن را گران اشتباه به گوگل ادامه خواهد داد برای نشان دادن تبلیغات خود را بدون در نظر گرفتن عملکرد. اگر مردم از طریق کلیک کردن به وب سایت خود را و نه تبدیل خواهد شد که بسیار به سرعت اضافه کردن به یک لایحه بزرگ.

آن است که واقعا مهم است که شما را به انجام کامل تحقیقات کلمه کلیدی به چه کلمات کلیدی بهترین توصیف محصولات و خدمات خود را و کلمات کلیدی که بیشتر احتمال دارد به مشتریان بالقوه تبدیل کنید. این ممکن است نیاز به برخی از تست با مبارزات انتخاباتی PPC خود را, اما آن را به ارزش آن است.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.