آیا کپی N سود واقعا کار می کند ؟

[ad_1]

وجود دارد یک محصول محبوب برای اینترنت بازاریابی به عنوان کپی N سود. آگهی خود را بسیار موثر و قانع کننده باشد. آنها شما را به سعی و آزمایش های بازاریابی و تبلیغات. آن را براق و دقیق است و بسیاری از فیلم های آموزش که شما می توانید تماشای آنلاین. من این ادعا کاملا درست است. پس برای ایجاد صدها نفر از تبلیغات برای یک محصول مبارزات انتخاباتی می تواند وقت گیر و خسته کننده است.

مانع عمده است که به رقابت با هزاران نفر از دیگر بازاریابان و همچنین کپی N سود که در حال تلاش برای فروش همان محصول است. همچنین اگر شما با استفاده از Google AdWords تبلیغ را نشان می دهد درست در پایان. برای نمایش آن در میان بالا اسلات شما نیاز به تلاش برای بالا کلیک کنید در هر نرخ ($1 یا 2 دلار در هر کلیک کنید). اگر شما 100 تا 200 کلیک شما را از دست دادن 200 تا 400 دلار در روز است. بنابراین حتی اگر شما موفق به فروش چند نسخه هنوز هم شما نمی خواهد هر گونه سود و چهره تلفات شدید.

وجود دارد راه های دیگر به بازار محصول خود را به صورت رایگان. شما می توانید نوشتن یک مقاله و قرار دادن لینک های وابسته خود را در پایان. به این ترتیب شما لازم نیست به صرف در گوگل AdWords است. اما دردسر است که بسیاری از این انجمن خوب را به شما هشدار می دهند در برابر این عمل و حتی حساب خود را اگر شما سعی می کنید به فروش چیزی به جای ارسال یک مقاله است. من در مواجهه با این وضعیت و متوجه شد که این روش دارای اشکالاتی است. اما شما ممکن است این را امتحان کنید با اشکال مختلف.

من تصمیم گرفتم به این محصول را امتحان کنید به عنوان آنها پول کامل را تضمین کند. من فرار مبارزات انتخاباتی خود را برای یک ماه از دست داده و مقدار زیادی از پول بدون بازگشت. یکی از مبارزات انتخاباتی خود را حتی نمی توانید تنها با یک کلیک. این ساخته شده من احساس می کنم که این ادعا در مورد بدست آوردن فرصت های بیش از حد اغراق شده است. بسیاری از بررسی که آواز آهنگ در مورد محصول در واقع وابسته به خود را و می خواهم شما را به خرید آن محصول از طریق لینک های خود را. شما می توانید ببینید وجود لینک در پایین طوری که آنها را واقعا بررسی صادقانه اما یکی دیگر از راه های هوشمند به فروش برساند.

بنابراین اگر شما مایل به این محصول را امتحان کنید به پیش بروید. آن می آید با تضمین بازگشت پول در دوره خاص. من ادعا بازپرداخت که دریافت کردم بلافاصله هستم و خدا را شکر به آنها برای آن است.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *