آیا PPC Kahuna زندگی می کنند تا اعتیاد به مواد مخدره? خواندن این نقد و بررسی برای پیدا کردن

[ad_1]

PPC حرکت شبیه چمچه زنی است که به تازگی باز پرداخت پستها در طول کلیک کنید عضویت در سایت که در کنار هم قرار شد توسط Jason Katzenback صدای پشت گاو جان. سایت شما فراهم می کند با ابزار آموزش و مربیگری شخصی لازم برای موفقیت به عنوان یک پرداخت برای هر کلیک بازاریاب. در این PPC Kahuna نظر من شما نشان می دهد آنچه شما خواهد شد گرفتن برای خود را به 67 دلار در ماه حق عضویت.

PPC Kahuna نرم افزار. این PPC ابزار جاسوسی شما را قادر به کشف و کپی رقبای خود را پرداخت پستها در طول کمپین کلیک کنید. همه شما باید انجام دهید این است را وارد کنید در برخی از کلمات کلیدی و نرم افزار اسکن گوگل برای هر کلمه کلیدی و پیگیری که تبلیغ نمایش تبلیغات. در هنگام اجرای بیش از این دوره از چند هفته شما می توانید از کلمات کلیدی که بیشتر سود آور شد با بررسی که تبلیغ به طور مداوم زد تبلیغات برای آنها. این ابزار همچنین اجازه می دهد تا شما را به دیدن آنچه که آگهی کپی آنها با استفاده از به شما ایده هایی برای تبلیغات خود را.

BlitzLP. این اسکریپت اجازه می دهد تا به شما برای ایجاد صفحات فرود به صورت پویا. شما نصب BlitzLP بر روی سرور خود را و آن را اجازه می دهد تا به شما برای ایجاد مختلف, صفحه فرود, قالب است که شما را به خوبی Google AdWords کیفیت نمرات. بالاتر نمره کیفیت صفحه فرود خود را می شود کمتر به شما پرداخت پستها در طول کلیک کنید پس از آن می پردازد به استفاده از یک اسکریپت مثل این.

PPC آموزش. به نام “روز 14 چالش” این دو هفته آموزش به شما می دهد یک فرصت برای دیدن Jason راه اندازی یک کمپین PPC از آغاز تا پایان. شما شروع به خاموش بدانند چگونه خود را انتخاب کنید تو رفتگی در دیوار و رسیدگی به تحقیق کلمه کلیدی و سپس حرکت به ایجاد وبلاگ و راه اندازی مبارزات انتخاباتی PPC خود را. هر روز را آموزش می دهد و شما دو فیلم با گام به گام دستورالعمل نقل شده توسط Jason خود را.

ابزار وب. شما می توانید دسترسی به چندین بزرگ PPC ابزار در PPC Kahuna عضویت در سایت خود BlitzPPC ابزار باعث می شود آن را آسان برای وارد کردن مبارزات انتخاباتی خود را AdWords به AdWords Editor. نیز وجود دارد یک ابزار ردیابی و چندین ابزار کلیدی است که تولید و مدیریت کلمات کلیدی خود را بسیار ساده تر. شما صرفه جویی در یک دسته از زمان و تلاش با استفاده از این ابزار با مبارزات انتخاباتی PPC خود را.

وابسته به طرح. هر ماه جیسون را به شما در حال حاضر در حال تحقیق تو رفتگی در دیوار را برای شما به پیاده سازی و ساخت یک کمپین در اطراف. او به شما می دهد پس زمینه پشت تو رفتگی در دیوار که کلمات کلیدی به استفاده از یک مقاله برای استفاده از صفحه محصول خود را و سه موضوع دیگر مربوط به مقالات است که شما می توانید استفاده کنید به عنوان دوست دارید. شما تقریبا مجبور به بلند کردن انگشت به سود با این.

این فقط یک معاینه سریع در PPC Kahuna عضویت وجود دارد در واقع خیلی بیشتر از چیزهایی که من در غفلت به ذکر است, و من می خواهم پیشنهاد شما نگاهی به صفحه فروش برای پیدا کردن جزئیات بیشتر. PPC Kahuna یک دوره آموزشی برای مبتدیان که زیادی ندارد اما می خواهید کسی به آنها نشان دهد که چگونه برای تبدیل شدن به موفق pay per click بازاریاب.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.