ابزار جستجوگرها خود را برای بهبود اینترنت تلاش های بازاریابی

[ad_1]

اگر شما در حال تلاش برای جستجوی شما کمپین بازاریابی به خوبی سازمان یافته و سود شما قطعا نیاز به قابل اعتماد ابزار جستجوگرها. امروز این صنعت را فراهم می کند صاحبان وب سایت با بخش عمده ای از بازاریابی اینترنتی نرم افزار که caters برای انواع نیازهای خود را. هنوز هم انتخاب کردن از این تنوع است و نه ساده است. این مقاله با هدف بررسی محبوب ترین ابزار جستجوگرها هر دو رایگان و پرداخت می شود.

ابزار جستجوگرها ممکن است تقسیم به کسانی که از موتورهای جستجو و آنهایی که شخص ثالث.

جستجوگرها ابزار ارائه شده توسط موتورهای جستجو

گروه اول شامل Google AdWords Keyword Tool گوگل ابزار وب مستر, گوگل, پیشنهاد, Yahoo! سایت اکسپلورر و Yslow.

Google AdWords Keyword Tool

ابزاری است که برای جذب بیشتر pay-per-click advertising دادن به شما ایده هایی در مورد محبوب کلمات کلیدی تبلیغ رقابت و تقریبی حجم جستجو. شما می توانید این ابزار جستجوگرها برای تولید مطلوب لیست از کلمات کلیدی و سپس با استفاده از همه آنها را از طریق وب سایت خود را با بالاتر از وقوع است.

ابزار وب مستر گوگل

این نرم افزار تولید گزارش های دقیق در دید صفحات شما در گوگل و شما را قادر به تنظیم اولیه خود را در تنظیمات. مسلح با این نرم افزار شما می توانید آخرین نسخه از نقشه, ویرایش, خزنده, دسترسی, سازگار, سایت, لینک, تغییر آدرس ها تجدید نظر جغرافیایی هدف قرار دادن دامنه مورد نظر و حتی نرخ خزیدن.

گوگل نشان می دهد

این یکی از تولید 10 غالبا جستجو برای عبارات بر اساس کلمه شما مشخص شده است.

یاهو! سایت اکسپلورر

این ابزار اجازه می دهد تا به مطالعه صفحات ایندکس شده یاهو جستجو. آن را نشان می دهد محبوب ترین صفحات از هر سایت و آهنگ را از لینک اشاره به رقبای خود نتیجه اجازه می دهد تا شما را به درخواست بک لینک از همان منابع.

Yslow

این نرم افزار طراحی شده است برای کمک به شما سرعت خود را در صفحه زمان پاسخ با اشاره به ویژگی های این اثر با کارایی بالا. بر اساس 22 قوانین Yslow تجزیه و تحلیل شما را قادر می سازد برای بهبود وب سایت زمان لود صفحه را تا 50 درصد است.

3d, پارتی, ابزار

کارآمد ترین و مشهور ثالث SEO tools روی چیزی حساب کردن Majestic SEO Wordstream, hostgator coupon and SEO Power Suite.

شکوه SEO

این لینک با بهره گیری از ابزار تجزیه و تحلیل وب سایت خود را خزنده. مسلح با شکوه SEO شما خواهد شد شگفت زده با این ثروت از اطلاعات که مربوط به بک لینک: لنگر, متن, تاریخچه دامنه و ACRank. این ابزار جستجوگرها پرده واقعی به زندگی داده و اغلب تحریف بزرگ تجاری موتورهای جستجو.

Wordstream

این برنامه با هدف به حداکثر رساندن تلاش های خود را برای جستجوگرها و PPC مبارزات انتخاباتی. بر خلاف رایگان Google AdWords و Google نشان می دهد این ابزار جستجوگرها با استفاده از اطلاعات گوناگون که از چندین موتورهای جستجوی عمده و تجزیه و تحلیل آن است. به عنوان یک نتیجه, سئو حرفه ای و صاحبان وب سایت دریافت به دانستن کلمات کلیدی خاص است که جستجوگران استفاده کنید برای پیدا کردن وب سایت خود را با اضافه کردن این کلمات به مبارزات انتخاباتی PPC خود را در توافق با طبقه بندی موضوعی قوانین تعریف آنها.

SEMRush

این کلمه و رقیب تحقیقات سیستم فراهم می کند گزارش, کلمات کلیدی, رقابت آلی و پرداخت می شود, نتایج AdWords تبلیغ متون بالقوه آگهی خریداران و فروشندگان است. قدرتمند ترین جنبه های این ابزار این است که توانایی به صادرات داده ها به طور خاص از طریق API.

SEO PowerSuite

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم است SEO PowerSuite گرد و ابزار است که کمک خواهد کرد که شما را با چند وجهی فرایند بهینه سازی موتور جستجو و بهبود قابل ملاحظه ای وب سایت خود را در موتور جستجو عملکرد. متشکل از چهار برنامه جداگانه – Rank Tracker, حسابرس وب سایت در جستجوگرها و لینک دستیار – SEO PowerSuite فراهم می کند جامع ترین رویکرد برای بهبود اینترنت تلاش های بازاریابی.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *