استراتژی های بازاریابی آنلاین 101

[ad_1]

وجود دارد دو راه اصلی برای تبلیغ آنلاین, یک با استفاده از تبلیغات پرداخت می شود و برنامه های دیگری است که با استفاده از تبلیغات رایگان سیستم عامل است. ایده این است برای ارسال هدفمند ترافیک اینترنت به یک پیشنهاد به منظور دریافت پاسخ و بازخورد از چشم انداز علاقه مند.

تبلیغات پرداخت می شود

تبلیغات پرداخت می شود می تواند در اشکال مختلف آمده است اما محبوب ترین آنهایی که به نام: SEM (بازاریابی موتور جستجو) با استفاده از PPC (پرداخت برای هر کلیک) صفحه نمایش, تبلیغات, خرید, شبکه تبلیغات تصویری استفاده از Google AdWords تبلیغات بینگ, یاهو, تبلیغات, فقط به نام چند. ایده پشت PPC ساده, تبلیغ تنها به اتهام زمانی که شبکه های خود را پرداخت می شود تبلیغات در حال اجرا به کلیک بر روی و چشم انداز در حال هدایت به صفحات وب سایت یا صفحه فرود را ارائه می دهد. بسته به نوع صنعت یا بازار تو رفتگی در دیوار و شبکه های تبلیغاتی PPC قیمت می تواند تا حد زیادی متفاوت است.50 سنت افزایش به $60.00 یا بیشتر در هر زمان یک چشم انداز کلیک بر روی یک تبلیغ.

به طور کلی بیمه, وام, وام مسکن, خدمات وکیل در میان بالاترین هزینه هر کلیک. بدیهی است که گران قیمت ترین شبکه تبلیغات است Google.com با AdWords خود را برنامه. آن را قدرتمند پول ساخت دستگاه اگر به درستی استفاده می شود. آن را نیز می تواند شما را شکست اگر نیست به درستی درک پلت فرم. تا زمانی که شما بودجه و می دانم که چگونه شما واقعا می تواند متفاوت خود را به طور کلی تبدیل و ROI (بازگشت سرمایه گذاری).

وجود دارد دیگر محبوب تبلیغات پرداخت می شود روش های وجود دارد خارج وجود دارد با استفاده از رسانه های اجتماعی و تبلیغات پرداخت می شود برنامه های دیگر با استفاده از PPC (پرداخت برای هر کلیک) فن آوری. شبکه های مانند: Facebook بزرگ و همچنین قدرتمند تبلیغات پرداخت می شود برنامه ای به نام Facebook Ads با گزینه ای را برای استفاده از Instagram تبلیغات پس از آنها نیز خود را که در شبکه های اجتماعی است. شما همچنین می توانید خرید ترافیک پرداخت با تبلیغات توییتر, لینک, تبلیغات, تبلیغات یوتیوب (AdWords برنامه). علاوه بر این که وجود دارد دیگر رسانه های اجتماعی تبلیغات پرداخت پلت فرم مانند ضربه محکم و ناگهانی چت و پینترست که همچنین به دست آوردن زمین.

مزیت استفاده از تبلیغات پرداخت می شود که ورود سریع. پرداخت ترافیک ارائه شده است تقریبا بلافاصله هنگامی که شما نهایی کمپین های تبلیغاتی خود را و آن را رسما تایید شده توسط شبکه. اشکال این است که شما نیاز به یک خوب بودجه بازاریابی به جمع آوری اطلاعات مهم بینش و تست و لحن خوب به نتایج رضایت بخش.

تبلیغات رایگان

اول, اجازه دهید به چیزی مستقیم در مورد ترافیک رایگان وب و موقعیت صفحه در موتور جستجو صفحه نتیجه, همچنین شناخته شده به عنوان مخفف (SERP). گوگل و دیگر موتورهای جستجو, رتبه بندی صفحات وب و وب سایت ها. شما می توانید یک صفحه وب از وب سایت خود را که به نظر می رسد در صفحه اول گوگل برای کلمه کلیدی خاص پرس و جو در حالی که صفحات دیگر همان سایت هیچ جا یافت شود در صفحات نتیجه جستجو برای کلمه همان پرس و جو.

گوگل و دیگر موتورهای جستجو را به اولویت های مربوطه خود را در صفحه اول نتایج خود را بر اساس الگوریتم (معادله ریاضی) که شامل بسیاری از عوامل رتبه بندی. شش تا از مهم ترین عوامل رتبه بندی به شرح زیر است:

1 – در صفحه بهینه سازی اقدام به ساخت یک صفحه وب سازگار با موتورهای جستجو و همچنین انسان دوستانه (متا تگ keyword انتخاب درهم آمیختگی و غیره.)

2 – بزرگ مطالب مرتبط

3 – لینک (لینک های مرتبط را از دیگر سایت های مرجع اشاره به صفحات وب خود را)

4 – UX طراحی صفحات وب (آسان به حرکت به یک تجربه خوب برای کاربر)

5 – سرعت لود صفحه (زمان آن طول می کشد برای بارگذاری یک صفحه وب)

6 – طراحی پاسخگو (هر صفحه باید سازگار به دستگاه های تلفن همراه)

بنابراین این کار از یک وب مستر است که برای آماده سازی هر صفحه از وب سایت با استفاده از موتورهای جستجو استانداردهای صنعت بهترین شیوه. در عوض موتورهای جستجو خواهد شد ارائه بهترین بازی ممکن است برای کاربران به دنبال یک موضوع خاص است. گوگل رشد برای همیشه ارائه بهترین تجربه کاربر و مجموعه نوار بسیار بالا برای مدیران سایت به ارائه ” وای ” عامل هر زمان کاربری اراضی در یک صفحه وب به دنبال یک موتور جستجو پرس و جو.

نحوه ساخت لینک?

به عنوان ذکر شده در بالا یک لینک ایجاد شده است که یک وب سایت خارجی لینک به وب سایت خود را. وجود دارد راه های بسیاری برای ساخت لینک و دریافت ترافیک رایگان در اینترنت. رایج ترین راه برای ارسال مقالات در سایت های رسانه های اجتماعی با یک لینک به وب سایت خود را به گرفتن برخی از پست درگیری. همچنین ارسال مطالب و مقالات به خوبی شناخته شده در دایرکتوری ها مقاله را نیز به شما برخی از خوب بازدید کنندگان وب سایت خود را به پول صفحات. در میان بسیاری از دایرکتوری ها مقاله در بالای لیست است EzineArticles.com که واقعا کمک می کند تا در جستجوگرها آلی نتیجه جستجو رتبه بندی قوی با لینک به دلیل مدت زمان طولانی حضور آنلاین. این فهرست همچنین به عنوان یک سایت مرجع در چشم گوگل و دیگر موتورهای جستجو.

یکی دیگر از راه های محبوب برای ایجاد و ارسال فیلم ها جالب در یوتیوب و دیگر شناخته شده سایت های ویدئویی. روش دیگر برای دریافت با کیفیت خوب و رایگان ترافیک وب سایت است که با استفاده از دایرکتوری مقاله. مهمان پست های وبلاگ نیز بسیار محبوب که در آن یک نویسنده است که اجازه دسترسی به پست یک مقاله در یک وبلاگ محبوب سایت در نتیجه به دست آوردن یک قوی لینک. فروم ارسال نیز آشنا راه برای قوی ایجاد لینک به عنوان طولانی به عنوان موضوع مربوط به صفحه وب آن لینک کلیک کنید برای.

این لینک بازگشت روند به نتایج جستجو آلی باید ایجاد شود به آهستگی اما مداوم. موتورهای جستجو بسیار هوشمند در حال حاضر روز است و می تواند نقطه spammy لینک یک مایل دور. آن را همیشه توصیه به استفاده از کلاه سفید (اخلاقی) روش هنگام ساخت لینک برای جلوگیری از جریمه شدن توسط موتورهای جستجو است.

در نتیجه, آن را همیشه توصیه به استفاده از بسیاری از کانال های بازاریابی برای دریافت پیام های بازاریابی خود را در سراسر. استفاده از هر دو نسل ترافیک آنلاین روش های پرداخت و رایگان آلی ترافیک ساختمان اگر بودجه شما اجازه می دهد تا آن را به شتاب رفتن.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.