استراتژی های نسل ترافیک – 5 استراتژی برای جذب انبوهی از ترافیک

[ad_1]

وقتی که می آید به استراتژی های نسل ترافیک بسیار مهم است که شما انتخاب استراتژی های مناسب به تمرکز بر روی به طوری که زمان و پول خود را هدر نمی رود. اساسا وجود دارد سه راه شما می توانید ترافیک – شما می توانید آن را ایجاد کنید شما می توانید آن را خرید و یا شما می توانید به قرض گرفتن آن است. ایجاد آن در اصل به معنی ایجاد محتوا برای جذب ترافیک به وب سایت خود را. خرید یعنی خرید ترافیک پرداخت از طریق منابع مختلف و قرض گرفتن ترافیک به معنای استفاده از افراد دیگر منابع مانند خود را لیست و ترافیک خود را برای دریافت بازدید کننده به سایت شما. این مقاله با تمرکز بر 5 از موثر ترین استراتژی های نسل ترافیک شما می توانید استفاده کنید برای جذب انبوهی از ترافیک.

استراتژی #1: Pay-Per-Click Advertising

پرداخت برای هر کلیک تبلیغات است که بسیار مقرون به صرفه روش تبلیغات به موجب آن به شما پرداخت فقط برای آگهی های خود را زمانی که آنها کلیک. از این رو به نام “پرداخت هر کلیک”. نمونه هایی از این سیستم ها عبارتند از AdWords گوگل و MSN Adcenter که در حال حاضر همراه با یاهو برای رقابت با گوگل است. گوگل سیستم دارای بیشترین ترافیک اما MSN آگهی هزینه ها در حال حاضر پایین تر با توجه به داشتن رقابت کمتر است. با استفاده از هر دو سیستم را به حداکثر رساندن ترافیک خود را.

استراتژی شماره 2: مقاله بازاریابی

این استراتژی شامل نوشتن و یا برون سپاری مقالات و ارسال آنها را به دایرکتوری ها مقاله مانند EzineArticles و یا سایت های دیگر که در آن مطالب خود را می تواند همزمان ، این می تواند شامل وبلاگ ها و محتوای کلی سایت و یا محتوای هاب مانند Squidoo و توپی صفحات. هدف نهایی این است که برای دریافت مطالب خود را همزمان به طور گسترده ای در سراسر وب و افزایش ترافیک خود را و نام تجاری آگاهی در میان مصرف کنندگان در بازار خود را.

استراتژی #3: آگهی معاوضه

آگهی معاوضه یک روش که در آن شما آگهی های مبادله با دیگر بازاریابان و یا مدیران سایت. به طور سنتی آگهی معاوضه شامل مبادله ایمیل تبلیغات با دیگر بازاریابان ایمیل. به عبارت دیگر شما ترویج یک همکار بازاریاب ارائه به لیست خود را در ازای آنها ترویج پیشنهاد خود را به لیست خود. شما می توانید ترویج هر یک از دیگر را انتخاب و در صفحات (همچنین شناخته شده به عنوان نام صفحات فشار) برای ساخت هر یک از دیگر لیست سریع. با این حال آگهی معاوضه نیز می تواند شامل مبادله توییتر, توییت, Facebook, صفحه, پست, بنر, تبلیغات, دانلود صفحه تبلیغات و غیره.

استراتژی #4: تبلیغات

داشتن یک ایمیل انفجار به یک لیست پاسخگو از مشترکان یکی از سریعترین و ساده ترین راه برای به دست آوردن نتایج بزرگ. یک راه برای انجام این کار به غیر از انجام آگهی معاوضه با دیگر لیست بازاریابان برای خرید تبلیغات. یک تبلیغ انفرادی است یک ایمیل به ترویج است که به ترویج صرفا پیشنهاد خود را و هیچ چیز دیگری است ترویج در ایمیل. این تضمین می کند که ایمیل را به شما می دهد بهترین پاسخ ممکن است. شما می توانید خبرنامه به خرید تبلیغات در توسط چک کردن دایرکتوری از Ezines که شامل لیست ایمیل و خبرنامه ezines و یا به سادگی با اشتراک به عنوان بسیاری از با کیفیت لیست ایمیل خود را در بازار به عنوان امکان پذیر است. سپس این رویکرد صاحبان لیست درخواست آنها را اگر آنها به فروش تبلیغات ایمیل.

استراتژی #5: Facebook Ads

Facebook Ads هنوز هم می تواند در نظر گرفته شود نسبتا جدید در تبلیغات آنلاین چشم انداز و آن را به عنوان تاسیس به عنوان Google AdWords سیستم با این حال به دست آوردن با بخار در دنیای بازاریابی اینترنتی است. آگهی هزینه ها هنوز نسبتا پایین و چیزی که در مورد Facebook تبلیغات است که شما می توانید هدف قرار دادن جمعیت بازار خود را مانند منافع خود چه فیلم آنها را تماشا آنچه از موسیقی آنها گوش دادن به ، این ممکن است با دیگر pay-per-click advertising systems, و این چیزی است که باعث Facebook تبلیغات بسیار قدرتمند اگر درست انجام شود.

بنابراین وجود شما به 5 تا از داغترین استراتژی های نسل ترافیک شما می توانید با استفاده از حق دور شروع به گرفتن ترافیک به وب ارائه می دهد. شما هیچ بهانه ای بیشتر نیست که شروع به دیدن بازدید کنندگان به سایت شما است. از آن زمان به گام بر روی آن و اقدام!

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *