است که ترافیک رایگان به ارزش قیمت به شما're پرداخت ؟

[ad_1]

یکی از بزرگترین مشکلات برای مبتدی بازاریاب است که در آن برای پیدا کردن ترافیک. قطعا در روز های اولیه صرف مقادیر زیادی بر روی تبلیغات و یا پرداخت برای هر کلیک تبلیغات است که همیشه یک گزینه به خصوص اگر شما انتخاب اشتباه ارائه دهنده و یا don't انتخاب درست شما می توانید صرف مقدار زیادی از پول بسیار کمی برای بازگشت نتیجه باعث دلسردی و تماس با همه چیز یک کلاهبرداری است. اگر برخی از بازده را می توان به دست آورد با استفاده از کم و یا هیچ هزینه ترافیک آن بسیار آسان تر برای نگه داشتن شخصی روحیه و ساخت موفقیت کمی بیشتر احتمال دارد.

پس چه ترافیک رایگان منابع وجود دارد ؟

اجازه دهید's اینجا شروع – با استفاده از مقاله بازاریابی .

بازاریابی مقاله است نه برای همه. داشتن یک دستور خوب از زبان انگلیسی نوشته شده است بسیار ضروری که تمایل به نوشتن. آن's نیز در کوتاه مدت چیزی. شما نیاز به مقدار زیادی از صبر و شکیبایی برای مقالات خود را برای کشف شود و یکی از بهترین راه برای کشف شود برای نوشتن تعداد زیادی از مقالات ترجیحا در اطراف یکسان و یا مشابه افراد است. لینک به خود جذب سرب است, بهترین قرار داده و به جعبه منابع خود را در انتهای مقاله و در نظر داشته باشید که برخی از مقاله مخزن سایت در حال داد و بیداد کن در مورد این نوع از لینک ها استفاده می کنید. در سمت به علاوه لینک های شما وجود دارد خواهد بود برای همیشه و یا حداقل تا زمانی که مخزن باقی می ماند در کسب و کار.

تبادل لینک

این یک ایده است که کار می کند اما می تواند یک بیت از اعتماد. شما پیدا کردن افراد مشابه ارائه می دهد به شما قرار داده و لینک خود را در صفحه دانلود آنها در ازای داشتن لینک خود را در خدمت شماست. حرکت نزولی این است که این نیاز به یک مقدار مشخصی از ترافیک برای شروع با. اگر هیچ کس در حال بازدید از سایت خود را و سپس هیچ کس را توان دیدن شماست یا نه. اعتماد موضوع این است که آنها برنده't حذف لینک خود را (و یا شما برنده't حذف آنها) به عنوان به زودی به عنوان پشت خود روشن است و همچنین است که شما هر دو ارسال مقادیر مساوی از ترافیک به یکدیگر است.

بازاریابی ویدئو

این یکی بستگی به یک مقدار مشخصی از مهارت آنجا که بازاریابی مقاله می کند. انجام تحقیقات دقیق در موضوعات قابل دوام برای پیدا کردن آنچه که محبوب است, پس از ساخت فیلم در هر سبک (صحبت سر کارتون, presentation) بزرگترین ضروری و تحقیقات احتمالا زمان بیشتری نسبت به تصویری (یا مقاله) ایجاد شده است.

همه چیز برای انجام با هر گونه تبلیغات است که به زمان و یا پول است. اگر شما می توانید هر دو در بزرگ و اقدامات شما بسیار بسیار موفقیت تضمین شده است. اگر شما don't باید پول زیادی را پس از آن شما نیاز به قرار دادن در زمان و مقدار زیادی از آن. این است که احتمالا بزرگترین سقوط از مبتدی بازاریاب – فراموش کردن که مانند هر کسب و کار بازاریابی آنلاین را به تحقیق و همیشه طول می کشد برخی از زمان برای انجام درست.

ناظر متوجه خواهد شد که من't ذکر بهینه سازی موتور جستجو (SEO) به عنوان یک روش ترافیک رایگان. چرا که اگر چه برخی از است که در کنترل شما یک مقدار زیادی از آن نیست و بستگی به جستجو در موتورهای میل به آنچه شما انجام دهد (حداقل در این هفته). اگر آنها تغییر ذهن خود را در مورد آنچه که دوست داشتنی و سپس کار خود را تلف می تواند.

استیک با مسائل است که بیشتر در کنترل شما

[ad_2]

Source by Steven J Lucas

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *