ال سی دی نمایش تبلیغات موثر, تبلیغات دیجیتال

[ad_1]

منحصر به فرد تبلیغات الکترونیکی است که سریعترین رشد تبلیغاتی صنعت است و نه مجموعه ای برای جلوگیری از رشد این است که با توجه به انواع بی شماری از راه حل وجود دارد. اگر شما یک شرکت بزرگ شما می تواند به اندازه کافی پول برای دریافت ویدئو وال و نصب آن طرف ساخت و ساز در نزدیکی جاده اصلی و گرفتن بیشترین تعداد مخاطبان. واقعیت این است که ما فقط پول ندارد برای این نوع از راه حل تا امثال ناخن سالن کمد مو و حتی لباس با شرکت ها به دنبال دیجیتال پوستر به اطلاع عموم اقلام خود را.

دیجیتال پوستر است و نه یک اصطلاح کلی را پوشش می دهد و هر دو رایگان-ایستاده ال سی دی بازاریابی مانیتور و همچنین دیوار حلق آویز صفحه نمایش مقرون به صرفه ترین دیوار حلق آویز واحد و این می تواند به راحتی نصب شده در هر سالن آن را به یک لحظه صحبت کردن با مشتریان و کارکنان به طور یکسان.

ال سی دی نمایش تبلیغات.

این نوع از تکنولوژی شامل یک صفحه نمایش ال سی دی با داخلی مبارزات انتخاباتی بازیکن است که میزبان تبلیغات به صورت محلی بر روی یک کارت ذخیره سازی در یک قفل شو امن پارتیشن. چه چیزی باعث منحصر به فرد این است که آنها می تواند استفاده شود در هر دو چشم انداز و یا حالت عمودی بنابراین اگر شما با استفاده از برنامه ریزی بسیاری از کلیپ های فیلم به فروش محصولات خود را جهت افقی خواهد بود بهترین راه حل برای این, از سوی دیگر, اگر شما تبلیغات محصولات مو پرتره می تواند گزینه های خود را چگونه تصاویر نمایش داده می شود.

با استفاده از این تجهیزات از آن آسان است برای استفاده تبلیغاتی فیلم ها و تصاویر برای استفاده در خود را پویا تبلیغات برای مورد در نقطه, اگر شما یک سالن برنزه شما می تواند ارائه و تبلیغ پوست افزایش دهنده تا قهوهای مایل به زرد را آخرین دیگر و غیره و با استفاده از تولید کنندگان محصولات بازاریابی برای انجام این کار (همه شما باید انجام دهید این است کشیدن-n-رها کردن آن از دی وی دی به کارت حافظه و سپس انتخاب کنید که چگونه رسانه ها نمایش داده می شود.)

حمایت از خود ال سی دی نمایش تبلیغات.

مرتبط با دیجیتال, پوستر, اما طبقه ایستاده این که یک صفحه نمایش ال سی دی ساخته شده در بدن و در دسترس هستند فقط با تلویزیون در حالت نشسته. مطالب ذخیره شده فقط به عنوان یک پوستر دیجیتال با استفاده از یک کارت ذخیره سازی. این کار را تا مقدار زیادی از فضای طبقه در مقایسه با دیجیتال پوستر های تبلیغاتی است که می تواند در فروشگاه ویندوز و ایده آل برای خرده فروشان در مراکز خرید و مراکز هنگامی که مصرف کنندگان تصویب شده توسط آنها می توانید طیف گسترده ای از خدمات و محصولات شما ارائه دهد.

یکی از مزایای طبقه ایستاده تبلیغات صفحه نمایش است که بدن می تواند سفارشی با شرکت کن این را اضافه کنید به خود را با نام تجاری و مصرف کنندگان خود را خواهد شد و سپس لینک شما با رهبران کسب و کار خود و صنعت.

یکی از گزینه های ساخته شده را به روی صفحه نمایش منو برای هر تجهیزات تاسیسات برای اسکرول کردن متن در پایین صفحه نمایش و این است که به راحتی با ایجاد یک فایل xml با استفاده از دفترچه یادداشت و اضافه کردن آن را به کارت حافظه و با استفاده از منوی تماس بگیرید تا فایل و سپس انتخاب اندازه متن و رنگ محیط و رنگ بندی.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *