اموی روش فروش: سه گام آسان برای فروش اموی آنلاین

[ad_1]

چرا اموی تکرار فروش ترک ؟

اگر چه اموی محصولات برتر در کیفیت و چرا از آن است که اموی تکرار فروش در حال ترک در یک رای از 95%? در واقع این نوعی ترک رای برای صنعت MLM است. من آن را نسبت به اعتیاد به مواد مخدره که اکثر شرکت ها ظرف زمانی که آنها در حال آوردن جدید تکرار شدهاند. واقعیت این است که اموی یا هر چند سطحی distributorship که برای ماده است نه یک پولدار طرح. اما اگر شما بوده ام به یک جلسه و شما اتفاق افتاده است برای پیوستن به این دلیل شما احساس است که ارتباط عاطفی و شما فکر می کنید به خودتان “این جالبترین طرح های من تا کنون دیده ام, من قصد دارم به غنی” شما تنها نیستید. شده است وجود دارد یک تغییر عمده در محیط اجتماعی از سال 1959 زمانی که اموی بود که برای اولین بار تاسیس شد. اما یک چیز وجود دارد که تغییر نکرده… احساسات انسانی.

مشکل این است که اگر شما پیوست که به راحتی به خاطر شما درست کردم خیلی هیجان زده و سپس آن را عادی فرض که شما فقط می توانید در اطراف سرگردان شوم Wal-Mart و صحبت کردن با هر جو Schmo و “متقاعد کردن” او را به پیوستن به. اما در واقعیت که در خارج می خواهم به زمان از روز برای یک مرد دستفروشی محصولات مشابه برای پول بیشتر ؟ بنابراین شما نه تنها نیاز مردم به صحبت کردن… شما نیاز به افرادی که علاقه مند به صحبت کردن.

و در اینجا است که اموی فروش آنلاین می تواند یک مزیت…

هنگامی که شما می توانید در بازار اموی آنلاین شما می توانید به طور خودکار به علف هرز از مردم علاقه مند هستند بدون توجه به آنچه شما می گویند. این بلافاصله پایین آوردن ترک رای چرا که مردم تمایل به ترک تنها به دلیل آن را فقط بیش از حد سخت و بیش از حد دردناک به ادامه نزدیک شدن به افرادی که علاقه مند هستند. که می تواند رسیدگی به تمام که رد ؟ شما نمی نیاز به افزایش تعداد افرادی که به صحبت کردن با نزدیک شدن به غریبه ها در پارکینگ و یا خرید یک لیست آگهی. آنچه شما نیاز دارید این است که افرادی که جذب می شوند به آنچه شما باید ارائه دهد چرا که آنها رفت و به گوگل و تایپ شده در “پول با اموی” یا هر عبارت کلمه کلیدی خود را پیام و اهداف. و است که می تواند هر چیزی از “پول با اموی” به “آلی روغن ماهی” (که توسط راه می شود 880 جستجو در هر ماه برای عبارت کلمه کلیدی که).

اجازه ندهید اموی فروش آنلاین کار در مقابل شما…

و در نظر گرفتن جایگزین. شما در ادامه کار اموی Amway فروش چیزی که حلقه به حلقه راه آنها تدریس شده از سال 1950. و شما را به صحبت با کسی که واقعا علاقه مند به این کیفیت بالا روغن ماهی. پس چه مرد انجام دهد ؟ او به خانه می رود و گوگل “آلی روغن ماهی” بنابراین کسی دیگری است که فروش اموی آنلاین می توانید دریافت کنید که فروش!

طرح برای اموی فروش آنلاین…

هنگامی که شما ایجاد تعهد خود را به اموی Amway کسب و کار فروش آنلاین درب باز خواهد شد را برای شما در راه است که سنتی قدیمی اموی فروش مدل ها هرگز نمی تواند انجام دهد. شما می توانید شروع به کار با سه مرحله آسان:

1) شروع با یک وبلاگ. در حالی که سنتی حلقه به حلقه روش شامل افرادی که مایل به خرید از شما چرا که آنها مانند شما یک وبلاگ است که “اینترنت شما”. هنگامی که شما می توانید خود را شخصی و خاطرات و فیلم ها را در وبلاگ خود مردم خواهد آمد به شما به عنوان اگر آنها می دانند که شما چون در ذهن خود انجام می دهند. پس از همه آنها بوده است برای تماشای پست های وبلاگ خود را هر روز. فرد به طور متوسط نزدیک می شود هفت بار قبل از تصمیم گیری برای خرید و یا روی یک فرصت است. هفت بار ؟ چه کسی می توانست که خیلی پشتکار? اما هنگامی که شما اجازه دهید پست های وبلاگ خود را و فیلم ها کار را برای شما انجام, مردم, سازمان دیده بان و یادگیری در زمان خود است. واقعیت این است که مردم عشق به خرید اگر چه آنها نفرت به فروش می رسد.

2) وبلاگ خود را در بازار. درآمد از وبلاگ نویسی است که نسبتا آسان با یک ابزار مانند “onlywire.com” یا “پینگ.fm”. این سایت های شبکه های اجتماعی است که اجازه می دهد تا شما را به قرار دادن لینک از وبلاگ خود را پست و سندیکا را به بیش از 40 سایت های شبکه های همه در یک بار. مطمئن شوید که برای ساخت پست وبلاگ خود را در اطراف یک عبارت کلمه کلیدی است که مردم را برای جستجو. شما در واقع می توانید این را به صورت رایگان در گوگل رایگان سایت “adwords.google.com”.

3) پیگیری با یک ایمیل به صورت اتوماتیک پاسخ سیستم. مثل من گفت که می خواهد به رویکرد همان مرد هفت بار ؟ حتی اگر شما رهبری این منجر خواهد شد به طور متوسط نیاز به نزدیک شدن بیش از و بیش قبل از او شروع به فکر کردن در مورد کسب و کار شما. حرفه ای ایمیل پاسخ سیستم به طور خودکار یک ایمیل ارسال پاسخ به سرب خود را به عنوان به زودی به عنوان او مردد به سایت خود را و شما می توانید راه اندازی خود را پاسخگوی خودکار برای ارسال اضافی e-ایمیل های روزانه در هر روز از هفته و یا هر راه شما را انتخاب کنید برای پاسخ. آن را نیز بسیار سودمند برای ارسال e-mail انفجار را به لیست خود را به خصوص برای چنین چیزهایی به عنوان زمان حساس ارائه می دهد.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.