انواع بازاریابی آنلاین

[ad_1]

بهینه سازی موتور جستجو SEO

احتمالا این اساسی ترین نوع از بازاریابی آنلاین است. این فرایند می تواند بسیار طولانی از آن شامل منحصر به فرد تدوین محتوا نوشتن و ساختمان با کیفیت و لینک به وب سایت خود را به عنوان به خوبی به عنوان مناسب سایت ساختار همراه با متعادل کلمات کلیدی فرکانس فرو.

چه بسیار زیادی در مورد بهینه سازی موتور جستجو است که تمام کلیک های شما دریافت رایگان هستند که باعث می شود تلاش های SEO شما بسیار پرارزش است.

بازاریابی ایمیل

یک راه عالی برای نگه داشتن در تماس با مشتریان خود را به عنوان به خوبی به عنوان مشتریان بالقوه است.

خرده فروشی کسب و کار زندگی می کنند و می میرند بازاریابی ایمیل آن را به عنوان موثر ترین راه برای انتقال یک پیام و یا ارتقاء به مشتریان خود را. اگر شما یک کسب و کار کوچک به دنبال یک راه ساده و آسان برای مدیریت خبرنامه ها و ایمیل تبلیغات ما نشان می دهد MailChimp. از سوی دیگر اگر شما به دنبال یک ایمیل جامع بازاریابی پلت فرم HubSpot است که یکی از بهترین های موجود در ایمیل بازاریابی سیستم عامل است.

پرداخت پستها در طول کلیک کنید بازاریابی جستجو

AdWords گوگل به دنبال یاهو/بینگ تبلیغات بالای سیستم عامل برای پرداخت پستها در طول کلیک کنید بازاریابی جستجو. این سیستم عامل اجازه می دهد تا شما را به نمایش وب سایت شما تبلیغات متنی در هر کلمات کلیدی از انتخاب شما به عنوان طولانی به عنوان آنها مربوط به محتوای وب سایت خود را.

یک بودجه ماهانه را می توان مشخص شده و عملکرد می تواند اندازه گیری شود برای کسانی که جدی در مورد PPC بازاریابی توصیه می کنیم آنها را به مشورت با یک PPC مدیریت آژانس به عنوان آنها دارای دانش و تجربه به موفقیت را از آن مبارزات انتخاباتی PPC اغلب به صورت مقرون به صرفه خدمات مدیریت هزینه.

نمایش, بازاریابی,

این می تواند انجام شود از طریق گوگل AdWords است. این نوع از بازاریابی آنلاین اجازه می دهد تا شما را به نمایش تصویر خود را, متن, رسانه های غنی و تصویری تبلیغات در وب سایت های که مربوط به آنچه شما فروش است. راه های مختلفی وجود دارد به هدف قرار دادن مخاطبان خود را:

  • هدف قرار دادن متنی
  • موضوع هدف قرار دادن
  • بهره رده پایه با هدف قرار دادن
  • دستی هدف قرار دادن

بازاریابی مجدد

در غیر این صورت شناخته شده به عنوان retargeting یک راه موثر برای نمایش تبلیغات خود را به کسانی که بازدید وب سایت شما اما کامل نیست یک عمل خاص. یک عمل ممکن است شامل دانلود یک فایل ثبت نام در فرم خرید یک محصول ، بازاریابی مجدد به شما می دهد فرصتی برای ارتباط مجدد با این مخاطبان با نمایش درگیر شدن تبلیغات در سایت های دیگر.

بازاریابی رسانه های اجتماعی

از انواع بازاریابی آنلاین, رسانه های اجتماعی می گیرد اولین بار وقتی که می آید به ایجاد مشتریان وفادار, سایت هایی مانند Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn. آن را به شما ارائه یک فرصت عالی برای برقراری ارتباط و تعامل با مخاطبان خود را. خود را وفادار مخاطبان را تبدیل به سفیران به وب سایت خود را و کمک به گسترش مثبت آگاهی نام تجاری.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *