اهمیت تبلیغات کارت های رای

[ad_1]

تبلیغات به خصوص نیست اما لازم است. هیچ کسب و کار می تواند زندگی بدون تبلیغات در برخی از فرم; حتی کوچک خانه صنایع که تکیه بیشتر بر روی کلمه از دهان نیاز به انجام کاری برای آوردن محصولات و خدمات خود را به مردم توجه شود. این می تواند به عنوان ساده به عنوان توزیع کارت های کسب و کار و یا آگهی در fetes یا بازارهای کک و یا خرید فضا در محلی خبرنامه. البته واقعا موثر آن را بهترین برای تبلیغ در محلی و یا ملی در روزنامه های محلی و یا ملی رادیو و اگر بودجه امتداد است که تا کنون در مجلات و تلویزیون است. هنگامی که تعیین چگونه به گسترش بودجه خود را بیش از انواع رسانه های تبلیغاتی, شما نیاز به دانستن چگونه تبلیغات مختلف قیمت هستند و این جایی است که کارت های رای می آیند.

ویکی پدیا یک رای کارت به عنوان: یک سند حاوی قیمت و توضیحات برای آن های مختلف قرار دادن آگهی و گزینه های در دسترس از یک خروجی رسانه ها.

اما این همه نیست. واقعا مفید یک رای کارت نیاز به شما بگویم بیشتر در مورد خاص که رسانه را مخاطب است. به عنوان مثال نرخ کارت باید حاوی اطلاعات در آن جمعیتی – صاحبان حیوان خانگی مشاوران مالی زنان در اوقات فراغت و نوجوانان ، یک روزنامه یا مجله باید با ارائه اطلاعات خود به گردش و خوانندگان. آنها همچنین نیاز به شامل ابعاد مختلف تبلیغات در دسترس و همچنین به عنوان گزینه های قرارداد. تمام رسانه ها نیاز دارید به شما اجازه می دانم در مورد برنامه تاریخ و مهلت.

در بسیاری از موارد قیمت گذاری در نرخ کارت های انعطاف پذیر است. کسب و کار جدید برای تبلیغات ممکن است بدانید این است که چرا این ایده خوبی است به استخدام یک آژانس تبلیغاتی یا رسانه خریدار به مذاکره از طرف شما. این سازمان معمولا دارای به روز رای کارت برای تمام رسانه ها از جمله رو به رشد آنلاین راه. آنها همچنین معمولا روابط خوبی با کسانی که تبلیغات فروش و قادر خواهد بود برای مذاکره با تخفیف نرخ بسته به طول مدت مبارزات انتخاباتی خود را به اندازه تبلیغ و مقدار فضای تبلیغاتی موجود است.

Shari آب (about.com) طول می کشد یک نگاه در برخی از اندازه عواملی که بر قیمت. او را تجزیه چاپ آگهی به اندازه 1/16th از یک صفحه و 1/8 و¼½. برخی از مجلات و روزنامه ها ارائه نمی دهد نرخ استاندارد برای اندازه های استاندارد با این حال که در این صورت شما نیاز به نگاه در ستون اینچ و یا در برخی موارد pica – چاپی یک واحد اندازه گیری. آب می دهد به عنوان مثال: 12 امتیاز = 1 پیکا یا 1/6″ و 6 picas = 1″.

وجود دارد بیشتر به تبلیغات از اکثر مردم فکر می کنم. نرخ کارت به شما کمک کند تعیین کند که تبلیغات خود را با توجه به تبلیغات انتخاباتی و بودجه خود را. تا به روز اطلاعات قیمت گذاری کمک خواهد کرد که شما تعیین کنید چه مقدار به صرف که در آن تبلیغات رسانه ای. آنها یک ابزار ارزشمند وقتی که می آید به ساختار کمپین های تبلیغاتی را به درد آنها را درک کنید.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.