اهمیت مشاور کنکور تجربی تابستان در موفقیت در آزمون ورودی 1400

تابستان دوازدهم فرصتی عالی برای گام بعدی برای موفقیت مشاور کنکور تجربی در آزمون ورودی 1400 است. مشاور کنکور تجربی بسیاری از دانش آموزانی که به فکر کسب رتبه های برتر در آزمون ورودی هستند  ، تابستان را یک فرصت تحصیل بسیار مهم می دانند و سعی می کنند از تابستان دوازدهم بهترین استفاده را ببرند. مشاور کنکور تجربی اما سوالی که بسیاری از دانشجویان دارند این است که دقیقاً در این 3 ماه تابستان برای موفقیت در آزمون ورودی 1400 چه کاری باید انجام دهند؟ البته روش تحصیل در تابستان نیز به سطح دانش آموزان بستگی دارد و نوشتن نسخه برای همه دانشجویان امکان پذیر نیست. اما سه راهکار اصلی برای تحصیل در تابستان وجود دارد که ما آنها را با هم بررسی خواهیم کرد.

اهمیت مشاور کنکور تجربی تابستان

استراتژی شماره 1: برخی از مشاوران و دانشجویان دانشگاهی معتقدند که تابستان دوازدهم زمان مناسبی برای رفع نقاط ضعف دانشجویان است. ما همچنین با این روش مطالعه موافق هستیم. مشاور کنکور تجربی اما با یک شرط یعنی شما نباید از 3 ماه تابستان فقط برای حل مشکلات کلاس دهم و یازدهم استفاده کنید. به عبارت دیگر ، بهتر است دوره های دیگر در تابستان ، به ویژه کلاس دوازدهم را مطالعه و آزمایش کنید. این روش برای موفقیت در آزمون ورودی 1400 منطقی تر است ، که ما دلیل شماره استراتژی شماره 2 را برای شما بیان خواهیم کرد ، اما اگر می خواهید نقاط ضعف خود را در تابستان بپوشانید ، بهترین راه برای انجام آن برای چند موضوع است. مشاور کنکور تجربی یعنی اگر به عنوان مثال در بخش فشار فیزیک مشکلی دارید ، کافی است همان مبحث را مطالعه و تست کنید و نیازی به خواندن تمام فیزیک دهم از ابتدا نیست.

استراتژی شماره 2: بهترین راهی که اکثر مدارس و مشاوران دانشگاهی پیشنهاد می کنند این است که دانشجویان دانشگاه در تابستان یکی از کلاس های دهم یا یازدهم را مرور کنند و برخی از مباحث را در نیمسال اول کلاس دوازدهم بیاموزند و تست کنند. . با توجه به اهمیت دوره های دوازدهم در کنکور و حجم دوره های کلاس دوازدهم ، بهتر است برخی از مباحث دوازدهم را در تابستان آموزش دهیم. براساس نظر مدرسه ، مشاور کنکور تجربی مشاور آموزشی و اساتید آزمون ورودی ، یکی از نمرات دهم یا یازدهم مورد بررسی و آزمایش قرار می گیرد. استفاده از این روش شما را در موفقیت در آزمون ورودی 1400 نزدیک می کند.

مشاوران دانشگاهی پیشنهاد می کنند

استراتژی شماره 3: روش سوم و استراتژی پیشنهادی برخی از مشاوران دانشگاهی مشاور کنکور تجربی یا استفاده شده توسط خود دانش آموزان ، جمع بندی کلیه دروس دهم و یازدهم در تابستان برای مطالعه دوازدهم دروس در ابتدای سال تحصیلی است. این روش تحصیل برای آزمون ورودی باعث می شود که دوره های دوازدهم مشاور کنکور تجربی تا اکتبر دست نخورده باقی بمانند. از طرف دیگر ، ما اشاره کردیم که دروس دوازدهم از درسهای سالهای قبل ، حجیم تر و تا حدودی دشوارتر است. بنابراین استفاده از این روش خیلی توصیه نمی شود. از طرف دیگر ، برای شرکت در امتحانات ورودی ، باید مطالب اصلی را در طول سال مرور کنید. حتی اگر آنها را در تابستان جمع کرده باشید.

بنابراین بهتر است از استراتژی شماره 2 و در 3 ماه تابستان استفاده کنید ، علاوه بر مرور یکی از اصول اولیه (معمولاً کلاس دهم مورد بررسی قرار می گیرد) ، برخی از مطالب دوازدهم مشاور کنکور تجربی را بیاموزید. این بهترین راهی است که می تواند شما را در آزمون ورودی 1400 موفق کند. البته اگر امتحان ورودی مدرسه یا دانشکده شما 3 ماه تابستان برنامه ویژه ای دارد ، حتماً همان برنامه را برای هماهنگی با مشاور آزمون ورودی و معلمان ورودی مدارس اجرا کنید و در طول سال تحصیلی از معلمان عقب نمانید. .

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *