ایجاد یک سایت مرجع با حستبلیغ گوگل بر روی آن

[ad_1]

اگر شما آشنایی با Google AdSense و شما می خواهید بدانید که بهترین راه برای شروع به کسب درآمد پول با آن, شما باید بدانید که تولید مقدار زیادی از ترافیک گام اول است. پس از شما رانده مقدار زیادی از ترافیک به وب سایت شما می خواهید به تمرکز بر قرار دادن آگهی و بهترین مناطق که در آن شما باید محل تبلیغات شما را در سایت خود.

به نگه داشتن ترافیک رفتن شما نیاز به ایجاد بسیاری از مطالب را برای سایت خود. هر روز شما باید به نوشتن و به روز رسانی سایت یا وبلاگ شما با اطلاعات جدید در مورد موضوع خود را. و اگر شما می توانید نوشتن چند مقاله در هر روز از این هم بهتر است. آن را بسیار آسان برای نوشتن در مورد 1 به 2 مقاله در هر روز و اضافه کردن آنها را به سایت یا وبلاگ شما. شما فقط باید به را تشکیل می دهند ذهن خود را در مورد آن.

خط پایین این است که اگر شما می خواهید به ماندن در کسب و کار برای مسافت های طولانی شما را مجبور به ماندن در بالای بازی خود را. اما آن را نمی طولانی برای انجام این کار هر روز. به روز رسانی سایت خود را با مطالب جدید به روز پس از روز (حتی در تعطیلات آخر هفته). این باید به شما بیش از 20 دقیقه انجام دهید – به خصوص اگر شما در حال ایجاد محتوا است که حدود 300 تا 400 کلمات طولانی است.

و اگر شما نیاز به الهام در مورد چه چیزی جدید برای نوشتن در مورد شما ممکن است بخواهید به repurpose مقالات خود را. ببینید اگر شما می توانید خرید برخی از مقالات قالب است که به شما اجازه می دهد برای اضافه کردن یک سبک جدید و پیچ و تاب و به مقالات خود را به طوری که شما می توانید آنها را در سایت خود آنها را اصلی و مربوط به تبلیغات حستبلیغ به نشان می دهد تا بر روی سایت خود ،

مثل من گفت: ایجاد یک محتوای غنی سایت نسبتا آسان است. اگر شما می خواهید برای ایجاد برخی از پول با حستبلیغ گوگل, ایجاد یک سایت مرجع. یک سایت مرجع است که یکی از اصلی سایت بزرگ که در آن شما تمرکز بر یک موضوع و یک موضوع تنها. هیچ سوئیچینگ در اطراف و ایجاد انواع سایت های مختلف با تبلیغات حستبلیغ در آن است.

با یک سایت مرجع شما می توانید موقعیت خود را به عنوان یک متخصص در تو رفتگی در دیوار شما. مردم را به عشق خود و اطلاعات و بازدید سایت خود را روزانه است. بسیاری از مشترک شدن در خبرنامه ایمیل خود را و جستجو را در سایت خود را برای پیدا کردن بیشتر از همان محتوای خوب. و این است که قطعا آنچه شما می خواهید به اتفاق می افتد.

گزینه دیگری وجود دارد خارج از سایت مرجع مدل که در آن مردم ایجاد 1-صفحه “سایت های کوتاه” که به شدت طراحی شده است برای تولید حستبلیغ کلیک کنید. آنها هیچ ارتباط برای فرد مراجعه به سایت و مردم و ایجاد هزاران نفر از آنها را. این شبیه به مفهوم خودکار وبلاگ (یا “دادن” وبلاگ).

شما نمی خواهید برای رفتن در این مسیر است. استیک با یک ثابت سایت مرجع برنامه که با این نسخهها کار برای بسیاری از مردم و در ادامه به ارائه اطلاعات بیشتر و بیشتر به خوانندگان خود را.

به زودی به شما خواهد شد شروع به دیدن trickles روزانه درآمد آینده خود را به حساب AdSense و در طول زمان آن را فقط به رشد بزرگتر و بزرگتر. اما از همه مهمتر شما خواهد آموخت که چگونه سایت خود را در بازار آنلاین با موفقیت و می توانید آن دانش و کاربرد آن را به یکی دیگر از کسب و کار آنلاین سرمایه گذاری.

موفق باشید با درآمد بیشتر پول با حستبلیغ گوگل امروز.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *