ایجاد یک وب سایت رایگان با یلا

[ad_1]

یلا یک محل عالی برای شروع کسب و کار آنلاین شما. شما را وادار به ایجاد یک وب سایت رایگان; به طور کامل برجسته است که شما پول را به عنوان به زودی به عنوان شما گرفتن برخی از ترافیک در آینده.

و اگر چه این خوب است بدانید که اچ تی ام ال شما لازم نیست به دانستن هر برنامه نویسی را شروع کنید. بنابراین اگر شما با توجه به ساخت یک وب سایت اما مطمئن نیستید که در آن برای شروع یلا مکان برای شروع.

آنها شما را با ارائه فیلم های آموزشی رایگان است که به شما راه رفتن را از طریق هر مرحله و هنگامی که شما انجام می شود تماشای این فیلم شما می توانید شروع به ایجاد وب سایت خود را با استفاده از سایت ساز رایگان.

شما را وادار به انتخاب از بیش از 100 قالب برای سایت خود را بسیار خود را به علاوه شما می توانید خود را آپلود بنر و اگر شما می دانید HTML خود را و شما حتی می توانید اضافه کردن کد خود را اگر شما می خواهم.

در حال حاضر زمانی که یلا می گوید به طور کامل برجسته آنها واقعا معنی کاملا برجسته; شما می توانید اضافه کردن نقشه های گوگل, یوتیوب, فلیکر, عکس همراه با فرم های دیگر برای جمع آوری اطلاعات از بازدید کنندگان خود را. شما همچنین می توانید اضافه کردن گوگل حستبلیغ و یک سبد خرید پی پال به شما کمک کند به فروش محصولات خود را. به علاوه شما همچنین می توانید انتخاب کنید از بیش از 60 ، 000 دیگر ابزارک برای قرار دادن در سایت خود.

همه موارد فوق رایگان است و بدون هیچ بنر یا pop-up ads. خود را با حساب کاربری رایگان شما اجازه ایجاد تا 5 وب سایت های مختلف با 1GB ram, و ذخیره سازی هر یک از.

شما می توانید ارتقاء به پرداخت میزبانی باید شما همیشه تصمیم به انجام این کار و با پرداخت حساب میزبانی وب شما می توانید تا 25 سایت با 5GB از ذخیره سازی در هر سایت.

چرا شما تا به حال نیاز به 25 وب سایت? خوب برای یک, شما می توانید به بازارهای مختلف و یا سوله; دو شما می توانید ساخت یک وب سایت اصلی و سپس با استفاده از دیگران به لینک بازگشت به سایت اصلی. این است که به نام ایجاد لینک برای وب سایت اصلی; بیشتر به لینک ها شما باید ترافیک بیشتر شما خواهد شد از موتورهای جستجو مانند گوگل و یاهو است.

یلا به شما می دهد انتخاب از خرید نام دامنه خود را و یا شما می توانید یک زیر دامنه از آنها. داشتن دامنه خود بهتر است اما اگر شما مطمئن نیستید از آنچه به انجام, شما همیشه می توانید ارتقاء بعد و یلا را به سادگی تغییر مسیر خود را به دامنه قدیمی به دامنه جدید خود را به طوری که شما نمی خواهد از دست هر لینک یا ترافیک.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.