این است چگونه برای بهره برداری از اصل اهرم را به نفع خود

[ad_1]

آن Archimedes که گفت: “به من یک اهرم به اندازه کافی بلند و جایی برای ایستادن و دست تنها من می توانم حرکت جهان است.” و آقا اسحاق نیوتن معروف گفت: “اگر من را دیده اند بیشتر از آن است که با ایستادن بر شانه غول”.

بیشتر در امور مالی برای بیان رابطه بین بدهی و حقوق صاحبان سهام اصل اهرم می تواند مورد سوء استفاده در تمام حوزه های زندگی است. با استفاده از زبان شخص غیر روحانی است, من می خواهم بگویم اهرم کوچک نیشگون گرفتن و کشیدن شما می توانید بهره برداری و یا یک عمل ساده شما می توانید سوار بر هر کجا که شما هستند در هنری خود را تلاش برای به حداکثر رساندن تاثیر خود را در نتیجه.

برای مثال بیایید می گویند شما یک نوازنده یک نویسنده یا یک هنرمند شما می توانید یک ویدیو یک دقیقه ای و آپلود به یوتیوب و اگر به درستی بهینه سازی ویدئو های خود را می تواند به ویروسی. با کوچک که نیشگون گرفتن و کشیدن به استراتژی خود را و یا که عمل ساده شما می تواند جذب هزاران نفر اگر نه میلیون ها نفر از بینندگان در یک سقوط کرد از بین بردن. BAAM! شما نقل مکان کرد و از مجازی و ناشناخته به یک هنرمند مشهور.

بنابراین این سوال من می خواهم به شما بپرسید “زمانی که گذشته آیا شما خودتان ترویج و کار خود را? غمگین ترین اشتباه کارشناسان و نویسندگان و مربیان و مشاوران حرفه ای و هند (تولید کنندگان مستقل) از تمام رنگ ها را به زحمت در تاریکی و یا در کل ابهام تفکر که با زور از سختی کار آنها به نوعی شناخته می شود. یا آنطور که آنچه تولید می کنند که آیا آهنگ ها, نقاشی, داستان, کتاب و مانند آن را به نحوی جادویی مردم را به کشف و یا آنها را پیدا کنید.

اجازه بدهید من آن را به شما به عنوان یک تولید کننده شانس خود را از در حال کشف راه است که امروز پر سر و صدا و درهم و برهمی-دنیای پر یکی در یک میلیون است. رفته اند روز مردم را ضرب و شتم یک مسیر به درب خود را اگر شما یک تله موش بهتر است. وجود دارد صدها اگر نه هزاران نفر از تولید کنندگان دیگر با ساخت تله موش است که می تواند تحت الشعاع قرار دادن شماست تا محصول خود را به تنهایی کافی نیست. جهانی در یک و اینترنتی فعال در جهان این واقعیت است. شما باید به جهان داستان خود را.

بنابراین به عنوان یک هنرمند, آهنگ,, نویسنده, نویسنده و سخنران و مربی, مشاور هنرمند یا مستقل از هر چه رنگ شما باید ترویج آثار خوب خود را برای بریدن از شانس شنیده شود و یا پیدا کردن. توسعه فردی است که خود را به ساده ترین اهرم. شرکت های بزرگ با جیب عمیق آگهی می توانید استطاعت اما آن را بسیار به احتمال زیاد شما عامل در بودجه بند کفش.

بنابراین به ضرب و شتم شانس شروع به نفس خود را ارتقا دهید. اگر شما یک کتاب نوشته شده است اجازه دهید مردم می دانند که شما یک نویسنده منتشر شده. اگر شما در حال نوشتن یک جهان اجازه می دانم که کتاب خود را به دلیل در شش یا نه ماه یا هر زمان شما در ذهن مجسم. اگر تیم خود را طراحی کرده است یک برنامه اجازه دهید مردم می دانند که شما بخشی از تیم است که طراحی شده است که برنامه سرد و یا نرم افزار است که امواج در برنامه ها و یا فروشگاه بازی. توت شاخ خود را به چینی ها می گویند. باد خود را به شاخ یک اهرم قدرتمند است که هنرمندان خلاق از تمام ژانرهای کمبود پول نقد می توانید با استفاده از توان موجود در جهان مماس با سر و صدا.

عنوان یکی از تام پیترز’ کتاب این است که “شما نمی توانید کوچک به عظمت است.” Seth Godin مشاوره به تولید کنندگان مستقل این است که “آیا صبر کنید به برداشت خودتان را انتخاب کنید.” Seth Godin همچنین توصیه می کند که تمام تولید کنندگان آرزومند بودن جدی گرفته شود باید در تلاش برای “یک گاو بنفش”. که او بدان معنی است که شما باید به ایستادگی کردن. در دریایی از هر دری سخنی, تنها یک گاو بنفش می ایستد. شما نمی توانید هزینه به طور متوسط از آنجا که شما در حال رقابت با کل جهان است.

دریافت کلمه; دان ‘ t لبخند در تاریکی. ارتقاء خود را به عنوان اگر زندگی خود را وابسته به آن می کند. ایجاد لینک به این چیزهایی که شما در حال انجام و یا انجام داده اند و به اشتراک گذاری لینک های به تمام مخاطبین خود را در تمام بیش از یک صد سیستم عامل رسانه های اجتماعی وجود دارد از جمله Facebook, Twitter, LinkedIn, Pinterest, Instagram, ق, WeChat, Wechat, و بسیاری دیگر. اجازه دهید همه می دانیم که شما یک افتخار نویسنده خود کتاب یا نویسنده آن آهنگ و یا آثار هنری نمایش داده شده در یک گالری.

یکی از ساده ترین و یا ساده ترین راه برای به حداکثر رساندن خود را به عنوان اهرم به من اشاره قبلا برای نوشتن یک کتاب. هیچ چیز دیگری مقایسه می کند. کتاب خود را می توانید به کاخ سفید و کاخ باکینگهام و کاخ کرملین که معمولا شما نمی ممکن است – تا زمانی که شما تبدیل به یک هنرمند مشهور. بنابراین نمی استراحت در laurels خود را تا زمانی که شما نوشته اید یک یا دو کتاب. شما حتی می توانید نوشتن مقالات و ارسال به مقاله آنلاین aggregators خط مقالات Ezine و بعد کامپایل تمام خود را repurposed مقالات به یک کتاب.

اگر شما از آنها بدم میاید نوشتن و بر این باورند که نوشتن یک کتاب است که از رسیدن به خود را که هیچ چیز به نگرانی در مورد. وجود دارد راه های گرفتن منتشر شده بدون بلند کردن انگشت با استفاده از یک شبح نویسنده. فقط کتاب خود را طرح آماده و شما انجام می شود. که گفت می رود زمانی که دانش آموز آماده است معلم به نظر می رسد.

وعده خود را به شما نه استراحت تا زمانی که کتاب خود را است – این سال است. با توجه به محبوب نویسندگان چه کسانی نوشته اند حداقل چهار تا از بهترین فروشندگان هر یک از جمله رایان تعطیلات و چندلر پیچ شما می توانید نوشتن یک کتاب ارزش خواندن در 90 روز. من سعی کردم آن و آثار آن را هنگامی که شما می دانید چگونه به استفاده از ابزار مانند ذهن-نقشه های.

اگر شما می خواهید برای ترویج خودتان را با استفاده از فیلم (آن را به محبوب ترین راه را برای خود ترویج) سعی نکنید برای رفتن به دریا با تلاش برای ایجاد فیلم ها با کیفیت بالا. لازم است حداقل در ابتدا. شما می توانید با استفاده از تلفن های هوشمند خود را برای تولید یک ویدیو ساده.

در صورتی که بیش از حد سخت است, شما می توانید یک طراح گرافیک برای طراحی خیره کننده جلد کتاب خود را و یا کتاب و یا کاور آهنگ و آپلود آن را به رایگان تصویری ساخت سایت مانند Animoto, Issuu یا Invideo و قبل از شما آن را بدانید شما یک ویدیو مردم می توانند لینک. شما حتی می توانید آن را آپلود به وب سایت خود را شما می توانید یک طراح در Fiverr به طراحی برای شما برای سکه. در خلاصه برداری اصل اهرم به خصوص خود ارتقاء به منجنیق خود را به سطح بعدی تا زمانی که شما رسیدن به ضرب المثلی نقطه اوج.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.