بازاریابی وابسته, منابع رایگان

[ad_1]

وابسته به ابزار: وب سایت

این بخش از سهامداران ابزار اختصاص داده شده است به وب سایت های است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به شما در تلاش خود را برای تبدیل شدن به یک بازاریاب وابسته.

این وب سایت ارائه این خدمات بیشتر رایگان برای کمک به افزایش راه انجام کسب و کار آنلاین. ما از کلمات کلیدی استفاده می کنیم برای چک کردن رقابت این وب سایت ارائه چیزی که ما نیاز داریم برای رسیدن به این سطح بعدی و به مراحل بالاتر بودن متوسط بازاریاب وابسته.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این ابزار لطفا از ما امضا در پایین.

کلمه کلیدی و ابزار جستجوگرها

WordTracker Keyword Tool – بزرگ Keyword tool کلمه ردیاب

Nichebot کلمه کلیدی خدمات – حمل یک کلمه کلیدی خدمات است که همچنین می یابد بالقوه در دم کلمات کلیدی که بیشترین کلید واژه تبلیغ تمایل به چشم پوشی است.

بزرگ تایپی پرس و جو – این سایت اجازه می دهد تا شما را به نوع در کلمه کلیدی خود را و سپس آن را می یابد بسیاری از غلط املایی مقید به کلمه کلیدی خود را.

جمع آوری موفقیت Tools – این سایت ارائه می دهد ابزار رایگان برای کمک به جستجوگرها از جمله چگالی کلمه کلیدی جستجوگر کلید واژه پیشنهاد ابزار ویژوال پیج رنک ابزار و خیلی بیشتر!

Google Trends – این ابزار به شما می گوید که برخی از داغترین کلید واژه روند در رفتن در حال حاضر زمانی که مردم استفاده از گوگل برای جستجو. ارسال کرنر – یکی دیگر از کلید واژه ابزار سایت که همچنین حمل اصطلاحنامه اجازه می دهد تا شما برای پیدا کردن مترادف و برای کلمات کلیدی خود را

KWBrowse یک کلمه کلیدی سایت که کمی متفاوت از دیگر کلمه کلیدی سایت های خارج وجود دارد…آن را چک کنید!

کلید واژه ابزار گوگل – کلید واژه ابزار گوگل را بسیاری با استفاده از این برای پیدا کردن تو رفتگی در دیوار خود را در بازاریابی وابسته.

Google Keyword مجموعه – گوگل مجموعه اجازه می دهد تا شما برای قرار دادن در تصادفی کلمات کلیدی و آن را می یابد و کلمات کلیدی است که مطابقت با گروه خود را در برخی از راه.

تبلیغات و بازاریابی

فروش خود را adspace – برای کسانی از شما که یک وب سایت و در حال اجرا این سایت بسیار عالی است! Etology اجازه می دهد تا شما را به فروش adspace را در سایت خود را که شما تولید سود در روند!خود را به رایگان ثبت نام و ثبت نام برای سایت خود. آنها همچنین تخصص در خرید و فروش ترافیک. آنها ارائه بسیاری از موارد دیگر اما فروش آن را adspace که ما در مورد این سایت!

رایگان ابزارهای بازاریابی – مایک ارائه می دهد عالی است ابزارهای وقتی که می آید به گوگل AdWords و بازاریابی اینترنتی به طور کلی. ما هنوز هم با مراجعه به این سایت اغلب به عنوان او انجام بسیاری از ابزارهای رایگان مانند AdWords لفاف بسته بندی محبوبیت لینک جستجوگر بازاریابی فروم دیده بان و بسیاری دیگر!

آگهی های طراح – یک سایت عالی است که کمک می کند تا شما را به رایگان و حرفه ای تبلیغات بنر.

تیتر Analyzer – یک رایگان سایت عالی که به تجزیه و تحلیل تاثیر عاطفی از تیتر شما بنابراین شما می توانید ایجاد سرفصل با نتایج شما دنبال آن هستید.

فیلم و کلیپ های صوتی – این سایت ارائه می دهد رایگان انواع کلیپ های صوتی به برخی از فیلم های مورد علاقه خود را. این است که به ما اضافه شده لیست ابزار برای کسانی که به دنبال ساختن فیلم و می خواهید به استفاده از برخی از عبارات گرفتن از برخی از فیلم های مورد علاقه خود و تلویزیون شخصیت های.

پینگ کردن وب سایت خود را – این سایت به شما اجازه می دهد تا پینگ خود را در وبلاگ و آر اس اس.

WebpageBuilding

Tiny URL – این سایت بسیار مفید برای کسانی که یک 15,000 نامه URL و می خواهید آن را کوتاه تر است. این یک ابزار رایگان است که باعث کوتاه شدن URL که به چیزی آسان و ساده!

تبدیل متن به HTML – عالی ابزار رایگان است که پوششی روی پرهای مخصوص متن شما ارسال به HTML.

متفرقه. ابزار

dnscoop.com – این سایت یک سایت تجزیه و تحلیل است که ممکن است یک یا دو گام تا بالا الکسا. چرا ؟ آن را به خوبی به شما می دهد رتبه الکسا برای یک, و همچنین به عنوان زمانی که سایت ایجاد شد آن رتبه صفحه گوگل تعداد لینک های ورودی IP نام دامنه گزارش چقدر سایت شما است و هر یک از لینک های با ارزش و خیلی بیشتر. با استفاده از این ابزار برای دیدن چگونه سایت خود را در حال انجام بررسی رقابت و یا دیدن اگر یک سایت است که به فروش می رسد واقعا اندازه گیری تا اعتیاد به مواد مخدره.

من امیدوارم که شما لذت می برد برخی از ابزارهای ذکر شده در اینجا. مشتاقانه منتظر مقالات بیشتر به آمده!

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.