باز کردن خانه, نکاتی برای Realtors

[ad_1]

1. تبلیغ! یک مطالعه انجام شده توسط انجمن ملی از Realtors نشان داد که 92 درصد از خریداران با استفاده از اینترنت به خانه شکار. مطمئن شوید که خانه باز تاریخ در دسترس هستند از طریق Zillow. با بیش از 130 میلیون بازدیدکننده داشته است در هر ماه Zillow یک محل عالی برای شروع است.

2. دعوت از همسایگان به یک غذا یا شراب و پنیر در خانه باز خود را. این یک راه عالی برای شبکه و چشم انداز. معاشرت و لذت ببرید.

3. هر کسی که بازدید خود را در خانه باز است که یک خریدار بالقوه بنابراین ایجاد یک خودکار پرورش کمپین بازاریابی ایمیل در تماس باشید. مطمئن شوید را نیز دنبال کنید تا در عرض چند روز بنابراین شما می توانید دوباره به هم متصل و کمک به با خرید خانه جستجو.

4. توان استراتژیک با خانه باز علامت. ساندویچ تابلوهای بزرگ هستند, اما همچنین مخلوط آن را با علامت است که خوانا از فاصله حداقل 30 تا 50 فوت. محل نشانه های جهت دار برای تبلیغ در پنج بلوک شعاع ro رسیدن به مخاطبان گسترده تر. اضافه کردن هلیم پر از بادکنک برای جلب توجه.

5. Depersonalize اموال. حذف عکس خانوادگی, دیپلم, جوایز, و هر چیز دیگری در خانه قبل از باز کردن خانه. با از بین بردن وسایل شخصی خانه نیست و متعلق به هر گروه خاص از مردم و بازدید کنندگان می توانید خود را در خانه.

6. تمیز کردن و سازماندهی کمد و دیگر فضاهای ذخیره سازی. خریداران را باز پستو زیر شلواری و هر چیز دیگری با یک دسته. به جای بهمن جعبه هنگامی که آنها باز سازی گنجه مطمئن شوید که جعبه تمیز و سازمان یافته است.

7. هدف محلی homebuyers با تبلیغات آنلاین. شما حتی می توانید هدف قرار دادن خریداران بالقوه با توجه به کد پستی از طریق AdWords گوگل, بینگ, Facebook و دیگر منابع آنلاین. با Facebook, شما می توانید اضافه کردن عکس ها از اموال و لینک به یک صفحه فرود که در آن تصاویر بیشتر از صفحه اصلی در دسترس هستند به علاوه یک فرم تماس با ما برای اطلاعات بیشتر.

8. تبلیغ توسط هواپیماهای بدون سرنشین. بله هواپیماهای بدون سرنشین تبلیغات. Hoovy تبلیغ خانه باز با چسباندن آگهی به هواپیماهای بدون سرنشین و پرواز آنها را در اماکن عمومی برای عوامل املاک و مستغلات. Hoovy پرواز هواپیماهای بدون سرنشین در حدود 60 فوت از زمین می شود و نزدیک به مردم است.

9. مرحله بندی می تواند کمک به فروش خانه. گروه رنگ خود را. سعی کنید به منظور محدود کردن رنگ فقط به سه نفر در هر اتاق. نگه داشتن اقلام بزرگتر پایین تر است. اگر شما حتی یک مقدار را در یک دور. همیشه نگه داشتن مقادیر برای یک عدد عجیب و غریب به عنوان آن را بیشتر بصری جذاب. مخلوط پرتاب بالش و برای ایجاد آبگرم درخواست اضافه کردن حوله سفید به دستشویی و حمام.

10. برداشت اول مهم هستند. ساده به روز رسانی به این مطلب می تواند یک دنیا تفاوت. اضافه کردن یک مزرعه است. اگر درب فرسوده یک کت رنگ می توانید تفاوت را. جدید خوش آمدید مت آن را بیشتر دعوت میکند. جارو تمیز گرفتاری و حذف هر چیزی استفاده می شود.

11. در یک مطالعه 30% از افراد گزارش شده محصولات معطر به عنوان “تحریک کننده است.” جست و خیز fresheners هوا و شمع. به جای تشویق خود فروشنده به شامپو فرش و پنجره ها را باز کنید و اجازه دهید در هوای تازه deodorize لوازم و بازی شیر یا خط انداختن فرش در شستشو.

12. آزمایش با نور قبل از خانه باز خود را. سعی کنید باز کردن سایه و پرده عطف در منابع مختلف نور است.

13. تبلیغات در روزنامه های محلی به عنوان هر خریدار اینترنت زرنگ و دانا. بسیاری از بازنشستگان خواندن مقالات محلی و شما می توانید بسیاری از مسافت پیموده شده برای سرمایه گذاری خود را.

14. در نظر مضمون خانه باز. اگر خانه است و طراحی مدیترانه در نظر بگیرید ارائه tapas. اگر آن را به سبک اسپانیایی ، nachos ممکن است کامل است. به خریداران بالقوه خود را یک تجربه منحصر به فرد به یاد داشته باشید ،

15. باید جزوات را با اطلاعات تماس خود را آماده برای خریداران به. وام شکست و یک واژه نامه است جزوه. محله اطلاعات مانند مدارس محلی grocers, رستوران ها و راه رفتن “نمره” عالی اطلاعات است. و ضمیمه کارت کسب و کار شما به هر جزوه. باید یک نشانه ای در ورق برای بازدید کنندگان و جذب خود را نام و نام خانوادگی, شماره تلفن, ایمیل و هر گونه اطلاعات دیگر مربوط. را دنبال کنید تا چند روز بعد.

16. ایمیل خریداران آینده نگر و آنها را دعوت به خانه باز خود را. ویترین خانه در ایمیل و شامل یک حرفه ای مارک امضای ایمیل. و ارائه به preshow خانه است. چرا صبر کنید ؟ چشم انداز را به توانایی برای برنامه ریزی زمان با شما به تور خانه زود است. اضافه کردن یک برنامه ریزی آنلاین لینک به طوری که خریداران می توانید زمان و بدون fussing با تلفن تماس پشت و انتظار. پس از همه, در این بازار رقابتی این خانه می تواند در انتظار زمان خانه باز می رسد!

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.