بالا بازی اثرگذارندهها در یوتیوب

[ad_1]

در یوتیوب و دیگر رسانه های اجتماعی سیستم عامل هر تو رفتگی در دیوار و هر موضوع می تواند منجر شما به کسب سود فقط با آپلود فیلم های خود را و به اشتراک گذاری آن را با جهان است. هر نمایش تعداد هر مانند است که ارزش یک پنی و هر سهم ترافیک تقویت کننده.

بازی های آنلاین را به ارمغان آورد بسیاری از سرگرم کننده و هیجان به جامعه آنلاین ما. به عنوان بازی های آنلاین و آنلاین جامعه را افزایش می دهد از زمان به زمان اثرگذارندهها در حال ساخت بیشتر و بیشتر سود بیش از حد. چگونه کار می کند ؟

در اینجا یک لیست از برترین بازی اثرگذارندهها در یوتیوب و چگونه آنها آغاز شده:

علامت Fischbach

همچنین به عنوان شناخته شده Markiplier هاوایی متولد ارتش کاهش یافته است از جایی که او مورد مطالعه قرار مهندسی به رشد حرفه ای خود را به عنوان یک یوتیوب بازی مفسر. متخصص در ژانر وحشت فیلم های خود را مشاهده شده است بیش از 7 میلیارد بار در پنج سال. نهایی خود را ثبت متقاطع ، او جوهر مقابله با مگا-آژانس ویلیام موریس تلاش در سال 2016.

Felix Kjellberg

همچنین شناخته شده به عنوان PewDiePie در دنیا است و بالاترین پرداخت یوتیوب تاثیر گذار در سال 2016. سوئد پرنیان را در صدر بازی های دسته اگر نه برای نه ویدئوها او ارسال شده در اوایل سال 2017 که شامل نازی ها تصاویر. ساز Studios یک شرکت تابعه از دیزنی است که هم خود را در چند کانال شبکه شریک قطع روابط با او. او همچنین بوت از یوتیوب قرمز پلت فرم و گوگل ترجیح داده برنامه. او در ادامه به میلیون ها نفر از یوتیوب تبلیغات به تنهایی در حالی که خود را با نام تجاری مخدوش است.

اوان Fong

در کانادا متولد شده همچنین به عنوان شناخته شده بود VanossGaming, به دنبال حرفه ای آنلاین و تمام وقت او کاهش یافته خارج از دانشگاه پنسیلوانیا است. وی چت و جوک با دوستان خود و همکاران در حالی که بازی مثل Call of Duty یا Grand Theft Auto را در کانال یوتیوب. او شروع به ابراز یک شخصیت در سری کارتونی ‘ماوراء الطبیعه اکشن, تیم ملی’ برای یوتیوب قرمز در سال 2016.

Sonja رید

همچنین به عنوان شناخته شده Omgitsfirefoxx او برای اولین بار شروع به زندگی می کنند جریان بر روی پلت فرم بازی twitch در سال 2013. او نوشته های برجسته به یوتیوب که در آن او به سرعت قابل توجه انباشته زیر بود که منجر به همکاری با مارک های مانند آئودی Syfy و اینتل.

SSSniperWolf

انگلیسی-متولد یوتیوب تاثیر گذار است همچنین شناخته شده به عنوان لیا گرگ که دارای تخصص در ندای وظیفه گیم پلی ویدئوها نیز dabbles در فوتبال و انیمیشن. با بیش از 5 میلیون مشترک و پیروان آن منجر شده بود او را به همکاری با امثال Activision, EA, Ubisoft و دیزنی. او گفت: “من می خواستم به نشان می دهد که دختران می توانند بازی و خوب در بازی های ویدئویی بیش از حد.”

Jacksepticeye

نام واقعی او است شان McLoughlin. او به یوتیوب در سال 2012 و پس از آن شروع به ارسال روزانه در سال 2013. او بهترین و شناخته شده برای خود را پر انرژی و خنده دار, تفسیر. با فیلم هایی که بازدید شده اند و بیش از 7.2 میلیارد بار او امضا شده با Revelmode یک subnetwork از دیزنی Maker Studios.

DanTDM

دانیل میدلتون یک گیمر حرفه ای شناخته شده است که حاضر به عنوان DanTDM یا الماس کمیته مبارزه با سانسور. تسلط خود را از خانواده محبوب-بازی دوستانه فوتبال و زیر تنظیم کرده بود او یک رکورد جهانی گینس در سال 2016 برای گردآوری ترین نمایش ها به صورت اختصاصی کنکوری کانال است که به 7.9 میلیارد دلار در آن زمان بود.

TheSyndicateProject

تام Cassell, قدیمی پرنیان که اولین کسی بود که آمار 1 میلیون پیروان در زنده جریان پلت فرم کشش راه برگشت در سال 2014. پس از او دریافت کرده است بیش از 10 میلیون یوتیوب برای مشترکین خود playthroughs از بازی فرانچایز مانند Halo و Call of Duty. او در حال حاضر به امضا رسید به بازی تاثیر گذار آژانس 3BlackDot با همکار خود لیست اعضای Sonja رید و اوان Fong.

SkyDoesMinecraft

آدم Dahlberg یوتیوب جانباز در سن 24. او در آغاز به عنوان یک بازیگر صدا برای بازی و فیلم در سال 2006 و بیش از یک دهه در خود کانال اصلی متمرکز بر آمار بچه دوستانه بازی کمیته مبارزه با سانسور. او افتخار بیش از 11 میلیون مشترک است و او در حال حاضر همکاری با آمازون و Netflix بکشد و نینتندو و فروش کالا به طرفداران مانند پوستر و بالش.

Mari Takahashi

AtomicMari تنها زن عضو مگا محبوب یوتیوب کانال Smosh بازی ها تا اوایل 2017. او ستاره در Maricraft یک زیر مجموعه با تمرکز بر فوتبال گیم پلی. سابق رقاصه حرفه ای شروع میزبانی وب خود را Smosh گودال هفتگی راه بازگشت در سال 2010. در حال حاضر او دارای یک اجتماعی مخاطبان بیش از 2 میلیون و در سال 2016 او رقابت به عنوان یک عضو بازیگران در 33 فصل CBS ضربه ای به نام ” بازمانده.’

این تاریکی را میلیون ها نفر در یک سال فقط و فقط بازی های ویدئویی است.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.