بالا 3 راه به کارشناسی کارشناسی ارشد Clickbank جستجو در دایرکتوری

[ad_1]

یک Clickbank بازار جستجو است که اغلب اولین توقف برای پیدا کردن محصولات دیجیتال اما هر فروشنده وابسته است که تلاش برای پیدا کردن برنامه های مناسب و معقول برای ترویج از طریق Clickbank جستجو در دایرکتوری رابط می داند که این ایده آل نیست (یا زمان کارآمد) روش.

کسانی که آشنا با Clickbank جستجو در دایرکتوری دانم که مرتب کردن و جستجو قابلیت های بسیار محدود و نتایج گاهی اوقات نه انعکاسی از پرس و جو ارسال. چه جایگزین هایی برای استفاده از Clickbank بازار جستجو رابط?

اگر ما نگاهی به اصول اولیه تمام اطلاعات مورد نیاز ما ذخیره شده است در Clickbank به پایگاه داده. ما به سادگی نیاز به یک راه استخراج داده به طوری که می توان آن را سازماندهی و جستجو با توجه به معیارهای ما تنظیم شده است. خوشبختانه Clickbank به اندازه کافی خوب هستند برای تولید خوراک XML از همه خود را به بازار داده ها برای استفاده توسط اشخاص ثالث. ترفند این است به نوبه خود این را به یک فرمت است که می تواند توسط ‘جو به طور متوسط بازاریاب’

روش 1: Clickbank جستجو در دایرکتوری با استفاده از یک صفحه گسترده

اگر شما دسترسی به مایکروسافت اکسل 2003 و یا بعد از آن شما می توانید به سادگی دانلود بازار خوراک از Clickbank و سپس وارد کردن فایل XML به عنوان یک جدول جدید. اگر شما تنها با استفاده از دیگر برنامه های صفحه گسترده و سپس شما ممکن است نیاز به تبدیل فایل XML به چیزی سازگار (مانند CSV) اول – وجود برنامه های متعدد در دسترس برای انجام این کار, اما بسیاری از آنهایی که مناسب برای استفاده توسط کسانی که به ‘با تکنولوژی زرنگ و دانا’ هزینه بین $50 و $150. هر کدام از صفحه گسترده استفاده می کنید, این احتمال وجود دارد که اطلاعات شما نیاز به برخی از دستکاری قبل از اینکه شما حتی می توانید شروع به تجزیه و تحلیل آن است. این اطلاعات ممکن است تکرار می شود و سرفصل اغلب شامل شخصیت های اضافی, اما هنگامی که شما را حذف ستون های شما نیاز ندارد و تغییر نام سرفصل شما آماده برای رفتن. هنگامی که در یک صفحه گسترده شما می توانید با استفاده از فیلتر برای محدود کردن معیارهای انتخاب و با استفاده از پیدا کردن دستور به جستجو برای کلمات کلیدی مرتبط است که در آن انتخاب شده است. این است که نسبتا ارزان گزینه اگر شما در حال حاضر نرم افزار می تواند وقت گیر و نیاز به تکرار هر بار خوراک فایل به روز شده است.

روش 2: Clickbank بازار جستجو از طریق یک رابط مبتنی بر وب

اسکریپت های PHP در دسترس هستند که انجام یک clickbank جستجو در دایرکتوری از خوراک XML و ارائه نتایج در یک مرورگر وب برای تجزیه و تحلیل. اگر شما یکی از این نصب شده بر روی سرور خود و پس از آن بسیاری از مشکلات مواجه می شوند در روش 1 به طور خودکار (این اسکریپت می توان به طور خودکار به روز رسانی خوراک فایل XML تبدیل انجام می شود در پس زمینه به عنوان داده ها تجزیه به صورت جدولی).

برخی از سایت های ارائه این نوع رابط کاربری برای کاربران ثبت نام شده. محدود قابلیت جستجو ارائه شده به صورت رایگان و پیشرفته تر گزینه های ارائه شده بر اساس اشتراک (یا پرداخت به ازای هر پرس و جو و یا زمان ثبت نام محدود). گزینه های رایگان معمولا بر اساس داده ها است که در حال حاضر یک زن و شوهر از هفته بنابراین مگر اینکه شما خوشحال هستند به طور مداوم اشتراک روش های دیگر مناسب تر برای کسانی که به دنبال برای محصولات جدید که هنوز اشباع بازار است.

روش 3: Clickbank جستجو در دایرکتوری با استفاده از هدف ساخته شده نرم افزار

این ساده ترین روش من پیدا کرده اند برای انجام یک Clickbank بازار جستجو کنید. نرم افزار در دسترس است برای از بین 60 دلار و 100 دلار و به طور کامل خودکار فرآیند. شما به نصب اسکریپت بر روی یک سرور و یا پرداخت یک اشتراک. تمام گزینه های جستجوی موجود در صفحه گسترده با استفاده از روش (و بیشتر در علاوه بر این) می توان از یک ساده برای استفاده و رابط. بهتر شدن کیفیت برنامه همچنین می تواند به طور خودکار ایجاد مربوطه hoplinks (پایان بالاتر نرم افزار نیز ایجاد یک فایل html و با لینک رمزگذاری شده برای کمک به شما در دفع کمیسیون دزد). برخی از آنها حتی قادر به ایجاد ‘متنی تبلیغات بر اساس خود را Clickbank جستجو در دایرکتوری معیارهای که شبیه به حستبلیغ اما با پاداش اضافه شده بسیار بیشتر پتانسیل درآمد.

این مقاله باید به شما ارائه با اطلاعات کافی به موفقیت جستجو Clickbank بازار بهترین محصولات برای ترویج. یک ویدیو نشان دادن هر 3 روش در عمل می تواند در بر داشت زیر توسط نویسنده لینک.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *