بالا 5 CPA استراتژی های بازاریابی

[ad_1]

CPA (هزینه برای هر عمل) بازاریابی اینترنتی بازاریابی درآمد فرصت که بسیار شبیه به بازاریابی وابسته. تفاوت بین بازاریابی و بازاریابی CPA این واقعیت است که شبکه های CPA پرداخت شما با هر بار کلیک کاربر بر روی لینک خود را طول می کشد و یک عمل مانند پر کردن آدرس ایمیل خود را ثبت نام در سایت فرود و یا دانلود و نصب یک نرم افزار بر روی تلفن خود را.

اقدامات لازم برای کسب سود از CPA برنامه ها بستگی به برنامه ای خاص اما بر خلاف بازاریابی وابسته CPA برنامه نیست و نیاز به یک خرید واقعی ساخته شود. این بدان معنی است که آن را بسیار آسان تر به سود حاصل از CPA برنامه از کاربران تنها نیاز به یک عمل خاص و سپس شما پرداخت می شود. با بازاریابی وابسته کاربر برای تکمیل خرید و پرداخت هزینه برای یک محصول / خدمات قبل از اینکه شما پرداخت می شود.

این تنها یکی از مزایای بازاریابی CPA دارای بیش از بازاریابی وابسته. آن را نیز آسان تر برای تبدیل کاربران با CPA برنامه از این برنامه ها معمولا مربوط به جهانی منافع مانند “برنده شدن در این نام تجاری جدید آی فون 6s” یا “برنده 100 دلار کارت هدیه آمازون”. نیز وجود دارد بسیاری از مختلف دانلود CPA ارائه می دهد در دسترس در شبکه های مختلف – با این برنامه مخاطبان خود را نیاز به دانلود یک برنامه یا بازی بر روی تلفن خود را به صورت رایگان و سپس شما می توانید پرداخت برای هر نصب به شما مراجعه کنید.

اینها همه ارائه می دهد که اهداف بسیار عمومی تر مخاطبان از خاص بازاریابی اینترنتی و یا محصول از دست دادن وزن شما می خواهم ترویج از طریق بازاریابی وابسته است.

حال بیایید نگاهی به بالا من 5 استراتژی برای رانندگی ترافیک و تبدیل به حسابدار خود را ارائه می دهد.

#1 – استفاده از یک صفحه فشار

مهم ترین بخش برای موفقیت در بازاریابی CPA صنعت است به استفاده از یک صفحه فشار. با استفاده از یک صفحه فشار شما افزایش شانس خود را برای تبدیل در حالی که ساخت یک لیست آماده-به-به-عمل مشترکین در همان زمان.

صفحه فشار ساده “صفحه فرود” که در آن بازدید کنندگان را زمین قبل از آنها به CPA ارائه دهد. صفحه فشار خود را باید حاوی اطلاعات مربوط به مربوط به CPA پیشنهاد شما تبلیغ – درخواست کاربران برای وارد کردن آدرس ایمیل خود را به ایمیل خود را در فرم ثبت نام به ادامه. هنگامی که آنها اضافه کردن ایمیل خود به ایمیل خود را در فرم ثبت نام هدایت آنها به CPA ارائه دهد. شما همچنین می توانید خود را پاسخگوی خودکار آنها را ارسال یک ایمیل اضافی با لینک CPA پیشنهاد در مورد تغییر مسیر کار نمی کند در مرورگر خود و یا آنها بسته مرورگر بیش از حد به زودی.

#2 – استفاده از رسانه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی بخش بسیار مهمی از بازاریابی CPA. میلیون ها نفر از کاربران در حال تبدیل شدن به Facebook, Twitter پینترست گوگل پلاس و دیگر شبکه های رسانه های اجتماعی هر روز برای گرفتن آخرین اخبار, بررسی, تا, خود, دوستان, جستجو برای کوپن و پیشنهادات و خیلی بیشتر.

این به این معنی است که آن را محل مناسبی برای رها کردن لینک به صفحات فشار خود را / CPA ارائه می دهد. ترویج CPA خود ارائه می دهد در رسانه های اجتماعی شما در حال ضربه زدن به میلیون ها و میلیون ها نفر از ترافیک – و اگر شما انجام یک کار خوب شما می توانید مقدار زیادی از ترافیک به لینک های خود را.

استراتژی برای استفاده در اینجا این است که برای اولین بار پیوستن به برخی از گروه های مربوط به تو رفتگی در دیوار خود را CPA پیشنهاد هدف قرار دادن. اگر شما در حال ترویج یک پیشنهاد محاکمه جدید رژیم لاغری قرص, سپس شما باید پیوستن به سلامت و کاهش وزن مربوط به گروه / جوامع در رسانه های اجتماعی.

هنگامی که شما در پیوست یک زن و شوهر از گروه شروع به اشتراک گذاری محتوای مفید با این گروه است. مطالب خود را باید ارائه برخی از ارزش نیست به سادگی رها کردن لینک ها! پس از یک زن و شوهر از مطالب اعضای گروه شروع خواهد شد به رسمیت شناختن نام خود را و شما بهتر قدرت در این گروه است.

در حال حاضر از آن زمان به رها کردن یک لینک به شما پیشنهاد CPA – اضافه کردن توضیحات خوب و به گروه چرا آنها باید با کلیک بر روی لینک شما. همچنین اضافه کردن یک تصویر خلاق که مربوط به تو رفتگی در دیوار شما را هدف قرار.

هنگامی که حذف یک لینک در این گروه مطمئن شوید که برای اضافه کردن لینک به بالا که ممکن است بدون شروع پست با لینک. شروع با یک عنوان رها کردن لینک و سپس اضافه کردن توضیحات. دلیل این — هنگامی که شما ایجاد یک پست طولانی در اکثر شبکه های اجتماعی (به جز توییتر که در آن توییت های خود را محدود) ارسال خواهد شد “کوتاه” با “… ” پیوند است که گسترش این پست. شما می خواهید لینک شما به نظر می رسد در بالای متن که قطع می شود تا مردم قادر خواهد بود با کلیک بر روی لینک حتی اگر آنها نمی, گسترش پست.

#3 – استفاده از سند های سایت

سند سایت های به اشتراک گذاری شما اجازه می دهد برای به اشتراک گذاری اسناد PDF با دیگران – آنها قرار داده و مدارک خود را در سایت خود و هر کسی در حال دیدن سایت خود را قادر به مشاهده و خواندن اسناد خود را.

این است یکی دیگر از راه بسیار خوبی برای رانندگی ترافیک به حسابدار خود را ارائه می دهد! به سادگی های یک زن و شوهر از اسناد و مدارک مربوط به CPA پیشنهاد شما تبلیغ شما قادر به درایو صدها نفر به هزاران نفر از بازدید کنندگان به شما لینک آوردن شما بیشتر تبدیل و سود بیشتر است.

شما ممکن است تعجب آنچه در اسناد شما می توانید در اینجا… این در واقع کاملا ساده است. انجام برخی تحقیقات در مورد موضوعات مختلف در تو رفتگی در دیوار خود را CPA پیشنهاد هدف قرار دادن. سعی کنید برای پیدا کردن یک چند موضوعات مختلف شما می توانید هدف است. و سپس ایجاد یک ساده جدید سند در نرمافزار word processor, و شروع به نوشتن در مورد این موضوع خاص. اگر شما با استفاده از یک واژه پرداز مانند Microsoft Word, شما همچنین می توانید انتخاب یکی از قالب هایی که این نرم افزار همراه برای ایجاد یک طرح خوب برای سند خود را. من معمولا با “گزارش” قالب.

اضافه کردن برخی از اطلاعات مفید در سند خود را – هر چیزی بیش از 5 صفحات را انجام دهد. بیشتر مفید و مرتبط اطلاعات شما به اشتراک گذاری است که در مقایسه با CPA پیشنهاد شما در حال ترویج بالاتر شانس گرفتن بیشتر تبدیل را کلیک کنید. مطمئن شوید که شما اضافه کردن یک زن و شوهر از لینک ها به شما پیشنهاد CPA در سند!

به اشتراک گذاری اسناد خود را به عنوان سند بسیاری از سایت های به اشتراک گذاری به عنوان شما می توانید. مطمئن باشید که برای اضافه کردن منحصر به فرد توصیف برای سند خود را در هر سایت و همچنین شامل یک لینک بازگشت به حسابدار خود را ارائه در هر یک از توضیحات.

#4 – استفاده از Instagram

Instagram یک شبکه رسانه های اجتماعی که ومیزان در چند رسانه ای – تصاویر و ویدئوها. این شبکه متعلق به Facebook و آن را تقریبا به عنوان محبوب Facebook. Instagram دریافت میلیون ها نفر از منحصر به فرد بازدید کننده روزانه و با وجود میلیون ها نفر از جدید تصاویر و فیلم های ارسال شده در هر روز است.

با Instagram شما می توانید به ارسال تصاویر و ویدئوها و شما می توانید آنها را تگ بنابراین مردم می توانند به راحتی آنها را پیدا کنید. شما همچنین می توانید مانند یک فرد پست و همچنین اظهار نظر در آنها. بیشتر نظرات و لایک پست شما را دریافت شانس بهتر از رفتن ویروسی.

Instagram همچنین اجازه می دهد تا شما را به دنبال افراد دیگر ارائه می دهد و یک “جدول زمانی” مشاهده با آخرین پست توسط مردم شما را دنبال کنید. بیشتر پیروان شما می توانید قرار گرفتن در معرض بیشتر پست های خود را دریافت کنید.

در حال حاضر به درایو ترافیک به حسابدار خود را ارائه با استفاده از Instagram می توانید در حالی که برای شروع, اما هنگامی که شما شنود گذاشته به این بازار شما می توانید صدها دلار ارزش تبدیل شده و هر روز از Instagram به تنهایی.

برای استفاده از این روش شما باید به ایجاد یک جدید Instagram account. نام حساب کاربری خود را چیزی است که مربوط به ارائه شما در حال ترویج است. شما همچنین نیاز به یک صفحه فرود / صفحه فشار میزبانی بر روی یک دامنه سفارشی – شما می توانید لینک به طور مستقیم به یک CPA ارائه و یا شما ممنوع خواهد شد.

اضافه کردن یک تصویر نمایش که مربوط به تو رفتگی در دیوار خود را و سپس اضافه کردن یک بیوگرافی که مربوط به ارائه شما در حال ترویج است. و در نهایت اضافه کردن یک لینک به صفحه فشار خود را در “لینک سایت” درست در حالی که به روز رسانی مشخصات خود را.

در حال حاضر شما باید اضافه کردن تنها 1 تصویر / ویدئو در هر روز خود را در Instagram account. شما می توانید میلیون ها نفر از تصاویر در اینترنت مربوط به تو رفتگی در دیوار شما. برچسب تصویر خود را با برچسب های محبوب – وجود دارد بسیاری از برنامه های مختلف و وب سایت های که به شما محبوب ترین و پرطرفدار برچسب ها. سپس آمار منتشر می شود.

هنگامی که شما اضافه کردن تصویر خود را شروع به دنبال یک زن و شوهر از مردم در تو رفتگی در دیوار شما. همچنین مانند برخی از تصاویر خود و همچنین اظهار نظر در مورد بعضی از پست های خود را. نمی دادن – متفکر و با ملاحظه و پیدا کردن یک تعادل خوب بین ارسال تصاویر جدید / فیلم پس افراد دیگر میل دیگر را پست و اظهار نظر در پست های.

همچنان به انجام این کار و شما به زودی شروع به ساخت تا پیروان و رانندگی ترافیک به صفحه فشار خود را. فقط توان-آگاه باشید که این درایو ترافیک تلفن همراه بنابراین شما نیاز به اطمینان حاصل شود هر دو صفحه فشار خود و CPA پیشنهاد شما در حال ترویج هستند تلفن همراه بهینه سازی شده است.

#5 – استفاده از PPV تبلیغات

آخرین استراتژی برای به دست آوردن مقدار زیادی از سود با CPA بازاریابی است که با استفاده از PPV تبلیغات. PPV تبلیغات pay-per-view, ارتقاء, که بدان معنی است که شما با پرداخت مبلغ بر اساس تعداد نمایش ها آگهی خود را دریافت می کند.

این نوع از تبلیغات کار می کند, شما فقط نیاز به پیدا کردن سمت راست شبکه. تاپیک های مختلف PPV شبکه های که شما می توانید استفاده از آن را در برخی از آزمون و خطا قبل از اینکه شما در نهایت موفق – اما آن را نگه دارید و شما به زودی ضربه اول خود را 100 دلار در روز!

PPV تبلیغات می تواند به شما هزینه به عنوان کمی به عنوان $0.01 به ازای هر بازدید کننده که واقعا ارزان است. تصور کنید که قادر به تبدیل ارائه می دهد در $0.01 به ازای هر بازدید کننده. که مجنون!

حرکت نزولی تنها به استفاده از PPV تبلیغات این واقعیت است که اکثر PPV شبکه نیاز به یک مقدار زیادی برای شروع با. ترین PPV شبکه تنها اجازه خواهد داد که شما برای شروع کردن با یک مقدار از $50+ — این به این معنی شما باید برخی از سرمایه راه اندازی اگر شما می خواهید به استفاده از PPV.

اگر شما لازم نیست که تا این حد به صرف در حال حاضر نگران نباشید. هنوز هم وجود دارد یک حرکت صعودی برای این!

من با شما به اشتراک گذاشته 4 استراتژی های مختلف شما می توانید استفاده کنید به درایو ترافیک به حسابدار خود را ارائه می دهد بدون نیاز به صرف مقدار زیادی از پول. بسیاری از آنها در واقع به طور کامل رایگان است. این به این معنی شما می توانید درایو رایگان ترافیک هدفمند به وب صفحات فشار CPA لینک کلیک کنید. بنابراین اگر شما به دنبال برای اولین بار 4 استراتژی های پیاده سازی آنها را نگه دارید و با آنها شما قادر خواهد بود به فشار CPA خود درآمد خود را به نقطه که در آن شما باید به اندازه کافی برای سرمایه گذاری در PPV تبلیغات.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *