با استفاده از بهترین پلاگین وردپرس می توانید به شما کمک کند پول

[ad_1]

اگر شما با استفاده از وردپرس و شما به اندازه کافی دریافت ترافیک به وب سایت شما باعث می شود که شما با استفاده از بسیاری از پلاگین ها که در دسترس هستند. بسیاری از این پلاگین به طور مستقیم به وب سایت بهینه سازی موتور جستجو. وجود دارد بسیاری از فیلم های آموزش در اینترنت است که به شما نشان می دهد چگونه به استفاده از افزونه های وردپرس. برخی از فیلم ها بهتر از دیگران هستند و برخی از آنها بسیار سخت به درک.

مشکل با افزونه ویدئوها است که بسیاری از آنها ساخته شده توسط برنامه نویسان که پلاگین نوشت. اگر شما نمی فهمید که زبان برنامه نویسی را آموزش می تواند بسیار دشوار است به دنبال. وضعیت ایده آل خواهد بود برای پیدا کردن تصویری است که بسیار آسان به درک و گوش دادن به.

دو عامل مهم در زمانی که وبلاگ نویسی اگر شما می خواهید به پول است که مقدار زیادی از ترافیک و یا محصولات خود را به فروش و یا تبلیغات. حستبلیغ گوگل یک راه خوب برای کسب درآمد در وبلاگ خود. مطمئن باشید به خواندن شرایط و ضوابط سرویس که گوگل را فراهم می کند. بسیاری از مردم خوب ساخته شده اند و با تبلیغات گوگل تنها به حساب های خود را به حالت تعلیق زیرا آنها نقض شرایط استفاده از خدمات.

وردپرس دارای پلاگین های بسیاری است که می تواند کمک به شما پول را توسط تبلیغات محصولات در وبلاگ خود و یا قرار دادن تبلیغات گوگل در وبلاگ خود. در علاوه بر این به تبلیغات گوگل وجود دارد پلاگین است که شما می توانید برای فروش محصولات آمازون در وبلاگ خود.

گاهی اوقات می توان آن را بسیار دشوار است به خواندن دستورالعمل ها و پیاده سازی آنها را به شما به عنوان خوانده شده. آن را بسیار آسان تر است اگر شما یک آموزش تصویری است که شما می توانید تماشا و دنبال همراه با سرعت خود را. مردم یادگیری بسیار آسان تر افتاد و از خواندن. هر بار که من نصب پلاگین وردپرس جدید من ایجاد یک ویدیو که سوابق تمام مراحل. وقتی کسی به تماشای فیلم من آن را بسیار آسان را برای آنها به دنبال همراه و افزونه را نصب کنید و سپس این ویدئو نشان می دهد که آنها چگونه به پیکربندی پلاگین.

من ایجاد کرده است بیش از 200 فیلم آموزش است که به شما نشان می دهد چگونه به استفاده از وردپرس و افزونه های وردپرس. اگر شما می خواهید اطلاعات بیشتر در وردپرس فیلم آموزش شما می توانید ببینید من در وب سایت من.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.