با استفاده از حستبلیغ در وب سایت شما

[ad_1]

اگر شما صاحب یک وب سایت و سپس آن را در بهترین منافع خود را به یاد بگیرند که چگونه به پول آنلاین با تبلیغات حستبلیغ. این است که اساسا یک ابزار بازاریابی است که مسابقات آگهی های مرتبط با محتوای خود را در صفحه وب خود را. به عنوان یک صاحب وب سایت شما می توانید پول را با ثبت نام و اجازه دادن به آنها در قرار دادن تبلیغات در وب سایت خود را.

چگونه این اتفاق می افتد این است که یک شرکت است که می خواهد تبلیغات نمایش داده شده در چنین مد علائم تا با AdWords گوگل و سپس توسعه تبلیغات است که آنها را مجبور به پرداخت هزینه برای به نظر می رسد در گوگل,'s نتایج جستجو لیست و یا بر روی محتوای صفحات مختلف. این صفحات متعلق به صاحبان وب سایت است که ثبت نام برای حستبلیغ در وب سایت خود.

اگر شما می خواهم به بخشی از این فرصت آنلاین به پول, اولین چیزی که شما باید انجام دهید اگر وب سایت شما به بالا و در حال اجرا است برای ثبت نام با گوگل حستبلیغ. آن رایگان است برای ثبت نام و شما'll هرگز مدیون هیچ هزینه. پس از ثبت نام شما, شما قادر خواهید بود به جای تبلیغات بر روی صفحه وب خود را و اساسا بازاریابی برای شرکت های دیگر. تبلیغات باید نسبتا سازگار با محتوای وب سایت خود را.

برای مثال اگر وب سایت شما در مورد سگ تبلیغات است که به نظر می رسد بر روی صفحه خود باید ارتباط در برخی از راه به سگ, سگ, محصولات, سگ, نشان می دهد, و غیره. ایده این است برای مطابقت با مطالب خود را با تبلیغات به طوری که کسانی که بازدید از صفحه شما خواهد شد بر روی تبلیغات کلیک کنید.

یک جنبه از این نوع تبلیغات این است که تبلیغ فقط پرداخت گوگل زمانی که تبلیغات خود را به کلیک توسط مشتریان. این است که به نام “پرداخت هر کلیک” یا PPC. چه اتفاقی می افتد این است که وقتی یک آگهی کلیک می شود درصد کمی از پولی که تبلیغ پرداخت گوگل می رود و به صاحب وب سایت که با افتخار نمایش داده می شود که آگهی.

بیشتر کلیک صاحب یک وب سایت می شود پول بیشتری به شما می توانید. اکثر مردم نمی تواند غنی, اما آنها قطعا می توانید کسب درآمد. بیشتر ترافیک وب سایت صاحب پول بیشتری به آنها می توانند از چنین تبلیغات. نکته این است که برای دریافت بازدید کننده به کلیک بر روی تبلیغات پس از قرار دادن تبلیغات در هر صفحه مهم است.

هنگامی که شما ثبت نام با حستبلیغ مطالب خود را باید قبل از تایید شما دریافت نورد. گوگل تنها می خواهد وب سایت هایی که با ارزش و مرتبط است. هنگامی که شما تایید, شما می توانید انتخاب کنید که در آن شما می خواهید تبلیغات نمایش داده می شود را در سایت خود. برخی از مشتریان استراتژیک محل تبلیغات خود را در نقاط خاص بر روی وب سایت خود را به آنها باور دارند که مردم بیشتر apt به کلیک بر روی آنها را زمانی که آنها در مناطق خاص.

شما همچنین می توانید انتخاب کنید رنگ و اندازه از تبلیغات است که نمایش داده خواهد شد. شما می توانید با این آزمایش برای دیدن چه کار می کند بهترین و بیشترین کلیک. شما می توانید انتخاب کنید که آیا شما می خواهید تبلیغات خود را به متن و یا گرافیک به عنوان به خوبی.

شما می توانید پول با حستبلیغ در طول زمان است. بیشتر وب سایت ها و ترافیک شما در حال رفتن به شاخص ها از چقدر پول است. صبور باشید و لذت بردن از این روند.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.