با تبلیغات محیطی پول خود را دور نریزید!

همانطور که در قرن بیست و یکم جلو و جلوتر می رویم با به وجود آمدن اینترنت و فضای وب آگاهی مردم از این محیط بیشتر و بیشتر می شود و شبکه های مجازی و سایت های شناخته شده و مورد استفاده مردم روز به روز افزایش پیدا می کنند. امروزه در کشور امریکا بیش از ۸۰ درصد مردم از اینترنت استفاده می کنند و جالب است بدانید که ۹۳ درصد مردم امریکا با شبکه اجتماعی توییتر آشنا هستند. با توجه به رشد رو افزون این شبکه ها بسیاری از بازاریابان تصمیم گرفته اند که معرفی محصولات و خدمات خود را به این فضاها ببرند تا بسیار بیشتر دیده شوند. به همین خاطر بازاریابی محیطی یا آفلاین تقریباً به مرور زمان دارد به فراموشی سپرده می شود. در این مقاله سعی داریم که بازاریابی آنلاین و آفلاین را به همراه شما مقایسه کنیم و ببینیم برای معرفی بیزینس خود به دنیا کدام یک راه بهتری است.

 

در ابتدای مقاله در مورد تبلیغات محیطی مان سعی داریم شناخت کاملی از این نوع تبلیغات و بازاریابی تبلیغات محیطی را به شما بیاموزیم و می توانید با خواندن این مقاله آموزش تبلیغات محیطی، شیوه های نوین تبلیغات محیطی، تبلیغات محیطی خلاقانه، روش های تبلیغات محیطی و تاکتیک های تبلیغات محیطی را فرا بگیرید و مزایا و معایب آن  را بدانید چرا که شاید شما هم با تبلیغات محیطی فروشگاه و یا کسب و کار خود را معرفی کنید.

تبلیغات محیطی

برای تبلیغات محیطی ۵ تاکتیک موثر و اثبات شده وجود دارد که شما می توانید با استفاده از آنها نتایج خوبی بگیرید ( یا حداقل می توانستید بگیرید! ). اولین تاکتیک استفاده از کارت های بیزینسی است، شما می توانید کارت های خودتان را به همسایه ها و اطرافیانتان بدهید، کارت ها را در بوردهای موجود در سرتاسر شهر پخش کنید و یا آنها را در مغازه ها و یا فروشگاه های مختلف بگذارید.

یکی دیگر از راه ها این است که در جشن ها و یا خیریه ها جایزه های مختلف از محصولات خودتان بگذارید، یعنی چی؟‌ یعنی اگر در شهر شما مراسم خاصی در حال برگزاریست و یا خیریه ای دایر شده است، با گذاشتن جایزه از محصولات خودتان برای نفرات برنده می توانید خود و برندتان را در یک راه خوب به مخاطبان معرفی کنید. شما می توانید ایونت هایی که با صنعت شما هم راستا هستند را پیدا کنید و برای مخاطبانی که آنجا حضور دارند که عمدتا مخاطبان هدف شما نیز محسوب می شوند سخنرانی تاثیرگذاری داشته باشید، در این صورت شما برای مدت ها در ذهن مردم خواهید ماند و آنها تصویر ذهنی خوبی از شما و بیزینستان خواهند داشت.

 

اگر هنوز قدرت سخنرانی در این مراسم را ندارید بهتر است در آنها شرکت کنید تا مردم شما را بشناسند و با استفاده از نتورکینگ با آنها برای خودتان اسم و رسمی دست و پا کنید. سعی کنید با اصحاب رسانه ارتباط خوبی داشته باشید، رسانه برای شما بسیار مفید خواهد بود. شاید در دنیای امروز و بزرگ و بزرگتر شدن رسانه ی آنلاین، رسانه ی آفلاین کمی کمرنگ تر از گذشته شده باشد اما همچنان برای شما مفید است.

 

سعی کنید تبلیغات خود را از طریق مجله یا روزنامه منتشر کنید و یا در صورت امکان مقاله یا مصاحبه ای مربوط به بیزینستان در روزنامه ها و مجلات چاپ کنید. همچنین می توانید لیستی از مشتریان احتمالی خودتان جمع آوری و با آنها تماس بگیرید و آنها را متقاعد کنید که محصول و خدمات شما چیزی است که آن ها نیاز دارند. همیشه سعی کنید که ظاهر خود، برند و محصولاتتان را به روز نگه دارید.

https://www.saynadesign.com/portfolio/تبلیغـات-محیطی/

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.