با توجه به معایب, AdSense

[ad_1]

حستبلیغ است که یکی از بسیاری از راه برای کسب درآمد با استفاده از اینترنت.

شما می توانید تبلیغات خود را در وبلاگ خود در موتور جستجو و یا وب سایت. کسب درآمد از کلیک بر روی تبلیغات ممکن است بیش از حد خوب درست باشد.

با استفاده از این پلت فرم فراهم می کند مزایای زیادی. اما شما همچنین باید به در نظر گرفتن معایب حستبلیغ قبل از پرش شما را به ارابه موسیقی.

یک نقطه ضعف از حستبلیغ بزرگ پرداخت. بله حستبلیغ گوگل ممکن است به درآمد بزرگ است.

اما آن را به شما نیاز به رسیدن به $ 100 قبل از گرفتن پول خود را. این به شما مانع از گرفتن پول خود را در هر زمان شما می خواهید.

اگر چه این پلت فرم شامل استفاده از تبلیغات بیش از حد بسیاری از تبلیغات فقط می تواند مال شما را رد کرد. شما نیاز به ارائه محتوا به وب سایت خود را نه فقط نمایش آگهی های مختلف.

اگر شما به دنبال آسان و سریع پول حستبلیغ گوگل برای شما نیست.

این فرایند را برای استفاده آسان است و در عین حال طول می کشد چند فرآیندهای. شما اول باید درخواست کنید و صبر کنید برای وب سایت خود را به تایید شده توسط گوگل است.

تصویب ممکن است در حالی که – اگر چه گوگل's خدمات رایگان هستند.

پرداخت برای هر کلیک تبلیغات خود را تعيين نشده است. سرعت که با آن شما پرداخت می شود بسته به قدرت از کلمات کلیدی شما استفاده می شود در وب سایت خود به تولید و تبلیغات خود را.

شما ممکن است 1 $ برای هر کلیک کنید اگر شما به اندازه کافی خوش شانس. بعضی اوقات شما فقط دوام $ 0.01 به ازای هر کلیک. این پرداخت است نه در همه انجام اگر شما لازم نیست که صبر با استفاده از این پلت فرم.

گذشته از نامشخص مقدار پرداخت برای هر کلیک کنید تا اطلاعات برای پرداخت برای هر کلیک است که واقعا مبهم است.

گوگل نمی دهد به اندازه کافی اطلاعات در مورد چرا شما به دست آورده یک مقدار مشخصی از پول برای یک کلیک.

تبلیغ نیز محدود از افشای حستبلیغ جزئیات مانند چه مقدار شما پرداخت برای یک کلمه کلیدی خاص.

شما مجاز به اشتراک گذاشتن آمار خود را و عملکرد با هر کسی.

سیاست های گوگل حستبلیغ واقعا سخت است. اگر چه این ممکن است یک مزیت برای بسیاری از کاربران این می تواند یک نقطه ضعف اگر شما شکست سیاست های ناخودآگاه و یا حتی به اشتباه.

هر گونه فعالیت های غیر قانونی می تواند توسط گوگل تشخیص داده و می تواند منجر به غیر فعال کردن حساب کاربری خود شوید.

هنگامی که خود را حستبلیغ گوگل حساب کاربری غیر فعال شده است شما می توانید حساب دیگر. شما در حال ممنوع از پلت فرم برای زندگی است.

حستبلیغ گوگل ممکن است تا حد زیادی اما نه در همه آسان است. واقعا کسب درآمد مبلغ پول شما باید برای جذب مخاطبان زیادی را با تبلیغات است.

شما باید به درایو ترافیک به وب سایت خود را به منظور جذب بیشتر مردم به کلیک کردن بر روی آگهی های خود را.

با این حال, شما می توانید کلیک کنید و شما خود را به تبلیغات و یا تشویق و یا نفوذ افراد دیگر به کلیک بر روی تبلیغات.

هر مصنوعی یا فریبنده راه inflating, نرخ کلیک خود را به شدت ممنوع است. شما باید توجه داشته باشید که اگر مردم در حال کلیک کردن بر روی آگهی های خود را, شما کسب درآمد.

شما همچنین باید دانش زیادی از استفاده از کلمات کلیدی. اگر کلمات کلیدی وب سایت خود را استحکام کافی را ندارند در گوگل AdWords شما نمی خواهد در کسب درآمد از تبلیغات خود را حتی اگر آنها کلیک.

اینها فقط برخی از معایب استفاده از حستبلیغ گوگل.

دوباره, این است که برای مردم می خواهید برای کسب درآمد سریع. موفق بودن طول می کشد زمان و کیفیت محتوای وب سایت و بهینه سازی موتور جستجو.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.