بدست آوردن پول با حستبلیغ – تحقیق در سایت های دیگر به افزایش خود را حستبلیغ نقدی

[ad_1]

حستبلیغ تا به حال تاثیر بسیار زیادی در اینترنت تبلیغات آنلاین و جریان درآمد. حستبلیغ و بازاریابی این نسخهها کار به خوبی با بسیاری از سایت های. اگر شما در حال ارائه محصولات وابسته و هنوز در حال ساخت پول شما می خواهید در نظر بگیرید با اضافه کردن یا تغییر بازاریابی خود را شامل حستبلیغ گوگل برای کسب درآمد برخی از پول نقد.

گوگل را فراهم می کند به خوبی نوشته شده و بسیار مرتبط تبلیغات است که مطابقت با محتوا در صفحات وب خود را. ساده برش و چسباندن از کد ارائه شده در حستبلیغ و تبلیغات خود را آغاز شده است. تبلیغات آمده از مردم تبلیغات در شبکه AdWords گوگل و شما با پرداخت یک درصد از درآمد به عنوان یک کمیسیون زمانی که کسی کلیک بر روی لینک.

شما حتی نمی باید به صرف زمان انتخاب سبک های مختلف و یا انواع تبلیغات برای صفحات مختلف که در آن محتوا متفاوت است و شما می توانید با استفاده از همان کد در هر صفحه. تبلیغات منعکس خواهد شد محتوای صفحه خود را.

به نوبه خود این به این معنی شما قادر به تمرکز تلاش خود را در ارائه کیفیت بالا و محتوای مفید به خوانندگان خود را تنها با یک نیشگون گرفتن و کشیدن و یا دو به نوشتن خود را به اطمینان حاصل شود شما با استفاده از کلمات کلیدی خوب را حق نوع از تبلیغات بر روی صفحه خود را. حستبلیغ گوگل است که مسئول برای پیدا کردن بهترین تبلیغات برای صفحات خود را.

حتی اگر شما لینک های وابسته شما هنوز هم می توانید با استفاده از حستبلیغ گوگل برای ایجاد یک جریان درآمد.

شما حتی می توانید فیلتر کردن نتایج خود را از صفحه که در آن سایت نمی دیدار با رهنمودهای خود را. شما حتی می توانید بلوک رقبای مستقیم تبلیغات از سایت خود را اگر شما می خواهید.

اگر شما یک وبلاگ و یا وب سایت شما فقط نیاز به قرار دادن در یک قطعه ساده از کد و تبلیغات در دسترس خواهد بود و ظرف مدت ده دقیقه بر روی صفحات خود را. آن است که ساده تر از درخواست و پیگیری های متعدد برنامه های وابسته.

بهترین راه برای استفاده از حستبلیغ در صفحات خود را شروع و دنبال نتایج. تست همیشه مهم است که به عنوان مکان های مختلف بر روی صفحه خود رنگ ها و تبلیغات خود را به یک اثر در اثربخشی مبارزات انتخاباتی خود را. حستبلیغ فراهم می کند نزدیک به زمان واقعی گزارش بنابراین شما به راحتی می توانید ببینید که چگونه یک آگهی خاص بلوک انجام شده است در هر روز داده می شود. همیشه استفاده از کانال ها در هنگام ایجاد تبلیغات حستبلیغ به مطمئن شوید که شما می توانید ببینید چه چیزی انجام شده است و چه چیزی نیست.

پرداخت نرخ می تواند تا حد زیادی متفاوت است و پرداخت پستها در طول کلیک کنید بستگی دارد به آنچه که تبلیغ پرداخت پستها در طول کلیک کنید برای تبلیغ با لغات. پس از تبلیغات پرداخت می تواند به عنوان کم به عنوان دلار و 5 سنت به ازای هر کلیک و بیش از 20 دلار در نتیجه هر کلیک می تواند تا حد زیادی متفاوت است. یک راه حل این است که سعی کنید به هدف قرار دادن کلمات کلیدی مناسب و عبارات است که دارای بیشترین رقابت و بالاترین پرداخت پستها در طول کلیک کنید قیمت. مشاهده دیگر حستبلیغ مقالات برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه به هدف قرار دادن کلمات کلیدی.

اگر شما در حال گرفتن نتایج امتحان تغییر صفحات و یا تغییر رنگ خود را AdWords تبلیغ و لینک بلوک.

نگاهی دیگر صفحات وب با محتوای مشابه که محتوای شما در حال برنامه ریزی برای ایجاد و ببینید که چه نوع از تبلیغات حستبلیغ آنها استفاده کنید. شما همچنین می توانید نگاهی به این سبک از صفحه با استفاده از آنها و همچنین فرمت و برنامه ریزی برای ایجاد چیزی مشابه. اما هرگز کپی کردن دقیقا همان چیزی است که شخص دیگری با استفاده از فقط یک ایده کلی.

همه شما باید انجام دهید و سپس شروع به چرخش آگهی موضوعات به اطلاعات و شما می توانید تا پایان با یک مقدار زیادی از پول نقد در حساب خود.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *