بررسی Adeel Chowdhry را یک شبه نقدی سهامداران

[ad_1]

این هفته من را مرور شبانه وابسته به پول نقد توسط Adeel Chowdhry.

هر ماه من امتیاز, بررسی, جدید, اینترنت, بازاریابی محصولات قبل از جهان آن را می بیند و من لذت بردن از این فرصت را به نگه دارید تا با آخرین روند در صنعت. قبل از برداشتن کپی از شبانه وابسته به پول من نمی فکر می کنم من شنیده ام Adeel Chowdhry. نیازی به گفتن نیست, من کنجکاو برای دیدن آنچه که او تا به حال ارائه در آخرین محصول خود را.

زمانی که شما وارد در داخل منطقه اعضای آن را شکستن به سه بخش عمده. من برای اولین بار دیدم فیلم 6 که در آن Adeel نشان داد در پشت صحنه از تکنیک های بازاریابی با استفاده از “شانه” نوع آموزش تصویری (کار خوب). Adeel ایجاد شده مطالعات موردی در این فیلم و من شخصا لذت بردم از تماشای استراتژی #3 که در آن او در معرفی “این Sneeky زالو روش”. در Sneeky زالو روش تصویری او رفت داخل خود حساب AdWords و تصویری ضبط شده واقعی مبارزات انتخاباتی PPC است که او مورد استفاده برای ترویج محصول راه اندازی فرمول 2 توسط جف واکر. هنگامی که من به تماشای آن برای اولین بار در زندگی من ملاقات شخص دیگری توضیح دقیقا همان تاکتیک من شخصا استفاده از سود حاصل از AdWords گوگل در هر ماه است. چه Adeel می کند این است که او در مناقصه در اغلب نادیده گرفته و در عین حال بسیار تبدیل کلمات کلیدی.

زمانی که من اقدام به دانلود PDF در ابتدا من فکر کردم خطا وجود دارد و من تا به حال به بستن مرورگر یک بار برای بازگشایی فایل. سپس دوم دانلود تلاش در زمان فقط به عنوان طولانی است. من را دانلود کرده بسیاری از فایلهای Pdf از اینترنت اما هرگز در این زمان طولانی برای بارگذاری. در نهایت پس از آن دریافت شد به من دسکتاپ من نگاه کردن آن فایل را از “ملک” به ببینید که چگونه بزرگ این اندازه می تواند باشد. آن را تقریبا 8MB. که مانند یک اندازه از فایل MP3 به جای PDF.

من باز در داخل و بلافاصله می دانست به همین دلیل است. Adeel به نوعی تا به حال بازی های ویدئویی در PDF و وقتی که من کلیک, ویدئو شروع به نواختن در PDF. من شنیده ام در مورد این روش اما قبل از هرگز دیده می شود آن عمل است. تمام چیزی که 43 صفحه with12 اینچ فونت. فصل اول می رود بیش از این مورد مطالعه در اطراف PLF2 راه اندازی. با هیچ لیست همکاران JV او تنها با استفاده از PPC به ارمغان می آورد و خانه $3054 در دو هفته تا PLF2 فروخته شد. چه واقعی و مفید بود هر چند Adeel اتمام مطالعه موردی با او چگونه آن را انجام دهید متفاوت است. در میان چیزهایی که او اشاره شده است دسته بندی, Ad, گروه نزدیک به هم به جای پرتاب تمام کلمات کلیدی در آگهی های مشابه ، این دقیقا همان استراتژی استفاده کنم برای خود من PPC مبارزات انتخاباتی.

برای آینده 30 صفحات Adeel می رود بیش تر در جزئیات و می گوید آنچه او به جلو و بیش از 3000 دلار در دو هفته اخیر PLF2 راه اندازی. نگه داشتن در ذهن او یک دانش آموز از جف واکر با اولین PLF محصول و با استفاده از تکنیک های بسیاری از او آموخته است که از طریق این دوره مانند “کمبود تاکتیک” و “ضد اجتماعی” برای ترویج PLF2. آن نیز می رود بیش از PPC مبارزات انتخاباتی و من می تواند به نفع از دیگر تکنیک های او در این کتاب. اگر من توضیح داد که از آن شما می خواهم به کشف کردن که چگونه به انجام این روش ها خودتان را پس نمی شود آن را برای من به افشای جزئیات این تکنیک است.

خوب من باید ذکر چیزی است که بسیار مهم است. آنچه که من در مورد به شما بگویم ممکن است مهم تر از یک فصل ممکن است شما با خواندن این کتاب. من متوجه Adeel ذکر در مورد زمان پروژه “قاتل Presell قالب” هر زمان که من در پایین “پاورقی” بخش هر صفحه در PDF. در پایان این دوره او تحت پوشش جزئیات شرح قاتل پیش فروش کردن قالب و آن را بسیار هموار و تسهیل می شود”.

اجازه دهید من توضیح آنچه که من دیدم.

اگر شما از نزدیک توجه به آنچه Adeel کند و تمام محصول (شبانه وابسته نقدی) ترویج توانایی های خود را به ارائه. در واقع Adeel با استفاده از این محصول را به “گرم کردن” چشم انداز واقعی باطن است که او قبل از به فروش می رساند. شما حدس زده آن را به سمت راست آن را به صورت “قاتل پیش فروش کردن قالب ها”. اگر شما در سراسر چنین خدمات را بدون خواندن یک شبه سهامداران نقدی شما ممکن است نمی شود به راحتی متقاعد کرد. اما Adeel هوشمندانه با استفاده از این محصول به موقعیت او به طوری که او می تواند “به درستی” معرفی “قاتل پیش فروش کردن قالب ها”. این قالب اجرا $37 در هر ماه و که نیاز بسیار استراتژیک هماهنگ فرم فروش. در واقع Adeel نشانی از یک کار خوب انجام این کار از طریق راه اندازی یک شبه وابسته به پول نقد در حالی که ساختمان لیست مشترک حتی بزرگتر از قبل (که مجموعه صحنه را برای قاتل پیش فروش کردن قالب).

چون من شخصا نقد و بررسی بسیاری از محصولات در هر هفته و من دیگر پیدا کردن تکنیک های جدید است که من می خواهم به “رها کردن همه چیز من انجام در حال حاضر!” و رفتن آنلاین برای پیاده سازی اما به طور کلی آن را یک قطعه از اطلاعات است. اما من همیشه فراتر از محصول خود را و نگاه بیشتر به تاکتیک ها و استراتژی است که هر فروشنده بسته به ترویج یک محصول جدید است. آن را جالب تر برای من برای دیدن Adeel اجرای خوب باعث روانی است که تنها ماهر بازاریابان اینترنتی می تواند آشکار. من باز به شنیدن آنچه که دیگری Adeel Chowdhry می گویند.

من فکر می کنم من می مانم در لیست خود را در حالی که برای.

راه اندازی رسمی از شبانه وابسته نقدی است شنبه, جولای 15th, 2008 12PM EST یا 5 بعد از ظهر به وقت تهران.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.