بسته شدن هزینه خرید یک چند خانواده ساختمان آپارتمان

[ad_1]

هنگام خرید یک چند خانواده ساختمان به عنوان یک سرمایه گذاری ملک بسته شدن هزینه ها می توانید به اضافه کردن مقدار زیادی و به این ترتیب باید محاسبه شود با توجه دقیق پس از سرمایه گذار نیاز به برآورد اگر او به اندازه کافی پول برای پرداخت و بسته شدن هزینه های قبل از بسته شدن معامله است.

همچنین مهم است به برآورد چقدر پول نقد مورد نیاز است برای قرار دادن در کنار بسته شدن هزینه های قبل از بسته شدن یکی از بانک's شرایط زمانی که تصویب وام مسکن است که مطمئن شوید که خریدار به اندازه کافی بودجه برای پیش پرداخت و هزینه های بسته با هم.

ارزیابی هزینه: این نیاز است که با کمک این بانک به منظور بررسی ارزش بازار از اموال به طوری که آن را می توانید برآورد LTV (وام-به-value). اگر ارزیابی ارزش است $ 500,000 و LTV 80 ٪ و پس از آن بانک حاضر به وام 400.000 دلار از کل ارزش ارزیابی شده است. ارزیابی هزینه است که معمولا باید با بیمه وام مسکن, اما برای وام مسکن متعارف آن گاهی اوقات می تواند چشم پوشی در اختیار این بانک فراهم می کند که وام مسکن. ارزیابی هزینه بستگی به اندازه چند خانواده ساختمان ها و ملاحظات دیگر. ارزیابی رابطه مستقیم دارد به اندازه ساختمان: بزرگتر ساختمان بالاتر ارزیابی's هزینه.

فاز 1 زیست محیطی هزینه: تحلیل محیطی از اموال و تمام اطراف آن استفاده می کند و یا شرایط را به مطمئن شوید که اموال و اطراف آن هستند't آلوده از هر گذشته استفاده از مواد شیمیایی مخازن نفت و سایر خطرات. معمولا این هزینه تنها مربوط با بیمه وام مسکن و نه تنها با انواع معمولی است.

هزینه بازرسی: هزینه بازرسی شامل بازرسی دقیق از هر واحد در ساختمان به مطمئن شوید که هیچ مشکل ساختاری با هر یک از واحد ها و ساختمان به طور کلی. بازرسی باید انجام شود تنها با یک حرفه ای از مسائل از دست رفته توسط او می تواند بعد از آن به شما هزینه های زیادی از پول برای تعمیر. بیشتر واحدهای بازرسی, بالاتر از هزینه است که متهم توسط بازرس.

مالیات انتقال زمین (LTT): این هزینه بستگی به این استان از چند خانواده ساختمان خریداری شده است در. به طور خاص اگر ملک خریداری شده در تورنتو زمین مالیات نقل و انتقال نیاز به شامل انتاریو LTT و تورنتو LTT.

هزینه های قانونی و عنوان جستجو و پرداخت: هر نقل و انتقال باید بررسی قانونی توسط وکیل. یک وکیل مسئول از تکمیل انتقال سند آماده وام مسکن و انجام جستجوهای مختلف مانند عنوان و جستجو.

زمین بررسی هزینه و یا به عنوان هزینه بیمه: یک بررسی اخیر از اموال است که معمولا نیاز به وام دهنده. اگر غیر در دسترس است و سپس عنوان بیمه می توانید آن را تعویض کنید.

درخواست وام مسکن و هزینه های پردازش: این به طور کلی هزینه بستگی دارد اگر وام مسکن بیمه است یا نه. اگر وام مسکن بیمه است و سپس سرمایه گذار نیاز به پرداخت هر دو شرکت بیمه (CMHC یا GE) و وام دهنده خود را. CMHC اتهامات پردازش هزینه و وام مسکن بیمه حق بیمه بسته به مقدار قرض داده و دوره استهلاک. در بالا از آن هر وام دهنده به اتهام هزینه های نرم افزار و همچنین. وام دهنده's نرم افزار هزینه بستگی به موسسه پول وام از.

صندوق ذخیره: صندوق ذخیره باید به اضافه هزینه بسته به مطمئن شوید که در چند سال (قبل از هر گونه ورود وجه نقد انباشته شده) وجود دارد که به اندازه کافی پول برای صرف در مورد “بزرگ مورد بلیط / s” نیاز / s به توان ثابت / جایگزین مانند به بیرون درز سقف کوره کار متوقف شد ،

بسیار مهم است که شما با جستجو در اطراف برای متخصصان مختلف قبل از تصمیم گیری که در آن برای رفتن با. ملاحظات خود را در هنگام انتخاب باید شامل قیمت و شهرت و بهره وری.

در نتیجه کل مبلغ صرف شده در بسته شدن هزینه ها می توانید شروع به از 2.5 ٪ از قیمت خرید و رفتن به بسیار بالاتر از مقدار بسته به عوامل مختلف مانند میزان قرار داده و به صندوق ذخیره در استان شما انتخاب می کنید برای خرید ملک سرمایه گذاری در, و غیره

[ad_2]

Source by Lihi Pearl

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.