بهترین بازاریابی اینترنتی برنامه های آموزشی آنلاین

[ad_1]

آیا شما تعجب آنچه بهترین, بازاریابی اینترنتی, آموزش برنامه آنلاین است ؟ خوب باید بگویم که بازاریابی اینترنتی, مشاور من آمد در سراسر طیف گسترده ای از برنامه های خارج وجود دارد وجود دارد. من در حال تمرین بازاریابی آنلاین از سال 2004 پس از من دیده ام, مدرسه تجارت و مدرسه جدید قهرمانان امروز زمان کنونی. و من صادقانه می توان گفت این برنامه با کیفیت بسیار متفاوت است.

مدرسه قدیمی, بازاریابی اینترنتی, برنامه های آموزشی نیست به عنوان نرم افزار و فن آوری رانده به امروز برنامه هستند. در روز به شما خواهد آموخت که ضربه سختی استراتژی است که واقعا خود را بهبود سایت فروش بلافاصله. من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن یک داستان شخصی در مورد اینترنت رایگان, برنامه بازاریابی من آمد در سراسر در حالی که من در کالج بود – و این تغییر زندگی من به طور کامل.

بنابراین من در کالج بود تلاش من برای پول در بین کلاس ها و من این کار را انجام پیوند مستقیم روش بازاریابی است. سپس بازگشت شما تا به حال سنتی پرداخت پستها در طول کلیک کنید تبلیغات در موتورهای جستجو مانند اورتور MSN Adcenter و گوگل AdWords است. کسانی که بالا 3 – قبل از یاهو و ام اس ان (در حال حاضر بینگ) با هم ادغام شدند. بنابراین من در کالج بود لینک به طور مستقیم به من زشت نامه فروش صفحه و گرفتن هیچ نتیجه ای. خوب در واقع تنها نتایج من بود نتایج بد.

من با خواندن هر مقاله شما می توانید از فکر می کنم و من در سراسر یک پسر به نام تری در دین. من به عنوان خوانده شده مقاله خود شیفته بود و دیدم یک لینک برای یک رایگان کتاب او. این کتاب به نام چیزی شبیه “10 راه سریع و آسان برای افزایش فروش وب سایت شما در یک هفته” (یا چیزی شبیه به آن). من آن را بخوانید و آن را تغییر من کل بازاریابی به طور کامل.

1 هفته پس از اجرای ایده های خود را و اعمال تغییرات به وب سایت من من برای اولین بار من 2 فروش تا کنون. من از صندلی من. من می توانم آن را باور نمی کند. من گفتم این “اینترنت چیز” واقعی است و من می خواستم بیشتر. در حال حاضر سریع به جلو به این روز از سن و آموزش بازاریابی اینترنتی که من مسخره است. همه دارای یک راز یا یک تکنیک جدید. همه در تلاش برای یک شبه پولدار شدن بدون یک وب سایت.

وجود دارد مقدار زیادی از اینترنت آموزش بازاریابی برنامه های این روز است که مردم آموزش آغاز به کار با بازاریابی وابسته و فقط “به اشتراک گذاری” لینک خود را در Facebook, انجمن ها و موتورهای جستجو. این کار نمی کند و مدرسه بازاریابان نگاهی به این تاکتیک های تبلیغاتی و نویسندگان به عنوان اگر آنها در حال scammers. چرا من استفاده از کلمه “کلاهبردار”? به خوبی از آن ساده است.

در همه جا شما بروید هر کس یک “جدید” راه انجام چیزی. همه چیز باید سریع تر بهتر و عالی تر از راه های اثبات شده برای ساخت پول است. این است که چرا بسیاری از افراد موفق چرا که آنها فکر می کنم آنها می توانید فقط با قرار دادن یک وب سایت قرار داده و لینک خود را به یک autoblaster و یک شبه پولدار شدن. آن کار نمی کند مانند آن است. حتی بدترین زمانی است که مردم پیوستن به یک شبکه وابسته, ثبت نام برای ترویج یک محصول خاص و پس از آن فقط انفجار لینک های وابسته خود را در همه جا.

و بله, وجود دارد, قیمت بالا, بازاریابی اینترنتی, برنامه های آموزشی است که توصیه به این نوع از بازاریابی است. این ترسناک نیست ؟ آن را می سازد عصر جدید بازاریابان مثل خودم نگاه بد و ناپسند چرا که من روش کار می کنند و آن را یک نابغه به آنها را اجرا و نتایج را ببینید. هر زمان که شما می آیند در سراسر اینترنت, بازاریابی, آموزش برنامه شما را به نگه داشتن یک چشم را برای چند چیز است.

شما باید نگاه برای دیدن اگر فرد چیزی رایگان به شما ارائه می دهد – به نمونه. به این ترتیب شما می توانید “درایو تست” تخصص خود را و نگاهی زیرچشمی نگاه کردن برای دیدن آنچه که آنها می گویند. سپس شما باید قادر به گرفتن آنچه شما آموخته ام از خود نمونه رایگان و قادر به اعمال آن را به کسب و کار شما. این بسیار مهم است چون فقط به خاطر شما پرداخت هزینه برای یک برنامه بازاریابی اینترنتی, به این معنا نیست شما در حال رفتن به یادگیری مسائل مهم است.

وجود دارد به خوبی شناخته شده بازاریاب آنلاین (که نام من نمی خواهد فاش کند) که تا به حال کسب و کار آنلاین برنامه. او تا به حال تن از مشتریان از افرادی که با استفاده از استراتژی های خود را و ساخت هزاران دلار در هر ماه. برخی از آنها ساخت هزاران دلار در هر روز است. در واقع برخی از آنها ساخت بیش از $10,000 در هر روز – و آنها نسبت به موفقیت خود را به این پسر ،

بنابراین من خریداری این دوره برای $39 (از فتنه) و آنچه که من پیدا کنید ؟ من در بر داشت جلال فروش زمین برای خرید $995 “دوره پیشرفته” در مورد پول ساختن در اینترنت. مواد در این دوره که من خریدم فقط صحبت در مورد اینکه چرا اکثر مردم نمی ساخت آنلاین پول و چگونه مردم ترویج محصولات است که آنها می خواهند به ترویج – به جای فروش آنچه که مردم به دنبال.

که نمی دانید که ؟ چه صاحب کسب و کار خواهد به فروش چیزی است که هیچ کس خواسته? این ساده است تحقیقات بازار است. بنابراین من خریداری $39 دوره بود و بسیار نا امید و کاملا دیوانه به دلیل توصیفات که من تو را دیدم که مربوط به این دوره است. اینها برخی از بازی ها و لقب بعضی از عصر جدید “تجارت” می خواهم به بازی به منظور افزایش حساب بانکی خود را و استفاده از مردم است.

پس از این بود قطعا بهترین آموزش بازاریابی اینترنتی برنامه من دیده ام. سن بازاریاب اینترنتی در واقع تحویل داده شده که آن را به ارزش است و به همین دلیل آنها افسانه ای هستند و در “تالار مشاهیر” بازاریابی. امروزه شما می توانید به YouTube و پیدا کردن بیش از 100 تجارت است که باید بازاریابی اینترنتی “موفقیت سیستم” منحصر به فرد است که از هر کس دیگری است. اگر شما نگاهی به تبلیغات همه آنها همان صدا. و هنگامی که شما خرید محصولات بسیاری از آنها فقط rehashed اطلاعات است.

وجود دارد مقدار زیادی بازاریابی اینترنتی برنامه های آموزشی در اینترنت, و شما نمی توانید اعتماد فقط کسی. اگر شما در حال رفتن به دنبال کسی مطمئن شوید که آنها را به یک وب سایت واقعی – و نه فقط زشت لینک های وابسته. مطمئن شوید که آنها باید یک خبرنامه ایمیلی است که شما می توانید به اشتراک و از یادگیری است. مطمئن شوید که آنها باید آموزش ها و مقالات رایگان مواد است که شما می توانید از یادگیری است. مطمئن شوید که شما می توانید رسیدن به آنها از طریق ایمیل و از طریق رسانه های اجتماعی. و مطمئن شوید که آنها در حال حاضر و در بالا از آخرین روند در صنعت بازاریابی اینترنتی.

مراقب باشید که شما را از خرید, دلیل این که شما ممکن است در نهایت نا امید مثل من بود.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *