بهترین روش دانلود فیلم

3. بایگانی اینترنت:
همانطور که از نام به درستی نشان می دهد ، این وب سایت دارای پایگاه داده ای عظیم از محتوا است که مانند کلیدی برای همه طرفداران است. یک لینک دانلود مستقیم مستقیم برای طیف وسیعی از فیلم ها در دسته هایی مانند ترس ، تریلر جرم ، نمایش و موارد دیگر وجود دارد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به بخش فیلم ها بروید ، فیلم ها را انتخاب کنید و شروع به کاوش در این کتابخانه دیجیتال کنید.

کتاب جنگل ، خانه ای که روی تپه خالی از سکنه ، فانتوم اپرا ، لباس برای کشتن و فرانکنشتاین چند فیلم شگفت انگیز است که می توانید پیدا کنید. همچنین گزینه ای برای کوتاه کردن فیلم ها با توجه به سال ، ژانر یا زبان آنها وجود دارد و می توانید به سال 1920 برگردید.دانلود فیلمهای روز دنیا

4. سونی کراکل:
این پلتفرم متعلق به یکی از بهترین دونده های تجاری فیلم ، سونی است. وب سایت رایگان است اما به یک فرآیند ثبت نام احتیاج دارد که شروع به تماشای شما اما با چند تبلیغ برای شما ساده و اجباری است.

Android و iOS پشتیبانی می شوند ، محتواهایی مانند Between Brothers ، Breaking in و Blue Exorcist موارد موجود در اینجا هستند که در سیستم عامل های دیگر آنها را نمی یابید. همچنین برای سهولت فرایند توصیه هایی را ارائه می دهد.

5. تورنت های قانونی:
برخلاف Movierulz ، 123m این 100٪ تورنت قانونی را در اینجا با بیش از 3700 گزینه بارگیری بارگیری می کند. چهره کاربر تمیز و روان است ، یک بخش جداگانه برای 10 تورنت برتر وجود دارد و شما همچنین دارای تقسیمات دسته بندی هستید. بنابراین ، می توانید ژانر یا سال خود را انتخاب کنید و درمورد بارگیری های خود تصمیم بگیرید.

شما باید گزینه های فیلم ها را در تنظیمات دسته انتخاب کنید و چند مورد مانند Rising tide ، Exhibit A ، Outsiders و غیره را در لیست پیدا کنید. بنابراین قانونمند شوید و هر زمان که می خواهید ، هر کاری را بارگیری کنید.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *