بهترین پرداخت حستبلیغ کلمات کلیدی

[ad_1]

بسیاری از افرادی که در انجام کسب و کار در اینترنت می خواهید برای به حداکثر رساندن درآمد خود را از حستبلیغ و همچنین ارائه یک تجربه خوب برای کاربر به بازدید کنندگان خود را. بالاترین درآمد از بهترین پرداخت حستبلیغ کلمات کلیدی; به عبارت دیگر بیشتر تبلیغ می پردازد برای یک کلمه بیشتر از ناشر دریافت که یکی از بازدید کنندگان خود را و کلیک بر روی یک لینک.

مشکل این است که شناسایی بهترین پرداخت حستبلیغ کلمات کلیدی تو رفتگی در دیوار خود را و در نتیجه وب سایت خود را, اما آن را غیر قابل عبور حتی اگر شما آماده به پرداخت برای اطلاعات.

اگر شما آماده به پرداخت و پس از آن وجود دارد کلید واژه ابزار است که شما می توانید خرید و آن را به شما بگویم به طور متوسط هزینه هر کلیک برای کلمات کلیدی و یا عبارت از انتخاب شما و شما همچنین می توانید پرداخت برای یک سرویس از یک شرکت متخصص است که به شما اطلاعات شما نیاز دارید. اما شما ممکن است خوشحال می دانم که شما لازم نیست که به پرداخت هزینه برای پیدا کردن که بهترین کلمات کلیدی پرداخت.

سمت پایین انجام تحقیقات خود را این است که کمی وقت گیر است اما تا زمانی که شما در حال به دست آوردن یک درآمد خوب این ممکن است کت و شلوار شما بهتر است.

اولا, شما می توانید خودتان یک حساب AdWords گوگل. وارد سیستم شوید و راه اندازی یک کمپین با استفاده از کلمات کلیدی که شما فکر می کنید ممکن است بالا پرداخت آنهایی که سیستم به شما بگویم به طور متوسط مقدار شما را مجبور به بیت اجرا است که مبارزات انتخاباتی. شما می توانید نگه دارید افزایش سرعت این کار تا زمانی که شما پیدا کردن برخی از کلمات کلیدی پرداخت.

AdWords خود keyword tool را به شما هزینه تقریبی هر کلیک از کلمات کلیدی خود را انتخاب و مقدار زیادی مرتبط با کلمه کلیدی ایده های. این ابزار کاملا رایگان است و شما خواهد بود قادر به کامپایل و صادرات یک لیست بزرگ از ایده های کلیدی.

این سایت http://www.ppcwebspy.com/ فراهم می کند یک ابزار رایگان است که اضافه کردن به مرورگر خود را. هنگامی که شما فعال می شود اضافه کردن و انجام یک جستجو در گوگل خواهید دید که تبلیغات پرداخت در بالا و در سمت راست نشان می دهد یک دکمه که می گوید: “مشاهده keywords”. با کلیک بر روی آن و در صورتی که آگهی شده و در حال اجرا به اندازه کافی بلند شما اطلاعات زیر را.

کلید واژه

موقعیت

Avg. ک

Max. ک

کلیک/روز

هزینه/روز

نگه داشتن چشم در آن حستبلیغ واحد را در سایت خود ایجاد بهترین درآمد با استفاده از کانال های برای پیگیری کلیک.

اگر شما استفاده از یکی از این روش ها و سپس شما قطعا قادر به پیدا کردن بهترین پرداخت حستبلیغ کلمات کلیدی و مرتب درآمد درآمد از کلیک بازدید کننده.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *