بهترین چت روم فارسی ایران

ابزار اتاق چت روم فارسی چیست؟
اتاق گفتگو یک ابزار چت روم فارسی با زمان واقعی و متنی در یک سایت است. از ابزار اتاق گفتگو می توان برای مکالمات همگام و بدون ساختار در میان شرکت کنندگان در سایت که همزمان وارد سایت می شوند ، استفاده کرد. فقط شرکت کنندگان که در همان سایت ثبت نام کرده اند می توانند با استفاده از اتاق چت روم فارسی گپ بزنند.

ابزار اتاق گفتگو از چندین اتاق پشتیبانی می کند و اتاق پیش فرض توسط صاحب سایت قابل تنظیم است. به عنوان مثال ، مربیان ممکن است برای سؤالات و پاسخهای دانشجویی ، ایجاد یک اتاق گفتگوی “ساعت اداری آنلاین” را انتخاب کنند. اتاق های گپ برای گروه های دانشجویی نیز می تواند به عنوان فضایی برای همکاری بین اعضای گروه در مسافت ها تنظیم شود.

ابزار اتاق گفتگو چت روم فارسی کاربران را به سایر شرکت کنندگان که در همان اتاق گپ وارد شده اند هشدار می دهد. به این ترتیب ، کاربران می دانند چه کسی برای صحبت کردن در دسترس است.

صاحبان سایت می توانند مشخص کنند که چه تعداد پیام چت روم فارسی بایگانی شده و مدت زمان طولانی است یا می توانند به شرکت کنندگان اجازه دهند تنظیمات بایگانی خود را پیکربندی کنند.

ابزار اتاق گفتگو راهی برای چت روم فارسی خصوصی نمی گذارد. به طور پیش فرض ، همه پیام ها برای همه شرکت کنندگان قابل مشاهده است.

برای دسترسی به این ابزار ، از طریق منوی ابزار در سایت خود ، اتاق گفتگو را انتخاب کنید.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.