به چه طریق نرخ کلیک (CTR)? – بخش 1

[ad_1]

در خارج از فرصتی که شما به بازاریابی وب سایت شما به احتمال زیاد دیده می شود اصطلاح CTR اطراف پرتاب غالبا. به هر حال آنچه که CTR? همه چیز در نظر گرفته CTR رای دادن در واقع مخفف طریق نرخ کلیک کنید. CTR است که میزان افرادی که شما بازدید صفحه (یا ایمیل) و حرکت به خود می خواستم لینک. بنابراین در صورتی که شما ارسال ایمیل به گروه خود را از مردم و 1000 نفر آن را دیدم و 200 پیمایش به مورد شما بازاریابی خود را CTR خواهد بود 20 درصد. در خارج از فرصتی که شما ساخته شده یک پست در سایت خود بازاریابی یک مورد و 200 مهمان بازدید آن صفحه و 36 مهمان کلیک بر روی لینک وابسته خود را CTR درصد خواهد بود و 18 درصد. CTR یک واقعا راست به جلو اصطلاح هنگامی که شما متوجه آنچه در آن می ایستد.

چرا CTR حیاتی است ؟

CTR در صد مهم است در پرتو این واقعیت است که این مسائل شما هوشمند فکر چگونه به خوبی وب خود کپی عملکرد. در صورتی که شما تشکیل شده اند مناسبی متوجه پست و یا ایمیل است که واقعا باعث می شود چشم انداز نیاز به اطلاعات بیشتر و سپس شما باید یک CTR. در صورتی که ارتقاء خود را گرفتن نیست بالا CTR سپس آن را احتمالا زمان برای انجام یک برگشت به برگزاری مرحله و رفتن در چیزی جدید (اگر قابل تصور, تست این دو در برابر یکدیگر). یکی از چیزهایی که شما باید برای مراقبت و مواظبت از آهنگسازی چیزی شگفت انگیز فقط به بالا CTR. در خارج از فرصتی که به شما می گویند چیزی در مورد آیتم شما در حال بازاریابی فقط به افراد را از طریق کلیک کنید فروش خود را تحت تاثیر قرار گرفتن زمانی که آنها درک شما ارائه آنچه شما وعده داده شده است.

آنچه که قابل قبول CTR?

وجود عناصر مختلف است که هر یک مناسب و معقول CTR. کسب و کار شما و چه نوع تجاری شما با استفاده از ترین ها هستند ضروری است. در خارج از فرصتی که شما در حال انتقال پیام به درستی و سپس شما باید به ظرفیت به 25 درصد CTR. در صورتی که شما در حال اجرا گوگل AdWords کمپین شما باید در هر نرخ 1% CTR رای خود را watchwords. در خارج از فرصتی که شما حستبلیغ گوگل در صفحه وب خود و یا فروم آنلاین شما نیاز به 10-15% CTR. در خارج از فرصتی که شما در حال انجام بازاریابی مقاله مشهور در دایرکتوری ها مقاله شما باید به تلاش برای به دست آوردن 15 درصد CTR در جعبه منبع خود را.

درس در اینجا این است که توانایی خود را در نوشتن خود را در تبلیغات یا تبلیغات است که به طور خاص با بالا CTR و ساختن آنلاین پول است. در صورتی که شما نیاز به سود آنلاین این است که یک استعداد و اساسی است که به یاد بگیرند.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *