“بوسه آزمون” – Eben Pagan #1 Copywriting راز نشان داد

[ad_1]

پنج شنبه گذشته من تا به حال افتخار حضور در ارتفاع را به میلیون دلار بازاریابی قبل سمینار با Eben Pagan. اگر شما نمی دانید که Eben Pagan است که به خوبی…. اجازه دهید فقط می گویند که مایک دیلرد و صدها نفر از دیگر ردیف بالا بازاریابان بازاریابی خود را به دانش آموزان. در صورتی که نمی توانید توجه خود را به او می رود به نام قلم “دیوید دی آنجلو” در مشاوره دوستیابی, تو رفتگی در دیوار و تولید بیش از 20 میلیون دلار در سال از فروش DoubleYourDating.com.

به خوبی به عنوان بخشی از این منحصر به فرد, فرصت, Eben قرار دادن شرکت کنندگان در “صندلی داغ” زنده روی صحنه است. او به معنای واقعی کلمه می آورد کسی که در مرحله فلش وب سایت خود را بر روی صفحه نمایش بزرگ و طراحی مجدد استراتژی بازاریابی خود را, خود را, copywriting, طراحی سایت خود را و کمک به بازاریابی خود را از صفر به $میلیون در کمتر از 15 دقیقه.

خوب من یکی از این خوش شانس کارآفرینان که در “صندلی داغ” بود و آن را badass! Eben به طور معمول هزینه $10,000 برای همان نوع از بازاریابی قبل در تا شدن از هم جدا در شد به خوبی به ارزش پولی پس انداز.

در ابتدا همه چیز خوب پیش رفت. او تحليل من صفحه فروش و قدردانی کرد و آن را در فرمت و سپس اقدام به پرسیدن سوال در مورد بازار این تکنیک استفاده کنم در بازار و بعد از حدود 5 دقیقه او را به پاره من صفحه فروش از هم جدا.

پس از او از طریق من تیتر, او را به آنچه که من باید به بدن و خاموش در بالای سر او شروع به گفتن من دقیقا آنچه که او می خواهم برای دیدن در من نامه فروش… و حدود 30 ثانیه به او صحبت من شروع به گرفتن goosebumps… من تا به حال فکر اجرا از طریق سر من “گاو مقدس! Eben Pagan است نوشتن من نامه فروش…”

بنابراین من مطمئن ساخته شده نه برای باز کردن دهان من و اجازه دهید Eben بحث بی وقفه تا زمانی که او می خواست برای رفتن.

او پس از آن متوقف شد و پس از چند دقیقه و از من خواست اگر وجود دارد هر چیزی که من می خواستم برای اضافه کردن. من پاسخ داد: “نه. بسیار از شما فقط من نوشت فروش نامه”. پاسخ خود را “پس از آن من حدس می زنم ما در اینجا انجام می شود و سپس”. ما دست تکان داد و من صحنه را ترک کرد به کف زدن و ده ها تن از مردم خواست برای دریافت کارت کسب و کار. (من حدس می زنم من به نحوی تحت تاثیر قرار و آنها را با من سکوت).

اگر چه این امر می تواند غیر ممکن است برای من توضیح دهید, تمام روش Eben مورد استفاده برای نوشتن نامه های فروش در یک مقاله کوتاه او به من مهم ترین راز او با استفاده از در copywriting و من می خواستم به تصویب است که به همراه شما.

طول اولیه ارز او پرسید: “شما چه ترافیک بهترین منبع؟” من پاسخ داد: “Google AdWords دست پایین ترین سازگار و قابل اعتماد است.” “آنچه را به بهترین خود را AdWords گوگل روش که کار بهترین برای شما و که هر شبکه بازاریابی جدید می تواند استفاده و دریافت نتایج فوری?”

Eben پرسید. من پاسخ سوال خود را, و او گفت: “قرار است که به نامه های فروش خود را. قرار دادن بهترین روش شما و آن را به صورت رایگان در کپی از نامه های فروش خود را.” در حال حاضر من باید اعتراف من تمایلی به حتی به Eben Pagan در مورد روش بسیار کمتر آن را به هر کسی که بازدید از وب سایت من. اما این دقیقا چیزی بود که او به درخواست من به انجام.

من کمی نگران به دور من “نان و کره” روش اما پس از آن لامپ در سر من رفت. او توضیح داد که با قرار دادن بهترین روش برای اولین بار است که هر مبتدی می تواند با استفاده از, شما در حال انجام یک تعداد از چیزهایی که 99.99% از نامه های فروش موفق به انجام:

  1. شما در حال گرفتن چشم انداز به خواندن نامه فروش خود را دلیل این که شما در حال تعبیه محتوای ارزشمند در میان فروش خود را ارائه.
  2. شما در حال به دست آوردن اعتماد خود را و به دست آوردن اعتبار به دلیل چشم انداز خواهد بود فکر, “هی, اگر این چیزی است که او را در دور دادن من فقط می توانید تصور کنید که ارزش من بود اگر من پرداخت می شود او را به من نشان می دهد بیشتر است.”
  3. روانی شما فورا خودتان را تبدیل به “گورو خود” چون در میان دریایی از ‘روغن مار فروشندگان’ شما باید با توجه به آنها چیزی است که آنها می توانند بلافاصله دریافت نتایج و چشم انداز خود را یک تمایل طبیعی به دوباره به شما برای اطلاعات بیشتر برای همیشه لطفا برای. (بسیار شبیه من دوباره به مایک در حالی که او می شود به سیفون بیشتر پول از کیف پول من با هر ارتقاء جدید.)

چه ساخته شده است که جلسه و حتی بیشتر شگفت انگیز بود که من می دانستم که Eben بود به من نشان می دهد چگونه به انجام کاری او, خود, استفاده, در, بازاریابی, برای آشنایی شما – $20 میلیون شرکت.

به عنوان دوست من جیم Yaghi به درستی اشاره در دیوید دی آنجلو صفحه فروش Eben دهد و به دور یک تکنیک است که هر مرد می تواند با استفاده از به فورا می دانم که اگر یک دختر آماده بوسید یا نه. او خواستار آن را “بوسه آزمون”. Eben گفتن بود من به استفاده از نسخه من از “بوسه آزمون” که ارائه می دهد باور نکردنی ارزش نتایج فوری و آسان برای انجام است.

بنابراین دفعه بعد که شما نشستن به نوشتن یک نامه فروش شروع خود را با بهترین آسان برای انجام تکنیک و آن را به صورت رایگان. این Eben $20 میلیون copywriting راز است.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *