تبلیغات بینگ و گوگل AdWords Tips

[ad_1]

یکی از بهترین راه برای دریافت ترافیک هدفمند به وب سایت خود را با پرداخت پول برای آن. و یکی از بهترین راه ها برای پرداخت هزینه های ترافیک از طریق پرداخت پستها در طول تبلیغات کلیک کنید (PPC). وجود دارد 2 عمده PPC برنامه هایی در اینترنت است. وجود دارد بسیاری از آنها را به صورت آنلاین, اما برای اکثر مردم تنها 2 ارزش با استفاده از.

2 عمده پرداخت پستها در طول کلیک کنید برنامه “Google AdWords” و “تبلیغات بینگ” (ترکیبی از بینگ و یاهو). هر دو عالی هستند برای گرفتن فوری ترافیک به سایت شما و ترافیک است که خوب است وقتی که می آید به تبدیل. اما فقط تبلیغات در این سیستم عامل به اندازه کافی نیست. شما باید به خوبی و آزمون و پیگیری مبارزات خود را به دیدن اگر مبارزات انتخاباتی خود را برنده است و یا اگر ممکن است شما را مجبور به پیدا کردن یک راه بهتر از تبلیغات است.

من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن برخی از بینش در هر دو برنامه و به شما برخی از راهنمایی در مورد چگونه شما می توانید از آنها استفاده کنید به طور موثر. شما باید بدانید که برخی از سوله نیست به عنوان پاسخگو به دیگر سوله. این فقط یک ماده از رقابت خود را در طاقچه. اما برای احتیاط و غیر شناخته شده سوله… شما می توانید از یک روز درست با این سیستم عامل است. اجازه دهید بحث در مورد AdWords گوگل.

1) Google AdWords

این است که شماره 1 انتخاب در میان صاحبان کسب و کار آنلاین امروز است. برخی از مردم می گویند که کیفیت ترافیک بهتر از بینگ تبلیغات است که نرخ تبدیل بهتر از تبلیغات بینگ ترافیک. اما آن چه در آن است. من معتقدم که شما می توانید هر تو رفتگی در دیوار سودآور با AdWords گوگل. حتی برخی از آنهایی که کوچکتر نیز می باشد.

با لغات شما لازم نیست به سرمایه گذاری زیادی برای گرفتن آغاز شده است. من معتقدم که آنها شما نیاز به اضافه کردن حداقل $5 یا 10 دلار از وجوه را به حساب خود را قبل از تبلیغات خود را به زندگی می کنند. آن را به ارزش آن را به من اعتماد. اصلا پیشنهاد حداکثر مقدار که شما کلمات کلیدی مناقصه هستند. اگر شما به فروش $10 محصول آن را ندارد پس به قیمت کلیک خود را در $1 یک قطعه. بنابراین شما نیاز به دانستن شماره های خود را و چگونه بالا شما نیاز به فروش محصولات خود را در برای ایجاد برخی از سود.

بیایید به تبلیغات بینگ.

2) تبلیغات بینگ

من مانند بینگ تبلیغات زیادی. آنها به نظر می رسد آرام تر با سیستم خود را از تایید و انکار از تبلیغات است. به علاوه اگر شما تماس تلفنی گرفته و آنها بسیار مفید است. اما فراتر از آنچه که شما لازم نیست که به پیشنهاد بسیاری در سوله های خاصی برای دیدن برخی از نتایج بزرگ. در حال حاضر البته بیشتر پول شما سرمایه گذاری خود را به تبلیغات بیشتر ترافیک شما و فروش بیشتر شما خواهد شد به طور بالقوه دریافت کنید.

در گذشته تبلیغات بینگ استفاده می شود 2 جداگانه و رقیب اشخاص. آن استفاده می شود “مایکروسافت Adcenter” و “یاهو حمایت های جستجو”. به نظر من یاهو اسپانسر جستجو بیشتر بود برتر – اما این فقط نظر من است. بدون توجه به آنچه شما فروش هر چند شما می توانید تبلیغات بینگ برای شما کار می کنند وقتی که می آید به تبلیغات PPC.

مطمئن شوید که برای استفاده از این 2 pay per click سیستم عامل های امروز است. آنها مطمئن شوید که به شما ارائه برخی از ترافیک و آگهی است که شما را سودآور است. موفق باشید!

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.