تبلیغات PPC – AdWords

[ad_1]

PPC یک سیستم تبلیغات نگهداری شده توسط گوگل. اگر شما با استفاده از گوگل شما احتمالا دیده می شود AdWords. آنها به نظر می رسد که کمی تبلیغات متنی در کنار نتایج جستجو در گوگل. آنها همچنین به نظر می رسد در بسیاری از دیگر موتورهای جستجو. با AdWords گوگل شما ایجاد تبلیغات خود را. شما انتخاب می کنید کلمات کلیدی که گوگل بگویید که در آن برای نشان دادن تبلیغات خود. شما فقط زمانی که کسی کلیک بر روی آنها. شما باید کنترل کامل بیش از هر جنبه ای از مبارزات انتخاباتی خود را. زمان واقعی گزارش آنلاین به شما می گوید که چه کار می کند. شما می توانید با قرار دادن محدودیت روزانه صرف. تغییرات رایگان و فوری. در حال حاضر گوگل. com توسط محبوب ترین موتور جستجو در اینترنت و به رخ کشیدن بیش از 200 میلیون جستجوهای هر روز!این جستجوها ساخته شده توسط مردم در سراسر جهان به دنبال پاسخ به سوالات خود و یا مردم را به درستی به دنبال محصولات و خدمات به خرید. افرادی که آماده هستند برای استفاده از کارت های اعتباری خود را به خرید از شما هستند در سراسر جهان است. این مهم نیست که آیا شما در آفریقا و آسیا و یا هر پرسم بخشی از جهان وابسته در کشور خاص نیست و هر گونه مزیت قابل توجه بیش از شما!از آنجا که مردم به گوگل بروید. com به پژوهش های بالقوه خود را خرید و آن را به عنوان یک جای خوب به آنها نشان می دهد کسانی که محصول و خدمات شما وابسته.

زیر هستند چیزهایی که شما نیاز به زمانی که بازاریابی آنلاین با استفاده از PPc آگهی:

1. دسترسی به اینترنت است. این است که در آن کسب و کار شما, شما قادر خواهید بود به انجام کسب و کار روزمره. مانند کسب و کار آفلاین شما نیاز به رفتن به دفتر کار خود روزمره و کسب و کار. به طوری که آنلاین با اتصال به اینترنت شما خواهد شد انجام کسب و کار خود و روزمره هنگامی که متصل می شود.

2. اعتباری و یا کارت بدهی. این است که برای خود AdWord کمپین شما پرداخت گوگل برای قرار دادن تبلیغات خود را در سایت خود را هنگامی که شما تبلیغات کلیک کنید.

3. وسیله خود را دریافت کمیسیون. شما جمع آوری خود را به کمیسیون یا چک بانکی و انتقال و یا هر وسیله دیگر های تجاری شما با استفاده از پرداخت های وابسته به کمیسیون است.

4. چند ساعت کار در روز. شما نیاز به کار روزمره برای دیدن چگونه کسب و کار شما در حال انجام است. اگر خود را AdWord کمپین گرفتن کلیک و شما پول خوبی برای کسب و کار خود و اما در غیر این صورت شما باید آن را ازنو. شما نیاز به نگه داشتن مسیر از مبارزات انتخاباتی خود را و مطمئن شوید که شما در حال ساخت پول و نه از دست دادن آن است. ورود به برنامه های وابسته خود را بازدید و آمار/بخش گزارش و ببینید چقدر کمیسیون های شما به دست آورده اند. سپس با ورود به حساب AdWords گوگل و ببینید چقدر مربوط به مبارزات انتخاباتی هزینه شما همان روز. تفریق هزینه های خود را از کمیسیون های خود را و آنچه تا کنون نتیجه شما سود خود را.

در یک کلام شما ارسال تبلیغات Google AdWords تبلیغ یک شرکت محصول یا خدمات است. شما در Google AdWords تبلیغ یک لینک است و هنگامی که خود را AdWords تبلیغ کلیک این لینک حاوی اطلاعات در مورد شما و نشان می دهد که بازدید کننده از طریق شما. زمانی که کاربر به سایت شما تبلیغ خود را وابسته به ID ثبت شده است به طور خودکار. در حال حاضر زمانی که مشتری اقدام به خرید چیزی و یا پر کردن یک فرم در سایت شما پرداخت کمیسیون. اگر مشتری خرید در این زمان شما نیاز به نگرانی به عنوان بسیاری از سایت های تجاری جای برنامه های کوچک به نام “کوکی ها” در مشتریان کامپیوتر تا زمانی که 180 روز است که در حدود 6 ماه. این به این معنی است که در صورتی که مشتری می آید به سایت در تاریخ بعد و باعث می شود خرید و یا ثبت نام برای چیزی است که شما هنوز هم خود را دریافت کمیسیون.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *