تراتل را به اندازه ۳۰ درصد بالا ببرید

سيگار روشن و يا آتش بدون محافظ را نزديك خودرو يي كه روي آن كار مي كنيد استفاده نكنيد . كار بر روي خودرو خطرناك مي باشد در اينجا به كارها و شرايطي كه مي تواند منجر به بروز خطر براي شما شود اشارايش داده مي شوند. 3- گازهای خروجی ناشی از شلیک موشک – Missle gas ingestionکه توضیح داده شد. و درجه سوم همواره با توجه به تغییرات نسبت جریان ناشی از P سرعت عملگر تغییر میکند . ولی توربوشارژر به علت آنکه هیچگونه انرژی را از موتور مصرف نمیکنند ولی با ایجاد مانع در جریان دودهای خروجی از موتور و افزایش فشار پس زدن سبب میشوند از بخشی از توان موتور بطور تراتل رونیز غیرمستقیم کاسته شود. وقتی با خودرویی کار می کنید که آتش گرفته است و یا با قطعات به جا مانده از چنین خودرویی حتما از دستکش استفاده کنید و پس از مصرف آن را دور بیندازید. ديسكها و كاسه هاي ترمز پس از استفاده بسيار داغ هستند. از مزایای این نوع لیفتراک می توان به سرعت خوب و حداکثر راحتی استفاده اشاره کرد. از تماس پوست با اسيد باطري و هر نوع سوخت مايع و روغن پرهيز كنيد مخصوصاً ضد يخ روغن هيدروليك ترمز و سوخت ديزل هيچگاه با دهان آنها را نكشيد اگر چنين مايعي خورده شد يا وارد چشم شد سريعاً با پزشك تماس بگيريد.

4 عملكرد چراغ هشدار سطح بحرانی روغن ترمز را بررسي كنيد.چرخها را با گذاشتن یک گوه چوبی در زیر آنها محكم كنيد ترمز دستي را آزاد کرده و خودرو را روشن کنید از يك نفر کمک بخواهيد تا كليد بالاي مخزن ترمز را فشار دهد چراغ هشدار سطح بحرانی ترمز یا چراغ ترمز دستی باید روشن شود ترمز دستي را بالا کشیده و خودور راا خاموش کنید. هدف از اين دستورالعمل بدست آوردن بهترين بازدهي از خودرويتان مي باشد اين موضوع به شما كمك مي كند تشخیص دهید بهترين كاري كه مي توانيد انجام دهيد كدام است و اطلاعاتي در مورد عملكرد خودرو و همچنین عيب يابي آن هنگامي كه خودروي شما با عيوب غير مترقبه اي روبرو مي شود در اختیار شما می گذارد . شاید بپرسید که آیا با پهپاد اینسپایر ۲ نیز می توان نقشه برداری کرد؟ از معروف ترین محصولاتش میشه به مدل TRX4، Slash، Rustler، E-Revo، Summit، Jato و X-Maxx اشاره کرد. شرکت ترکسس یکی از معروف ترین شرکت های تولید ماشین کنترلی در دنیا و ایران هست که در سال ۱۹۸۶ در آمریکا تاسیس شده.

مزدا خالق موتورهای پراید یـا همان مزدا 121 هست این شرکت یکی از قوی ترین … من تا جایی که می­دانم خلبان، این مسیر را می­شناخته. درب مخزن را باز کرده خودرو را روشنن کنید صدای کار کردن پمپ هیدرولیک ترمز به گوش می رسد تا زماني كه پمپ متوقف شود منتظر بمانيد سپس خودرو را خاموش کرده در حالت سوئیچ باز قرار دهید. 2 اگر به روغن ترمز جبرانی نیاز است ، ابتدا سطح اطراف درب مخزن را با يك دستمال پاک كنيد. بعد از پر كردن تا سطح صحيح درب را با دقت کافی بسته و هر گونه مايع ريخته شده را پاك كنيد. در زمان تغییر شکل این اسید سالها در لاستیک می ماند و اگر با پوست تماس پیدا کند ممکن است منجر به قطع عضو شود. هنگام فعال بودن سیستم کروز، هر بار فشردن این کلید باعث کاهش سرعت خودرو حدود یک کیلومتر بر ساعت می شود.

3 با دقت مايع را اضافه كنيد از ريختن آن روی رنگ خودرو خودداري كنيد فقط از یک روغن ترمز هیدرولیک خاص استفاده كنيد تركيب انواع مختلف مايع مي تواند باعث صدمه به سيستم و يا ضربه به كارايي ترمز شود. تماس طولاني با روغن موتور استفاده شده مي تواند باعث سرطان پوست شود . چندسالی است که علاقهمندان به خودروهای اسپرت و تیون شده با روی آوردن به سمت پراید، این خودروی پر حاشیه را تبدیل به یکی از گزینههای مناسب جهت ارتقای فنی و تیونینگ کردهاند. پره ها در شیارهای روتور جای گرفته اند و در این شیارها به صورت شعاعی می لغزند. اما پهپادهای مولتی روتور به دلیل اینکه از چند روتور یا از چند موتور استفاده میکنند طبیعتاً مصرف باتری بالایی دارند. موتور دود میکند، گاهی وقتها هم با گاز دادن، میزان دود کم یا زیاد میشود. هرگز سنسور دریچه گاز را با بنزین، شوینده انژکتور، یا هرگونه حلال دیگری شستشو ندهید؛ همچنین از زدن روغن و مایعات روغنی به سنسور دریچه گاز خودداری فرمائید. همچنین بعد از یادگیری خلبانی پرنده های بدون سرنشین در حد پیشرفته میتوانید گام به دنیای FPV بزارید. از طرفی برای ارتقا یک خودرو به وسیله توربوشارژ باید تغییرات دیگری در سایر قسمت های موتور خودرو، کیت مکش، کیت اگزوز و …

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *