ترویج فرهنگ مهدویت، سدی دربرابر آسیب های اجتماعی

ترویج فرهنگ مهدویت، سدی دربرابر آسیب های اجتماعی

[ad_1]

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در خرم آباد، حجت الاسلام والمسلمین سیداحمدرضا شاهرخی، عصر امروز در نشست شورای سیاست گذاری بنیاد مهدویت لرستان بر ضرورت ترویج فرهنگ مهدویت تاکید کرد و گفت: ما همگی سفیران مهدوی هستیم.

نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به اینکه مدارس در اختیار آموزه های مهدوی هستند، افزود: باید قدردان آموزش و پرورش بود.

وی در ادامه با بیان اینکه ترویج فرهنگ مهدویت بین نسل جوان، آنان را در برابر هجمه های دشمن مصون می کند، اظهار داشت: ترویج فرهنگ مهدویت و بهره مندی از این آموزه ها سبب کاهش آسیب های اجتماعی خواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی با اشاره به رواج بی اخلاقی ها، فساد اقتصادی و بی بند و باری ها بیان کرد: نهادینه سازی ارزش ها و ترویج معارف دینی راهی برای مقابله با بی اخلاقی ها است.

نماینده ولی فقیه در لرستان تصریح کرد: در سایه ترویج فرهنگ مهدویت و ارزش های دینی باید در ارتقای اخلاق و معنویت و حفظ سلامت روحی جامعه گام برداشت.

وی یادآور شد: حوزه و روحانیت در این زمینه رسالت خطیری بر دوش دارد و باید در این زمینه اقدامات گسترده ای در عرصه تبلیغی و فرهنگی انجام شود./۹۴۵۱/پ210/ب1

[ad_2]

Source link

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.