ثروتمند نویسنده – How to Make $100k از یک سال نوشتن برای اینترنت – کتاب نقد و بررسی و خلاصه

[ad_1]

وجود دارد راه های بسیاری برای ایجاد یک زندگی خوب به عنوان یک نویسنده در اینترنت و این کتاب الکترونیکی نوشته شده توسط نیک Daws و اموزش Barringham است این ماجرا بسته با اطلاعات ارزشمند است که هر نویسنده را در دستیابی به یک موفقیت حرفه ای آنلاین می توانید از بهره مند شوند.

اصلی موضوعات پوشش داده شده در کتاب در حال ایجاد یک نویسنده سایت نوشتن مقالات آنلاین پیدا کردن نوشتن تکالیف نویسی, نوشتن گزارش کوتاه و کتابها و وب سایت های تجاری.

ساختمان یک نویسنده سایت

شما نیاز به یک وب سایت به طوری که هر کسی در جهان می تواند شما در پیدا کردن و استخدام شما یک وب سایت لازم است برای هر کسی که ترویج کتاب خود را و یا آثار دیگران به عنوان یک بازاریاب وابسته.

شما لازم نیست به یک متخصص در ساخت یک وب سایت از آنجا که بسیاری از خدمات وجود دارد خارج وجود دارد برای کمک به شما, اما شما نیاز به دانستن اصول اولیه HTML (Hyper Text Markup Language) زبان وب سایت این که آیا شما یک وب سایت یا نه. گوگل “pagetutor” و “w3schools” برای ساختمان وب و HTML آموزش.

نوشتن مقالات آنلاین

شما می توانید ایجاد ترافیک به وب سایت خود و ترویج محصولات و خدمات خود را با ایجاد خبرنامه به ایمیل خود و یا مجله الکترونیکی (ezine) نوشتن مقالات به صورت مستقیم پرداخت و عدم پرداخت ezines و همچنین ezines که سهم درآمد حاصل از تبلیغات با نویسندگان است.

شما همچنین می توانید لیست مقالات خود را در دایرکتوری ezine استفاده از نرم افزار به طور خودکار برخی از جنبه های ارسال مقاله فرایند و فروش مقالات خود را به طور مستقیم به کسانی که نیاز به محتوا. آیا شما پرداخت می شود به طور مستقیم توسط ezines و یا ارسال مقالات خود را به آنها یک راه عالی برای ترویج وب سایت خود یا وبلاگ خرید و فروش وب سایت.

پیدا کردن نوشتن تکالیف

وهله اول برای شروع وب سایت خود را به دلیل محتوای آن خود را نشان می دهد توانایی نوشتن و شما می توانید ایجاد یک وب سایت اختصاص داده شده به ترویج خدمات خود را به نوشتن.

شما همچنین می توانید با ثبت نام, نویسنده, آژانس های استخدام, جستجو برای وبلاگ نویس پرداخت شده و بهینه سازی موتور جستجو (SEO) copywriter فرصت های تبلیغ خدمات خود را در نوشتن به کسب و کار صاحبان وب سایت باشگاه موسسات خیریه و سایر سازمان هایی که می تواند به نفع از شما استعداد نوشتن.

وبلاگ نویسی

یک وبلاگ است که یک نوع از وب سایت های فرمت شده و مانند یک دفتر خاطرات به عنوان مخالف به یک وب سایت معمولی است که به طور کلی باقی می ماند در همان فرمت. یک وبلاگ است که به طور معمول توسط یک فرد است که پست اطلاعات بر روی آن در فواصل منظم. دو محبوب رایگان وبلاگ نویسی, سیستم عامل, است که آسان به راه اندازی و نیاز به کمی به هیچ دانش برنامه نویسی هستند, گوگل بلاگر و وردپرس.

شما می توانید تجاری وبلاگ خود را توسعه روابط با پیروان خود را نشر و ترویج آثار خود را تبلیغ خدمات خود را ارائه لینک به وب سایت های دیگر و در نهایت وبلاگ خود را تبدیل به یک کتاب.

شما می توانید پول کسب درآمد ارسال مطالب در شرکت ها, وبلاگ ها و وبلاگ نویسی در مورد شرکت در وبلاگ خود. شما همچنین می توانید یک وبلاگ نویس مهمان در وبلاگ ها و محبوب برای رانندگی ترافیک به وبلاگ خود و یا وب سایت و تبادل لینک با دیگر وب سایت ها و وبلاگ ها.

نوشتن گزارش کوتاه و کتاب های الکترونیکی

نوشتن و فروش کوتاه گزارش و کتابها ممکن است پر سود ترین راه برای ساختن آنلاین پول است. آنها معمولا به فروش می رسد فوری محبوبیت و می تواند به تولید مداوم و طولانی مدت درآمد. به طور کلی کوتاه گزارش محدوده از دو تا پنجاه و صفحات کتابها طیف وسیعی از پنجاه تا یک زن و شوهر از صد صفحه است. کوتاه رایگان گزارش ها و کتاب های الکترونیکی را می توان به عنوان ابزار بازاریابی به درایو بازدید کننده به وب سایت خود یا وبلاگ.

ClickBank به, رهبر جهان در محصولات الکترونیکی است یک محل که در آن شما می توانید فروش خود را کوتاه گزارش ها و کتاب های الکترونیکی است. شما همچنین می توانید فروش محصولات دیگران از طریق ClickBank سهامداران برنامه برای یک کمیسیون وابسته به فروش می تواند مال شما.

وب سایت تجاری

هنگامی که شما انتخاب کنید یک شرکت میزبانی و برنامه ریزی برای وب سایت خود را و یا اگر شما یک وبلاگ است, مطمئن شوید که شما می توانید اضافه کردن لینک های وابسته و درو کمیسیون از تبلیغات گوگل هنگامی که بازدید کننده با کلیک بر روی آنها.

وجود دارد بسیاری از وب سایت رایگان خدمات وجود دارد اما آنها ممکن است به شما اجازه می دهد برای تجاری وب سایت خود را. Google AdWords برنامه که در آن شما پرداخت هزینه برای تبلیغات و برنامه حستبلیغ است که در آن شما می توانید کسب درآمد تبلیغات کمیسیون مورد بحث در جزئیات در این کتاب است.

دیگر موضوعات تحت پوشش

برخی از دیگر موضوعات مورد بحث در این کتاب عبارتند از محتوای وب سایت پیشنهادات نوشتن مقاله و قالب بندی, راهنمایی, آگهی های کار برای نویسندگان و سایت های حراج, نوشتن, وب, کپی, نوشتن برای تو رفتگی در دیوار بازار, صفحه فروش, copywriting, مذاکره نوشتن خود را هزینه دسترسی به هزاران نفر از برنامه های وابسته قرار دادن مقالات آنلاین در آفلاین, چاپ, شبکه های اجتماعی و پردازش پرداخت.

نتيجه گيری

من به شدت توصیه این کتاب برای هر کسی که علاقه مند در شروع نوشتن حرفه ای به صورت آنلاین و یا گرفتن یک موجود خود را به سطح بالاتری از موفقیت است. وجود دارد تعداد زیادی از راهنمایی و ابزار و منابع در این کتاب که آنلاین هر نویسنده می تواند از بهره مند شوند و اگر چه این کتاب در راستای نویسندگان هر کسی که علاقه مند در ایجاد و رشد کسب و کار اینترنتی می توانید با استفاده از اطلاعات موجود در این کتاب است. نویسندگان باید سی و پنج به علاوه سال تجربه به عنوان نویسندگان و تجربه خود را نشان می دهد در این کتاب فوق العاده مفید.

@ Copyright 2009 تمام حقوق محفوظ می باشد

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *