ثروتمند و وابسته به نقد و بررسی – 5 مزایای کلیدی ثروتمند عضویت وابسته

[ad_1]

وجود دارد بسیاری از “پول” عضویت در سایت وجود دارد اما وجود دارد هیچ جایی مانند WealthyAffiliate.com. ثروتمند و وابسته است پر از مفید آموزش, مطالعات موردی, کلمه کلیدی, لیست, ابزار پژوهش, وب سایت های کلید در دست و بسیار فعال فروم که شما نمی توانید پیدا کنید در هر نقطه.

ثروتمند وابسته است نه یک “گرفتن سریع غنی” کلاهبرداری شما را مجبور به یادگیری بسیاری از چیزها و تبدیل به یک تجربه بازاریاب اینترنتی است که می تواند تولید همه نوع درآمد از اینترنت. هدف اصلی از ثروتمند و وابسته به کمک اعضای خود را موفقیت در اینترنت و بازاریابی و در نهایت تبدیل به یکی دیگر از سهامداران ثروتمند.

این 5 مزایای کلیدی از WealthyAffiliate.

1. گسترده منابع یادگیری

و منابع یادگیری شما فراهم می کند تمام اطلاعات لازم برای شروع کار درستی است. شما احساس پایمال کردن با اطلاعات ارزشمند در این منابع است. موضوعات مختلف طبقه بندی شده با سطوح از تجربه کاربر; مبتدی, متوسط و پیشرفته. هر سطح منابع دارای 3 بخش از راهنما و آموزش دوره ها و دانلود.

همه این مواد بسیار آموزنده و آسان به درک. کار را از طریق این منابع را راهنمای شما در مسیر درست. شما باید کامل راهنمای راه اندازی و در حال اجرا آنلاین بازاریابی کسب و کار به درستی.

2. مفید ابزار پژوهش در مرکز تحقیقات

در این all-in-one مرکز تحقیقات شما باید 6 پژوهش ابزار برای کمک به شما در پیدا کردن بازارهای مناسب از کلمات کلیدی و ترافیک برای کمپین های تبلیغاتی خود را. این ابزار گوگل مطابقت با انواع عبارت کلیدی سازنده تحقیقات بالا لیست ابزار تحقیقات کلمه کلیدی, کلمه کلیدی, ژنراتور, ClickBank ابزار پژوهش.

هر یک از این ابزار معمولا هزینه صدها دلار اما همه آنها شامل در و مرکز تحقیقات را برای شما به استفاده از حق دور.

با استفاده از این ابزار شما قادر خواهید بود برای پیدا کردن محصولات مناسب برای ترویج همراه با لیستی از کلمات کلیدی سودآور برای شروع کسب درآمد کمیسیون خود را.

3. One-on-One مربیگری از کایل و کارسون

منحصر به فرد از جنبه های ثروتمند وابسته است که آن مجموعه جدا از دیگر عضویت در سایت یک در یک مربیگری شخصا از کایل و کارسون خالق ثروتمند وابسته است. آنها همیشه پاسخ به سوالات در فروم و همچنین در دسترس برای پاسخ به سوالات خود را از طریق PM (پیام شخصی سیستم). شما حتی می توانید از آنها بخواهید شخصا به بررسی مبارزات انتخاباتی خود را AdWords و آن را سودآور است.

4. مهم تاکتیک از جامعه فعال فروم

بسیار فعال فروم منحصر به فرد برای عضو تنها یکی از مزایای واقعی WealthyAffiliate. در این انجمن شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد داستان های موفقیت نکته ها و تکنیک های. بیشتر بیش از, شما حتی می توانید چت زنده با دیگر اعضای فروم.

WA فروم جایی است که در آن سازندگان و تجربه بازاریابان خود را به اشتراک بگذارید تکنیک ها و توصیه های برای کمک به دیگران افزایش فروش خود را. بسیاری از بازاریابان موفق های برخی از تاکتیک های است که واقعا برای آنها کار می کند. این اطلاعات منحصر به فرد و ارزشمند است.

این فروم پر است از موضوعات محبوب در مورد بازاریابی اینترنتی به خصوص سهامداران بازاریابی AdWords کمپین, ClickBank, محصولات, داغ بازار, صفحه فرود, پرداخت برای هر کلیک تبلیغات و محبوب دیگر شبکه های وابسته مانند CJ LinkShare و آمازون است.

در این انجمن شما می توانید تعداد زیادی یاد بگیرند از دیگر بازاریابان موفق. شما ممکن است کشف بسیاری از چیزهای جدید است که شما هرگز شنیده قبل از اين ادم بیکار و تنبل بازاریابی پویا بهینه سازی صفحه Squidoo و چگونه به توسعه شما محصولات خود را.

WA فروم است که قطعا یک جامعه مشتاق و بازاریابان موفق است که کمک به یکدیگر برای رسیدن به همان هدف – موفقیت آنلاین. شما همیشه یادگیری به روز نکات و اسرار است که در حال کار برای اعضای دیگر.

5. شروع به ترویج برترین محصولات وابسته با استفاده از کلید در دست فیدر وب سایت

شما می توانید شروع به کسب درآمد آنلاین پول قبل از یادگیری همه چیز از WealthyAffiliate خود را با استفاده از کلید در دست فیدر وب سایت. این وب سایت در حال طراحی جلا با حرفه ای نوشته شده است فروش کپی کامل صفحات فرود برای ترویج برترین محصولات وابسته. برخی از این محصولات هستند که عاشق پول ثروتمند و وابسته به ضرب و شتم لغات و داخل لیست.

با این آماده به استفاده از فیدر سایت های, شما لازم نیست که برای ساخت وب سایت خود را برای ترویج برترین محصولات وابسته. لازم نیست که به پرداخت هزینه برای میزبانی وب هزینه. نگران نباشید در مورد مطالب و طراحی همه آنها به طور کامل برای شما طراحی شده است. فقط ارائه خود را ثروتمند و وابسته به ID و ClickBank به, ID, سیستم خودکار ایجاد هاپ لینک ها برای شما کسب درآمد کمیسیون های وابسته به طور مستقیم فرم این فیدر سایت.

هر کس می تواند به نفع از سهامداران ثروتمند به عنوان یک منبع عالی برای بازاریابی اینترنتی آیا شما یک مبتدی و یا تجربه بازاریابان اینترنتی است. برای مبتدی, شما خواهد آموخت که چگونه به خود را برای اولین بار آنلاین سود در یک زمان کوتاه است. در حالی که تجربه بازاریابان را کشف مقدار زیادی از مواد جدید است که شما را به یک سطح بالاتر و افزایش درآمد خود را جریان.

پیوستن به عضویت در سایت است که یک سرمایه گذاری بلند مدت. با تمام این ویژگی ها و مزایای ثروتمند و وابسته به در حال حاضر شما می توانید مطمئن باشید که اگر ثروتمند و وابسته به حق است و منبع برای شما یا نه.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *