جستجو برای یک گزینه بهتر از حستبلیغ?

[ad_1]

مختلف ناشران علاوه بر پیدا کردن خود را حستبلیغ حساب غیرفعال بودن به دلایلی که ممکن است کاملا گذشته خود را کنترل کنید. اما خوشبختانه برای این افراد وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های برای حستبلیغ است که سعی کنید برای کاهش تعداد کمی از کاستی های آن است. در اینجا است که یک رکورد احتمالا بیشتر قابل توجه آنهایی که از زیادی با توضیحات در مورد هر یک.

حق در اینجا است که رکورد بالا 10 حستبلیغ برنامه های مختلف –

AllFeeds – AllFeeds شگفت انگیز از یک استخر از روی خط تبلیغ را از تصمیم گیری. این علاوه بر ویژگی های بسیاری از نمایش فرمت های که شما می توانید از را انتخاب کنید. این تجسم آگهی ها, دکمه, XML, فیدهای DHTML pop-ups ، این علاوه بر گزینه های زمان واقعی گزارش از آگهی خود را در وضعیت. سایت خود را از طریق ایمیل چک هر ماه ارائه شده است که شما به سادگی کسب درآمد بیشتر از $25.00, در حالی که نورد بیش از درآمد برای ماه بعد باید به شما نمی. یک چیز جالب دیگه در مورد AllFeeds است که این ادغام با گوگل حستبلیغ به حداکثر رساندن درآمد خود را با حستبلیغ.

FastClick – FastClick (ValueClick) ارائه یک کسب و کار مشترک 65-% ماهانه پرداخت در همه ترویج درآمد وب سایت خود را تولید می کند. Fastclick می پردازد تا 25 ماه قبلی ماه با چک یا پی پال.

MarketBanker – MarketBanker اجازه می دهد تا به شما این امکان منحصر به فرد به مجموعه ای از قیمت گذاری بر روی سایت خود ، آن را نیز اجازه می دهد تا شما را به فعال کردن و یا رد کردن هر لینک که به نظر می رسد در وب سایت خود را (هر چند حستبلیغ خود را نشانی از یک کار بسیار خوب از این که به درستی با آدرس فیلتر) وجود دارد علاوه بر این آمار بخشی است که می تواند معنی است که شما می توانید ببینید که چگونه به طور موثر خود را در وب سایت انجام شده است. آگهی های کوچکی هستند که درست مانند حستبلیغ است و آنها به سادگی به عنوان ساده به راه اندازی. همچنین ثبت نام برای MarketBanker رایگان است.

داشتن – داشتن می تواند مفید مختلف به گوگل و ارائه برخی از جذاب آگهی فرمت های از جمله آنچه که آنها به دنبال مشاوره از عنوان های رایگان طراحی. این اجازه می دهد تا شما را مشخص نگاه و ابعاد تبلیغات متنی شما. در حالی که مفید عملکرد من مورد بررسی است که چگونه به طور موثر کار می کند با این حال فکر می کنم در مورد که در حالی که این برای تلفن های موبایل خوب بر روی کاغذ آن را ممکن است در نتیجه قیمت پایین آگهی نمایش داده می شود. I. e. بیشتر تبلیغ احتمالا نیاز به نگه داشتن کنترل از ساختار تبلیغات خود و پس فلیپ کردن کمک برای طراحی رایگان تبلیغات.

Kontera – Kontera با این نسخهها کار در یک مشابه رویکرد به Infolinks بالاتر از آنها بوده ام دور برای بسیاری دیگر. در طول تاریخ آن را دشوار برای دریافت پذیرش توسط Kontera اما آنها به نظر می رسد باید آرام محدودیت های خود را از اواخر سال. که درست است به خصوص برای وب سایت ناشران و بازاریابان وابسته است که نباید بیش از حد روزانه صفحه برداشت. Kontera است که فوق العاده ساده برای استفاده است. شما صرفا با اضافه کردن چند گونه از کد به این نکته از صفحه وب خود و در داخل 24 ساعت علاوه بر این لینک شروع نمایش در صفحه خود را که در خدمت Kontera تبلیغات. در حالی که این سرویس نمی دهد شما کل یک جایگزین برای تمام تبلیغات خود را از آنها ارائه نمی بنر معماران و طراحان و…. آن را در حال حاضر یک روش دیگر برای افزایش درآمد وب سایت شما می تواند تولید. لینک متن ظریف و مربوط به پس از کلیک از طریق نسبتهای ممکن است بسیار بیش از حد برای طراحی مناسب سایت های.

AffiliateSensor – AffiliateSensor است بسیار قابل تنظیم آگهی بلوک های که شما ممکن است خود را با آسان به استفاده از رابط خط. شما همچنین می توانید زمان واقعی گزارش با کلیک-توسط-منطقه صفحه و ارجاع. تاپیک ادغام با حستبلیغ گوگل به سادگی از طریق google_alternate_ad_url بنابراین AffiliateSensor را می توان به عنوان یک جایگزین برای گوگل PSA (تبلیغات خدمات عمومی).

InfoLinks -در متن شبکه تبلیغات زیادی برای تولید درآمد بیشتر از عرضه بدون افت آگهی خود را در خانه آنها معمولا نیز برای می دانم با درآمد بالا و به اشتراک گذاری با ناشران. یک تازه وارد نسبت به صحنه Infolinks متخصص در محتوای متنی تبلیغات. که آن را شاخص خود را در صفحه جستجوی عبارات کلیدی و عبارات است که در حال حاضر لینکها و آنها را تبدیل به تبلیغات لینک کلیک کنید. هنگامی که یک فرد مکان ماوس خود را بیش از این لینک یک میدان باز می شود تا نمایش آگهی. اگر آنها با کلیک بر روی لینک شما دریافت می کنید پرداخت می شود. آن است و نه ساده است و کار می کند بسیار موثر است. بخش خوب است که شما می توانید با استفاده از Infolinks به تعریف یک زمان تبلیغات انتخاباتی در وب سایت خود را. به عنوان مثال شما احتمالا می تواند نشان می دهد بنر آگهی با AdBrite یا داشتن و ارائه محتوای متنی لینک با Infolinks. یا احتمالا شما حتی می توانید در حال حاضر متن لینک با هر AdBrite و Infolinks هم در همان صفحه وب به حداکثر رساندن درآمد خود را.

Tribal Fusion – یکی از بالاترین eCPM تبلیغات جامعه با پرداخت خوب. با این وجود تنها وب سایت با حداقل 2000 منحصر به فرد بازدید در هر روز اعمال می شود. Tribal Fusion را CPM اتهامات در میان بالاترین در تجارت و کار ما تنها با اصل احترام ترین تبلیغ. ما علاوه بر ارائه قابل اعتماد وجوه رایگان آگهی-خدمت دانید-چگونه یک حساب اختصاصی استاد راهنما و به روز در زمان واقعی و گزارش. از مزایای استفاده کنید برای اطلاعات اضافی. سایت های طبقه بندی شده با محتوای کاملا از جمعیت. خود را اختصاص داده شده به حساب نماینده برگزار خواهد شد وب سایت خود را در یک كاربردي دسته بعد از تگ پیاده سازی و قرار دادن آگهی تایید شده و تایید شده است.

Clicksor – Clicksor شما کسب درآمد تا آنجا که 60% از مجموع پول وب سایت خود را تولید می کند. آنچه شما در مورد یکسان به عنوان حستبلیغ وجود دارد متمرکز محتوای متنی تبلیغات شما قادر خواهید بود به نمایش درآمد از وب سایت خود را در زمان واقعی است. شما می توانید به دست آوردن پول از طریق پی پال و یا از طریق بررسی هر دو هفته عرضه شده است که شما به دست آورده ایم اضافی از $50. اگر شما را ساخته اند که بسیار درآمد خود را بیش از رول برای دوره بعدی. یکی از بسیاری از آگهی انتخاب های در دسترس از Clicksor. آنها همچنین ارائه بیش از حد پرداخت تبلیغات پاپ آپ و صفحه وب کامل تبلیغات. بسیار فوری با هزینه های خود را و به طوری که آنها را هزینه هر 15 روز از طریق پی پال. با این وجود, آنها برخی از پیوستن به محدودیت 5000 صفحه نمایش در هر روز یا 150000 صفحه وب نمایش در هر 30 روز مورد نیاز است.

خروج جانکشن – خروج تقاطع نسبتا جدید و به اعتقاد من یک اسپین آف از شرکت بین درآمد خلبان. در حالی که درآمد خلبان را متوقف کرده است و در حال اجرا با اینحال خروج اتصال رفتن از انرژی به قدرت است. خروج جانکشن می توان یک رمان روش های تبلیغاتی است که مناسب با دیگر شبکه های Ad شامل گوگل حستبلیغ. کلید خروج جانکشن است که آنها در برخورد با برگزاری نمایشگاه تبلیغات به مشتریان به عنوان آنها را به دور خود سایت در حد متوسط نسبت به آنها می رسند و یا به عنوان آنها فهرست. این استراتژی به شما ارائه می دهد راه حل های اضافی به بصورت پول در اوردن ترافیک خود را و علاوه بر جذب آگهی و درآمد حاصل از کسانی که تلو تلو خوردن بر وب سایت خود را از یک موتور جستجو و پس از آن بلافاصله ترک کنند.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *