حستبلیغ تولد?

[ad_1]

بسیاری از مردم گفته اند که حستبلیغ مرده بود و من شخصا مخالفت با این, اگر چه من باید به شدت کاهش در تعداد سایت حستبلیغ من. کمتر از 18 ماه پیش من تا به حال در بیش از 1.5 میلیون صفحه ایندکس شده همه با حستبلیغ بر روی آنها. من درآمد تقریبا $5000 در هر ماه. در حال حاضر من باید کمتر از 20 سایت. این تا حدودی به دلیل درآمد من در هر 1000 کلیک از Clickbank است که 20 برابر بیشتر از من برای حستبلیغ کلیک.

پس چرا من شروع به تمرکز بر روی حستبلیغ دوباره ؟

در چند روز گذشته گوگل حستبلیغ تغییر منطقه قابل کلیک از تبلیغات شما در حال حاضر پیدا کنید که فقط عنوان و آدرس قابل کلیک هستند و پس زمینه و توضیحات نیست. این اثر منفی داشته باشد و خود را CTR اگر شما تبلیغات خود را مخلوط به سایت خود را به عنوان شما به مراتب کمتر اتفاقی کلیک.

از سوی دیگر ممکن است این معنی است که بیشتر تبلیغ احساس خواهد شد که محتوای شبکه در حال حاضر به مکانی بهتر برای تبلیغ. من مطمئن هستم که این چیزی است که گوگل در حال فکر کردن است و بیش از چند ماه آینده درآمد حاصل از تبلیغات بالا خواهد رفت. گوگل نمی خواهد شما معرفی چیزی که قرار بود برای یک مدت طولانی دندانه در سود خود را.

بیش از چند ماه آینده من باور دارم که مقدار هر کلیک برای حستبلیغ افزایش خواهد یافت به عنوان هوشمند قیمت گذاری شروع می شود به صندلی عقب. کیفیت سایت های با محتوای با کیفیت خواهد شد پاداش با بیشتر تبلیغ رقابت برای قرار دادن تبلیغات در سایت و در نتیجه بالاتر کلیک.

اگر شما یک حساب AdWords شما متوجه خواهد شد که بسیاری از تغییرات اخیر شده اند هدف قرار گرفتن مردم به تبلیغ در محتوای شبکه. بیشتر است که انجام آن بهتر خواهد بود برای کیفیت ناشران.

برای استفاده از این آمدن قیام در حستبلیغ شما باید شروع به ساخت با کیفیت خوب در سایت با محتوای منحصر به فرد. شروع با پیدا کردن سوله است که تعداد زیادی از رقابت تبلیغ و ترافیک خوب است. و سپس پیدا کردن با کیفیت خوب نام دامنه بدون خط فاصله و مطمئن شوید که آن را یک نقطه com.

با استفاده از ابزارهای رایگان مانند Google AdWords ابزار خارجی و Wordtracker را Gtrends ابزار و فله دامنه در دسترس بودن چکرز شما باید قادر به پیدا کردن برخی از سوله و نام دامنه. این سوله را ترافیک از زمانی که شما آنها را ساخت که به شما شروع به سر.

بعدی شما نیاز به ایجاد محتوا برای سایت و برای توزیع به تولید ترافیک. من قصد ندارم به تظاهر که از آن آسان است اما با صرف زمان و در هر سایت و مطمئن شوید که شما را در ایجاد ترافیک بالا شما می توانید به زودی شروع به تولید یک درآمد مناسب و معقول از هر سایت. مجموعه خودتان را به شکل مورد نظر برای هر سایت است که می تواند یا بازدید کننده در هر روز و یا درآمد روزانه و تمرکز تا زمانی که شما در رسیدن به آن است.

محدود کردن تعداد زیادی از تبلیغات بر روی صفحه گوگل نمایش داده خواهد شد بالاترین ارزش تبلیغات اول اگر شما در حال نمایش 12 تبلیغات در صفحه اول ممکن است به پرداخت $1.50 اما ممکن است پرداخت 10cents. با محدود کردن تبلیغات به 1 مجموعه ای از 4 به شما خواهد شد برخی از پرداخت بالاترین مقدار ممکن است.

یکی از چیزهایی که بسیاری از افراد موفق را به حساب مورد حستبلیغ سایت ها ارزش خود را زمانی که به فروش می رسد. یک سایت کسب درآمد 200 دلار در هر ماه خواهد بود به فروش می رسد بین $1500 و 2000 دلار بسته به میزان ترافیک. اگر سایت ضعیف پولی سپس مالک جدید حتی ممکن است پرداخت هزینه بیشتر اگر میزان ترافیک بالا است.

حستبلیغ است که قطعا مرده است در واقع به اعتقاد من این مورد را به بهترین باز گشت پس از لازاروس!

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.