حستبلیغ: چگونه به کسب درآمد با تبلیغات در گوگل

[ad_1]

شانس هستند که شما've دیده می شود “تبلیغات در گوگل” بر روی انواع وب سایت و شاید تعجب آنچه که آنها همه در مورد هستند. واقعیت این است که شما احتمالا می تواند دریافت “تبلیغات در گوگل” در سایت خود را و شما می توانید به جلو به گرفتن پرداخت توسط گوگل است.

این سیستم به نام گوگل حستبلیغ و آن دو چیز واقعا منظمی است.

اول از همه این اجازه می دهد تا تقریبا هر صاحب وب سایت را بدون نیاز به انجام بیش از حد – همه شما باید انجام دهید این است که برخی از کد قرار دادن که گوگل به شما می دهد به صفحات وب خود را. این کد باعث ایجاد تبلیغات است که شما می بینید و زمانی که کسی کلیک بر روی یکی از این تبلیغات آنها رفتن به تبلیغ,'s سایت. تبلیغ است و سپس به اتهام کلیک توسط Google و Google سهام پول با شما. شما don't مجبور به نگرانی در مورد حسابداری یک بار از شرکت های مختلف و یا هر چیز دیگری است: این همه برای شما انجام می شود به عنوان بخشی از حستبلیغ خدمات.

که مقدار نسبتا ساده است و خبر خوب.

اما واقعا باهوش چیز در مورد حستبلیغ است که تبلیغات شما را در سایت خود مربوط به مطالب خود را – به طور خودکار. بنابراین اگر شما یک صفحه وب در مورد گوشی های تلفن همراه you'll دیدن تبلیغات در مورد گوشی های تلفن همراه بر روی آن. اگر شما از یک صفحه وب در مورد تعطیلات در تاسمانی, you'll دیدن تبلیغات برای تعطیلات در تاسمانی در آن است. گوگل's, تکنولوژی اسکن صفحه وب خود و تصمیم می گیرد آنچه در آن است و سپس جستجو پایگاه داده خود را از بیش از 175,000 تبلیغ برای پیدا کردن تبلیغات است که مناسب برای شما را صفحه.

با ساخت تبلیغات مربوط به سایت خود گوگل شما دو نعمت: تبلیغات می تواند به افزایش تجربه کلی یک بازدید کننده به سایت شما می شود که بدان معنی است که آنها به احتمال زیاد به بازگشت و از آنجا که تبلیغات مربوط به بازدید کنندگان خود را, آنها به احتمال زیاد برای دریافت کلیک.

و زمانی که آنها کلیک کنید در شما پول.

به بیشترین پول با حستبلیغ گوگل شما نیاز به توسعه صفحات وب است که در مورد ارزش موضوعات. به عبارت دیگر ساخت محتوا را در سایت خود است که به احتمال زیاد به جذب تبلیغات است که پرداخت بسیار زمانی که کلیک زیرا همه تبلیغات به ارزش همان.

در واقع برخی از تبلیغات پرداخت بسیاری از دلار با یک کلیک در حالی که دیگران تنها با پرداخت چند سنت.

هنر خود را به حداکثر رساندن درآمد حستبلیغ است که به درک چگونگی جذب بالا پرداخت تبلیغات بر روی صفحات خود را و سپس درایو مقدار زیادی از ترافیک برای این صفحات است. هنگامی که شما've انجام می شود که شما می توانید به جلو به گرفتن پرداخت توسط گوگل به طور منظم است که باعث می شود گوگل حستبلیغ یکی از جذاب ترین برنامه های وابسته در اینترنت امروز.

ویلیام Charlwood نویسنده “راهنمای قطعی برای گوگل حستبلیغ.” http://www.factsaboutadsense.com/

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *