حستبلیغ گوگل است کار را برای شما? برخی از راهنمایی های موثر و ترفندها

[ad_1]

وجود دارد برخی از راز بزرگ در ساخت پول با حستبلیغ گوگل? نه اکثر مردم صادقانه در اجازه دادن به مردمی می دانم که چه چیزی برای آنها کار می کند و حتی به اشتراک گذاری برخی از راهنمایی های خوب شما. عامل کلیدی برای سود با حستبلیغ است که ترافیک به وب سایت شما و تعداد زیادی از آن. بله, شما قطعا نیاز به یک وب سایت یا وبلاگ برای کسب درآمد از این راه است.

آن را نسبتا آسان برای به دست آوردن پول هنگامی که وب سایت خود یا وبلاگ تاسیس شده است و تا بالا در موتورهای جستجو با این حال به یاد داشته باشید, آن طول می کشد کار مداوم حتی پس از خود سایت ایجاد شده است. آن را نمی طولانی برای یک وب سایت به سقوط در موتورهای جستجو هنگامی که شما را متوقف و آن را ترویج.

اولین قدم شما این است که گرفتن پذیرش به برنامه. من پیشنهاد می کنم با در نظر گرفتن تور رایگان قبل از ثبت نام و بله ثبت نام کاملا رایگان به هر کسی. شما می توانید تور در google.com/AdSense فقط با کلیک بر روی لینک “تور حستبلیغ.”

چگونه می توانم به شما گرفتن پذیرش به برنامه ؟

شما نیاز به ارائه وب سایت های خاص است که شما قصد قرار دادن تبلیغات خود را در که گوگل ارائه خواهد شد. عرضه آنها در کد به جای تبلیغات به عنوان به خوبی به عنوان برخی از آموزش مفید برای کمک به شما در حال حرکت در مسیر درست است. آن را چند روز آنها را به عقب بر گردیم به شما پس از ارسال سایت خود را. هنگامی که شما دریافت پذیرش شما آماده برای ادامه.

دو تا از مهم ترین چیزهایی که در نظر بگیرید قبل از اینکه شما شروع

1) شما نیاز به ترافیک به وب سایت خود را – بنابراین آماده به کار سخت در گرفتن سایت خود را ترویج. وجود دارد مقدار زیادی از تبلیغات رایگان تکنیک های که شما می توانید استفاده کنید.

2) شما نیاز به خواندن حستبلیغ گوگل قوانین/سیاست. وجود دارد بسیاری از راه های شما می تواند در ممنوع قبل از اینکه شما حتی شروع اگر شما نمی خواند و اقدامات احتیاطی.

نکات و ترفندها

* شما می خواهید به ترکیب در رنگ های تبلیغات با همان رنگ به عنوان وب سایت خود یا وبلاگ. من آموخته ام که در ساخت آنها از چوب مانند انگشت شست درد موثر است نه در همه. شما می خواهید به تبلیغات گوگل به مانند بقیه سایت خود ،

* آن را کاملا مشترک به جای تبلیغات خود را به بالا و سمت راست سایت یا وبلاگ شما و بالا برابر سایت خود ، دادن آگهی بسیار مهم است اگر شما بستگی درآمد حستبلیغ و هیچ چیز دیگری. همین دلیل است که این یک سیاست خوب نیست برای قرار دادن تمام تخم مرغ خود را فقط در یک سبد خرید. شما نیاز به بیش از یک منبع درآمد.

* این مهم است برای پیگیری تبلیغات شما با یک کانال. شما به راحتی می توانید این کار را در درون خود حساب AdSense. با ردیابی آنها شما را پیدا خواهد کرد اگر تبلیغ خاص (که در آن آن را به طرز ماهرانه ای قرار داده شده) در حال کار است یا نه. اگر یک تبلیغ خاص نیست و تولید درآمد برای شما و سپس ایجاد یکی دیگر از آگهی های ويژه و دوباره یک کانال برای آن است. کانال های کار خوب با درآمد با حستبلیغ و آنها بسیار آسان به پیاده سازی است.

* دوباره به منظور کسب درآمد با استفاده از این برنامه شما نیاز به ایجاد ترافیک. این است که در واقع نه یک کار آسان و در آن طول می کشد یک مقدار قابل توجهی از ارتقاء وب سایت. همچنین, جستجو, موتورهای, عشق, مطالب تازه, بنابراین شما نیاز به در عادت به روز رسانی سایت خود یا وبلاگ غالبا.

* آزمایش با تبلیغات در این برنامه و صبر با آن است. هر چیزی ارزشمند یک شبه اتفاق نمی افتد. در آن طول می کشد ثبات و نظم و مقدار زیادی از کار.

اگر شما شده است با استفاده از این برنامه برای مدتی و تجربه کرده اند نتایج مورد نظر بروید مختلف آموزش رایگان و انباشتگی تبلیغات خود و نیشگون گرفتن و کشیدن رنگ برای ترکیب بهتر با سایت خود ، شما نیاز به صبر و شکیبایی در هنگام کار با این تبلیغات. بله, شما می توانید برخی از درآمد خوب با آن, شما فقط نیاز به یاد داشته باشید این چند کمی راهنمایی و ترفندها از حستبلیغ تجارت است.

موفقیت های زیادی برای شما!

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *